Logo

Posmi

1. POSMS VENTSPILS 27.05.- 29.05.

Info

Vieta

VENTSPILS

Pludmales volejbola stadions Zilā karoga pludmalē


Laiks

27. - 29. maijs 2022. gads

TURNĪRA NORISE:

27. maijs Kvalifikācija: sākums 16:30
28. maijs Pamatturnīrs: sākums 9:00
29. maijs:
10:50
: ¼ fināli
12:30: ½ fināli
15:00: 3. vieta
17:00: 1. vieta

18:00: Apbalvošana

Balvu fonds

BALVU FONDS: EUR 3400 (EUR 1700 katram dzimumam)
1.vieta EUR 600
2.vieta EUR 400
3.vieta EUR 300
4.vieta EUR 200
5-8.vieta EUR 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums

Pamatturnīra vietu sadalījums vīriešiem

Vieta     Komanda Punkti
1 Bedritis/Rinkevics 80
2 Stankevicius/Knasas 72
3 Vasiljev/Juchnevic 64
4 Kerpe/Petravicius 56
5-8 Aispurs/Relins 48
5-8 Andrejevs/Benjavs T. 48
5-8 Berzins/Stankevics 48
5-8 Bulgacs/Teteris 48
9-16 Korotkov/Rebel 36
9-16 Gabdullins/Jirgensons 36
9-16 Graudins/Puskundzis 36
9-16 Samoilovs M./Sviklis 36
9-16 Tocs/Fokerots 36
9-16 Vilmanis, Ra./Salmins 36
9-16 Bartkus/Stasevicius 36
9-16 Donela/Palubinskas 36
17-24 Kais/Meius 24
17-24 Antoms/Natrins Dav. 24
17-24 Dauburs/Celmins, K. 24
17-24 Gabranovs/Ņikitins 24
17-24 Kalnins/Sefers 24
17-24 Kuprasovs/Puga 24
17-24 Magurs /Magurs M. 24
17-24 Punculis/Namikis 24


Kvalifikācijas vietu sadalījums vīriešiem

Vieta Komanda Punkti
25-32 Bulgačs/Rorbaks 16
25-32 Dobelis/Dobelis 16
25-32 Glāzers/Nātriņš Dan. 16
25-32 Naglis/Verlis 16
25-32 Priede/Purviņš 16
25-32 Zīle/Andrejevs J. 16
25-32 Paulikas/Sinka 16
33-37 Gūtmanis/Straustiņš 8
33-37 Līcītis/Sofijns 8
33-37 Maculēvičs/Kilks 8
33-37 Mangulis/Vabels 8
33-37 Balkauskas/Vysinauskas 8

2. POSMS SAULKRASTI 16.06. - 18.06.

Info

Vieta

SAULKRASTI

Laiks
16. jūnijs
12:00 - Kvalifikācija vīriešu komandām Saulkrastos

17. jūnijs
9.00 – Pamatturnīrs vīriešu komandām Saulkrastos
9.00 - Kvalifikācija sieviešu komandām O-Sands, Rīgā
12.00 – Pamatturnīrs sieviešu komandām O-Sands, Rīgā

18. maijs - Saulkrastos
10:00 un 10:50:¼ fināli sieviešu komandām
11:40 un 12:30: ¼ fināli vīriešu komandām

13:20 un 14:10: ½ fināli sieviešu komandām
15:00 un 15:50: ½ fināli vīriešu komandām

20:00 3. vieta sieviešu komandām
21:00 3. vieta vīriešu komandām
22:00 1. vieta sieviešu komandām
23:00 1. vieta vīriešu komandām
Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

5000 EUR

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums

Pamatturnīra vietu sadalījums vīriešiem

Vieta Komanda Punkti
1 Točs/Fokerots 80
2 Samoilovs/Šmēdiņš 72
3 Bedritis/Rinkevics 64
4 Andrejevs/Benjavs T. 56
5-8 Auziņš G./Šalkovskis 48
5-8 Sviklis/Reliņš 48
5-8 Kerpe/Petravicius 48
5-8 Rumsevicius/Stasevicius 48
9-12 Antoms/Nātriņš 40
9-12 Bulgacs/Teteris 40
9-12 Kuprašovs/Puga 40
9-12 Puškundzis/Jirgensons 40
13-16 Berzins/Stankevics 32
13-16 Auziņš M./Vēvers 32
13-16 Glāzers/Nātriņš 32
13-16 Vilmanis/Salmiņš 32


Kvalifikācijas vietu sadalījums vīriešiem

Vieta Komanda Punkti
17-20 Bulgačs/Rorbaks 24
17-20 Graudiņš/Vilde 24
17-20 Gūtmanis/Kilks 24
17-20 Punculis/Namiķis 24
21-28 Belerts/Sproģis 20
21-28 Dauburs/Celmiņš 20
21-28 Dobelis/Dobelis 20
21-28 Kalniņš/Šēfers 20
21-28 Māgurs/Māgurs 20
21-28 Mangulis/Vabels 20
21-28 Naglis/Maculēvičs 20
29-36 Bičevskis D./Riņķis 12
29-36 Birze/Kolyada 12
29-36 Blekte/Straustiņš 12
29-36 Liepiņš/Kietis 12
29-36 Sofjins/Līcītis 12
29-36 Teikmanis/Žukovskis 12

3. POSMS CĒSIS 08.07. - 10.07.

Info

Vieta

Cēsu pilsētas stadions, Valmieras iela 6, Cēsis

Laiks
TURNĪRA NORISE
8. jūlijs:

17.00 Kvalifikācijas turnīrs sievietēm
17:00 Kvalifikācijas turnīrs vīriešiem

9. jūlijs:
9.00 Pamatturnīra spēles vīriešiem un sievietēm
no plkst. 17.00 1/8 finālu spēles sievietēm un vīriešiem
 
20:00 Latvijas vīriešu volejbola izlase vs Latvijas vīriešu pludmales volejbola izlase 4pret4

10. jūlijs:
09.00 un 09.50 – 1/4 fināli sievietēm
09.50 un 10.40 - 1/4 fināli vīriešiem
12.00 - 1/2 fināli sievietēm
13.00 - 1/2 fināli vīriešiem
14.00 – Spēle par 3. vietu sievietēm
15.00 - Spēle par 3. vietu vīriešiem
16.00 – Fināls sievietēm
17.00 - Fināls vīriešiem
17.50 - Apbalvošana
Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnīru (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. -8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Točs/Fokerots 80
2 Šmits/Rinkevičs 72
3 Andrejevs/Benjavs T. 64
4 Stankevičs/Bulgačs 56
5-8 Antoms/Nātriņš Dav. 48
5-8 Teteris/Reliņš 48
5-8 Kuprašovs/Puga 48
5-8 Gabduļlins/Jirgensons 48
9-16 Auziņš M./Knēža 40
9-16 Dauburs/Celmiņš, K. 40
9-16 Gabranovs/Ņikitins 40
9-16 Samoilovs M./Sviklis 40
9-16 Nātriņš Dan./Glāzers 40
9-16 Vilmanis, Ra./Salmins 40
9-16 Punculis/Namiķis 40
9-16 Puškundzis/Graudiņš 40
17-24 Bičevskis/Bičevskis 32
17-24 Kalniņš/Šēfers 32
17-24 Kilks/Gūtmanis 32
17-24 Ozoliņš/Benjavs V. 32
17-24 Rorbaks/Milošs 32
17-24 Storķis/Vilde K. 32
17-24 Māgurs /Māgurs M. 32
17-24 Vilmanis Ri./Kalniņš K. 32
25-31 Birze/Kolyada 24
25-31 Dobelis/Dobelis 24
25-31 Mangulis/Vabels 24
25-31 Naglis/Maculēvičs 24
25-31 Pastars/Kļaviņš K. 24
25-31 Sproģis/Belerts 24
25-31 Straustiņš/Blekte 24

4. POSMS LIEPĀJA 22.07.- 24.07.

Info

Vieta

LIEPĀJA

Liepājas pludmale, pie centrālās glābšanas stacijas, starp Peldu un Rožu ielām

Laiks

22. - 24. jūlijs 2022. gads

Programma:

Piektdien, 22. jūlijā –

No 17.00 kvalifikācijas turnīrs

Sestdien, 23. jūlijā –

09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem

10:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm

17.00 – 20.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm

Svētdien, 24. jūlijā -

9.00  ¼ fināla spēles sievietēm, tiešraide Best4Sport

10:00  ¼ fināla spēles vīriešiem, tiešraide Best4Sport

12.00 ½ spēle sievietēm, tiešraide Best4Sport

13:00 ½ spēle vīriešiem, tiešraide Best4Sport

14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm, tiešraide LTV7

15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm, tiešraide LTV7

16.40 Servju konkurss skatītājiem

17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. -8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Bulgačs/Graudiņš 80
2 Teteris/Reliņš 72
3 Šalkovskis/Auziņš 64
4 Stankevičs/Bērziņš 56
5-8 v. Puškundzis/Samoilovs M. 48
5-8 v. Sviklis/Rinkevičs 48
5-8 v. Andrejevs/Benjavs T. 48
5-8 v. Vilmanis,Ra./Salmiņš 48
9-16 v. Zombergs/Čanders 40
9-16 v. Dauburs/Celmiņš,K. 40
9-16 v. Nātriņš Dan./Glāzers 40
9-16 v. Antoms/Nātriņš Dav. 40
9-16 v. Dobelis J./Dobelis A. 40
9-16 v. Jirgensons/Gabdulļins 40
9-16 v. Rorbaks/Milošs 40
9-16 v. Kalniņš S./Šefers 40
17-24 v. Puga/Kuprašovs 32
17-24 v. Birze/Kolyada 32
17-24 v. Namiķis/Namiķis A. 32
17-24 v. Vabels/Mangulis 32
17-24 v. Kneža/Auziņš M. 32
17-24 v. Magurs/Magurs M. 32
17-24 v. Belerts/Sproģis 32
17-24 v. Kilks/Gūtmanis 32
25-29 v. Blekte/Andrejevs  24
25-29 v. Kalniņš K./Vilmanis Ri. 24
25-29 v. Maculēvičs/Naglis 24
25-29 v. Pastars/Kļaviņš K. 24
25-29 v. Frīdbergs/Āboms 24

5. POSMS DAUGAVPILS 05.08. - 07.08.

Info

Vieta

DAUGAVPILS

Stropu ezera centrālā pludmale

Laiks

Piektdiena, 5. augusts
18.00 – 20.30 kvalifikācijas spēles vīriešiem (3 laukumi)

19:40 - 20:30 kvalifikācijas spēle sievietēm (1 laukums)

 Sestdiena, 6. augusts
09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem 24 komandas (4 laukumi)
10:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm 16 komandas (4 laukumi)
17.00 – 20.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm 1.kārta (4 laukumi)

Svētdiena, 7. augusts
9.00  ¼ fināla spēles sievietēm (4 laukumi)
10:00  ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
11:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
12.00 ½ spēles sievietēm (2 laukumi)
13:00 ½ spēle vīriešiem (2 laukumi)
14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm
15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem
16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm
16.40 Servju konkurss skatītājiem
17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem
17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. -8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Stankevičs/Rinkevičs 80
2 Graudiņš/Bulgačs O.  72
3 Andrejevs/Benjavs 64
4 Sviklis/Civkors 56
5-8 Kuprašovs/Nātriņš Dav. 48
5-8 Teteris/Reliņš 48
5-8 Auziņš G./Šalkovskis 48
5-8 Auziņš M./Vēvers 48
9-16 Aišpurs/Namiķis 40
9-16 Dauburs/Celmiņš, K. 40
9-16 Gabranovs/Ņikitins 40
9-16 Māgurs /Māgurs M. 40
9-16 Kalniņš S./Šēfers 40
9-16 Vilmanis, Ra./Salmins 40
9-16 Kilks/Gūtmanis 40
9-16 Rokjāns/Smirnovs 40
17-24 Bičevskis/Bičevskis 32
17-24 Rorbaks/Milošs 32
17-24 Nātriņš Dan./Glāzers 32
17-24 Vilmanis Ri./Kalniņš K. 32
17-24 Andrejevs R./Blekte 32
17-24 Bulgačs B./Maculēvičs 32
17-24 Dobelis/Dobelis 32
17-24 Keišs/Turlajs 32
25-27 Pastars/Kļaviņš K. 24
25-27 Vigulis/Formanickis 24
25-27 Šlāpins/Leveika 24

FINĀLS JŪRMALA 25.08. - 27.08.

Info

Vieta

JŪRMALA

Majoru pludmale

Laiks

25. - 27. augusts 2022. gads

Ceturtdiena, 25. augusts
16.00 – 20.00 kvalifikācijas spēles vīriešiem (4 laukumi)
16.00 – 20.00 kvalifikācijas spēles sievietēm (4 laukumi)

Piektdiena, 26. augusts
10.00 – 15.00 pamatturnīra spēles vīriešiem 16 komandas (4 laukumi)
11:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm 16 komandas (4 laukumi)
17.00 – 19.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm 1.kārta (4 laukumi)

Sestdiena, 27. augusts
9.00 ¼ fināla spēles sievietēm (4 laukumi)
10:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
11:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
12.00 ½ spēles sievietēm (2 laukumi)
13:00 ½ spēle vīriešiem (2 laukumi)
14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm
15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem 
16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm 
16.40 Servju konkurss skatītājiem
17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem 
17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Vietu sadalījums

Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2022 Latvijas volejbola federācija