Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija
P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5

Jaunumi

Jūrmala jau piekto reizi pulcēs labākos Eiropas pludmales volejbolistus

Ziņas

Jūrmala jau piekto reizi pulcēs labākos Eiropas pludmales volejbolistus

No 26.līdz 29.jūlijam Jūrmala jau piekto reizi kļūs par Eiropas pludmales volejbola čempionāta mājvietu, Majoros uzņemot labākos Eiropas pludmales volejbolistus vecumā līdz 22 gadiem.

Pirmā, otrā un ceturtā vieta grupā

Eiropas čempionātā pludmales volejbolā Nīderlandē izslēgšanas spēlēs iekļuvuši Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu un Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču. Anastasijai Kravčenokai un Tīnai Laurai Graudiņai sacensības beigušās.

Latvijas vilki “LIDO” pusdieno kopā ar mediju pārstāvjiem

Uz nedēļas jubilejas pusdienām gatavošanās posmā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm Latvijas izlases volejbolisti šodien Rīgā, Krasta ielas “LIDO” bija aicinājuši arī mediju pārstāvjus.

Ar īpašo Latvijas vilku fanu kreklu mugurā uz “Gadsimta cīņu”

Šopavasar dzimušais vilku tēls Latvijas volejbola izlasē materializējies gaumīgos līdzjutēju kreklos. No šodienas tos var iegādāties tirdzniecības parkā “Alfa”.

Puišiem uzvaras, meitenēm zaudējums Eiropas čempionātā

Ar trim uzvarām uz abiem pāriem Eiropas čempionātu pludmales volejbolā sākuši Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu un Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču. Anastasija Kravčenoka un Tīna Laura Graudiņa šodien piekāpās somietēm.

Par “karstuma karaļiem” Cēsīs kronē Tomu Šmēdiņu un Haraldu Regžu

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta posma pludmales volejbolā debijā Cēsīs dalībnieki tika pārbaudīti ar karstuma mērauklu. Favorītiem gan tas netraucēja nokļūt līdz finālam, kurā Toms Šmēdiņš un Haralds Regža bija pārāki par Mihailu Samoilovu Kristapu Šmitu.

Pasaules studentu čempionātā latvietēm 27. vieta

Pasaules studentu čempionātā pludmales volejbolā Minhenē Latvijas duets Alise Pastare un Rūta Treija ierindojies 27. vietā

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv