P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

HERMANS EGLESKALNS PAGARINA LĪGUMU UZ 2 GADIEM AR “TOURS VOLLEYBALL”

Ziņas

HERMANS EGLESKALNS PAGARINA LĪGUMU UZ 2 GADIEM AR “TOURS VOLLEYBALL”

Latvijas vīriešu izlases kandidāts Hermans Egleskalns pagarinājis līgumu ar “Tours Volleyball”, kas paredz turpmāko 2 gadu spēlēšanu klubā un Francijas Pro A līgā.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM UZVAR MSĢ

Šodien norisinājās sieviešu Nacionālās līgas otrā bronzas sērijas spēle starp Murjāņu sporta ģimnāzijas un SK Babīte volejbolistēm.

SĀKAS BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA UZ EIROPAS LĪGAS SPĒLĒM

Latvijas vīriešu izlase šogad pēc 11 gadu pārtraukuma atkal cīnīsies Eiropas līgā. Biļetes uz trim Latvijas valstsvienības mājas spēlēm maija beigās un jūnija sākumā no šodienas var iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē bezrindas.lv.

PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM SENIORIEM KĻŪST VECUMNIEKI, “FCG RĪGA” UN DAUGAVPILS

Ar pēdējo sabraukumu Jelgavā noslēdzies otrais Latvijas čempionāts volejbolā senioriem. Savus pirmajā sezonā izcīnītos titulus vīriešiem aizstāvēja Vecumnieki (40+ grupā) un “FCG Rīga” (50+ grupā), bet sievietēm tika kronētas jaunās čempiones Daugavpils volejbolistes (35+ grupā).

Sākas treniņometnes U-19 junioru/sieviešu izlasei Gulbenē un U-20 junioru/ vīriešu izlasei Cēsīs

16. aprīlī U-19 junioru/sieviešu izlasei Gulbenē un U-20 junioru/ vīriešu izlasei Cēsīs sākas mācību/treniņu nometnes gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībām.

Trešdien sāksies biļešu tirdzniecība uz Eiropas līgas spēlēm

Latvijas vīriešu izlase šogad pēc 11 gadu pārtraukuma atkal cīnīsies Eiropas līgā. Biļetes uz trim Latvijas valstsvienības mājas spēlēm maija beigās un jūnija sākumā varēs iegādāties, sākot no trešdienas, 18. aprīļa.

NACIONĀLĀS LĪGAS 2 BRONZU NOPELNA DUNDAGA

Divas spēles bija vajadzīgas, lai Nacionālās līgas 2 finālā par 3. vietu kļūtu zināmi bronzas medaļu ieguvēji. Par tiem kļuvuši Dundagas volejbolisti, kuri pārspēja Rēzeknes novadu arī viesos, sērijā svinot panākumu ar 2-0.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv