Logo

Posmi

1. POSMS VENTSPILS 27.05. - 29.05.

Info

Vieta

VENTSPILS

Pludmales volejbola stadions Zilā karoga pludmalē

Laiks

27. - 29. maijs 2022. gads

TURNĪRA NORISE:

27. maijs Kvalifikācija: sākums 15:00
28. maijs Pamatturnīrs: sākums 9:00
29. maijs:
10:00
: ¼ fināli
11:40: ½ fināli
14:00: 3. vieta
16:00: 1. vieta

18:00: Apbalvošana

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnīru (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS: EUR 3400 (EUR 1700 katram dzimumam)
1. vieta EUR 600
2. vieta EUR 400
3. vieta EUR 300
4. vieta EUR 200
5-8.vieta EUR 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Paulikiene/Kliokamanaite 80
2 Grudzinskaite/Grudzinskaite 72
3 Vasiliauskaite/Andriukaityte 64
4 Hollas, H./Soomets 56
5-8 Kuivonen/Jürgenson 48
5-8 Brailko/Konstantinova 48
5-8 Ēbere/Namike 48
5-8 Liepajniece/Ozolina A. 48
9-12 Arhipova/Sola 40
9-12 Briede/Adamsone 40
9-12 Bruzinska A./Rozite-Nikitina 40
9-12 Krizanauskaite/Raupelyte 40
13-16 Kuuse/Maiste 32
13-16 Buklagina/Melne 32
13-16 Eksta/Snore 32
13-16 Niedola/Punga 32

2. POSMS RĪGA/SAULKRASTI 17.06. - 18.06.

Info

Vieta

RĪGA/SAULKRASTI

Laiks
16. jūnijs:
12:00 - Kvalifikācija vīriešu komandām Saulkrastos

17. jūnijs:
9.00 – Pamatturnīrs vīriešu komandām Saulkrastos
9.00 - Kvalifikācija sieviešu komandām O-Sands, Rīgā
12.00 – Pamatturnīrs sieviešu komandām O-Sands, Rīgā

18.maijs - Saulkrastos:

10:00 un 10:50:¼ fināli sieviešu komandām
11:40 un 12:30: ¼ fināli vīriešu komandām

13:20 un 14:10: ½ fināli sieviešu komandām
15:00 un 15:50: ½ fināli vīriešu komandām

20:00 3. vieta sieviešu komandām
21:00 3. vieta vīriešu komandām
22:00 1. vieta sieviešu komandām
23:00 1. vieta vīriešu komandām
 
Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Pieteikšanās līdz 9. jūnijam  ŠEIT

Balvu fonds

2000 EUR

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums

Pamatturnīra vietu sadalījums sievietēm

Vieta Komanda Punkti
1 Brailko/Konstantinova 80
2 Vasilauskaite/Andriukaityte LTU 72
3 Briede/Adamsone 64
4 Zobnina/Kveredaite 56
5-8 Arhipova/Sola 48
5-8 Ēbere/Namike 48
5-8 Paegle/Grosberga 48
5-8 Rīta/Skrastiņa 48
9-12 Bruzinska/Rozīte-Ņikitina 40
9-12 Liepajniece/Ozolina A. 40
9-12 Dreimane/Klaucāne 40
9-12 Puškundze/Šauberga 40
13-16 Mamaja/Mačukāne 32
13-16 Buklagina/Melne 32
13-16 Eksta/Snore 32
13-16 Olekša/Laine 32


Kvalifikācijas vietu sadalījums sievietēm

Vieta

Komanda

Punkti

17-21

Zhylinska/Hoshylyk UKR

24

17-21

Leinasare/Bērziņa S.

24

17-21

Shkarupa/Karpenko UKR

24

17-21

Bērziņa L./Buklagina A.

24

17-21

Dārziņa/Jeksevica

24

3. POSMS CĒSIS 08.07. - 10.07.

Info

Vieta

Cēsu pilsētas stadions, Valmieras iela 6, Cēsis

Laiks
TURNĪRA NORISE
8. jūlijs:

*17.00 Kvalifikācijas turnīrs sievietēm
*17:00 Kvalifikācijas turnīrs vīriešiem

9. jūlijs:
9.00 Pamatturnīra spēles vīriešiem un sievietēm
no plkst. 17.00 1/8 finālu spēles sievietēm un vīriešiem
 
20:00 Latvijas vīriešu volejbola izlase vs Latvijas vīriešu pludmales volejbola izlase 4pret4

10. jūlijs:
09.00 un 09.50 – 1/4 fināli sievietēm
09.50 un 10.40 - 1/4 fināli vīriešiem
12.00 - 1/2 fināli sievietēm
13.00 - 1/2 fināli vīriešiem
14.00 – Spēle par 3. vietu sievietēm
15.00 - Spēle par 3. vietu vīriešiem
16.00 – Fināls sievietēm
17.00 - Fināls vīriešiem
17.50 - Apbalvošana
Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. - 8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Ēbere/Namiķe 80
2 Brailko/Konstantinova 72
3 Briede/Martini Ādamsone 64
4 Liepājniece/Ozoliņa  A. 56
5-8 Bruzinska A./Rozīte-Ņikitina 48
5-8 Grēna/Sola 48
5-8 Mamaja/Mačukāne 48
5-8 Niedola/Punga 48
9-12 Buklagina/Melne 40
9-12 Gintere/Rīta H. 40
9-12 Kalniņa/Tralmaka 40
9-12 Šauberga/Aleksāne 40
13-16 Eksta/Šnore 32
13-16 Olekša/Laine 32
13-16 Runce/Krūklīte 32
13-16 Vaģele/Ķetlere 32

4. POSMS LIEPĀJA 22.07. - 24.07.

Info

Vieta

LIEPĀJA

Liepājas pludmale, pie centrālās glābšanas stacijas, starp Peldu un Rožu ielām

Laiks

22. - 24. jūlijs 2022. gads

Programma:

Piektdien, 22. jūlijā –

No 17.00 kvalifikācijas turnīrs

Sestdien, 23. jūlijā –

09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem

10:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm

17.00 – 20.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm

Svētdien, 24. jūlijā -

9.00  ¼ fināla spēles sievietēm, tiešraide Best4Sport

10:00  ¼ fināla spēles vīriešiem, tiešraide Best4Sport

12.00 ½ spēle sievietēm, tiešraide Best4Sport

13:00 ½ spēle vīriešiem, tiešraide Best4Sport

14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm, tiešraide LTV7

15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm, tiešraide LTV7

16.40 Servju konkurss skatītājiem

17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem, tiešraide LTV7

17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. -8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Skrastiņa/Ozoliņa 80
2 Liepājniece/Ozoliņa A. 72
3 Čandere/Grundmane 64
4 Mazure-Mago/Kalvāne 56
5-8 v. Briede/Martini-Ādamsone 48
5-8 v. Rīta/Regute 48
5-8 v. Grēna/Sola 48
5-8 v. Bruzinska A./Rozīte-Ņikitina 48
9-12 v. Kalniņa/Tralmaka 40
9-12 v. Mamaja/Aleksāne 40
9-12 v. Šauberga/Krūklīte 40
9-12 v. Niedola/Punga 40
13-16 v. Melne/Rozīte 32
13-16 v. Eksta/Šnore 32
13-16 v. Vaģele/Ķetlere 32
13-16 v. Dārziņa K./Klaucāne 32
17-19 v. Blaka/Storķe 24
17-19 v. Krieva/Jaudzeme 24
17-19 v. Valerte/Kurtiša 24

5. POSMS DAUGAVPILS 05.08. - 07.08.

Info

Vieta

DAUGAVPILS

Stropu ezera centrālā pludmale

Laiks

Piektdiena, 5. augusts
18.00 – 20.30 kvalifikācijas spēles vīriešiem (3 laukumi)

 Sestdiena, 6. augusts
09.00 – 17.00 pamatturnīra spēles vīriešiem 24 komandas (4 laukumi)
10:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm 16 komandas (4 laukumi)
17.00 – 20.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm 1.kārta (4 laukumi)

Svētdiena, 7. augusts
9.00  ¼ fināla spēles sievietēm (4 laukumi)
10:00  ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
11:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
12.00 ½ spēles sievietēm (2 laukumi)
13:00 ½ spēle vīriešiem (2 laukumi)
14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm
15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem
16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm
16.40 Servju konkurss skatītājiem
17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem
17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Balvu fonds

BALVU FONDS:  Eur 3400 (Eur 1700 katram dzimumam)

  1. vieta Eur 600
  2. vieta Eur 400
  3. vieta Eur 300
  4. vieta Eur 200
  5. -8. vieta Eur 50 (katrai komandai)

Vietu sadalījums

Vietu sadalījums
Vieta Komanda Punkti
1 Liepājniece/Ozoliņa 80
2 Briede/Skrastiņa 72
3 Grosberga/Rozīte 64
4 Grēna/Sola 56
5-8 Bruzinska A./Rozīte-Ņikitina 48
5-8 Kalvāne/Mazure-Mago 48
5-8 Regute/Martini Ādamsone 48
5-8 Teivāne/Petrova 48
9-12 Buklagina/Melne 40
9-12 Gintere/Rīta H. 40
9-12 Eksta/Šnore 40
9-12 Litavniece/Sauša 40
13-16 Šauberga/Brokāne 32
13-16 Klaucāne/Dārziņa 32
13-16 Valerte/Kurtiša 32
13-16 Zvidra/Krumholce 32

FINĀLS JŪRMALA 25.08. - 27.08.

Info

Vieta

JŪRMALA

Majoru pludmale

Laiks

25. - 27. augusts 2022. gads

Ceturtdiena, 25. augusts
16.00 – 20.00 kvalifikācijas spēles vīriešiem (4 laukumi)
16.00 – 20.00 kvalifikācijas spēles sievietēm (4 laukumi)

Piektdiena, 26. augusts
10.00 – 15.00 pamatturnīra spēles vīriešiem 16 komandas (4 laukumi)
11:30 – 17.00 pamatturnīra spēles sievietēm 16 komandas (4 laukumi)
17.00 – 19.00 izslēgšanas spēles vīriešiem un sievietēm 1.kārta (4 laukumi)

Sestdiena, 27. augusts
9.00 ¼ fināla spēles sievietēm (4 laukumi)
10:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
11:00 ¼ fināla spēles vīriešiem (2 laukumi)
12.00 ½ spēles sievietēm (2 laukumi)
13:00 ½ spēle vīriešiem (2 laukumi)
14:00 Spēle par 3.vietu sievietēm
15:00 Spēle par 3.vietu vīriešiem 
16.00 Spēle par 1.vietu sievietēm 
16.40 Servju konkurss skatītājiem
17.00 Spēle par 1.vietu vīriešiem 
17.50 APBALVOŠANA

Dalības maksa

30,00 Eur no komandas par kvalifikācijas turnītu (+10,00 Eur no komandas, kas tiek tālāk pamatturnīrā)

40,00 Eur no komandas, kas automātiski tiek pamatturnīrā

20,00 Eur licences maksa katrai spēlētājam

Vietu sadalījums

Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2022 Latvijas volejbola federācija