Logo

Kur trenēties?

Pludmales volejbola klubi

KLUBS
TRENERI
KONTAKTI
Pēteris Plūme
Andris Krūmiņš
info@brazil.lv
Tel. 25400000
kruums@brazil.lv
Tel. 29343007
Atvars Vilde
Sandris Andrejevs
Matīss Gabduļins
Aiva Balcere
Aleksandrs Solovejs
Toms Benjavs
Toms Šmēdiņš
Rihards Finsters
sandra@beachbox.lv
Tel. 29490707
Vladimirs Obodovs
Aivars Sviklis
Tel. 20872222
Tel. 20159107
Ventspils Pludmales volejbola klubs "Bloks"


vpvk.bloks@inbox.lv

29222858


Sporta skolas un klasiskā volejbola klubi

SKOLA/KLUBS
TRENERI
KONTAKTI
Ivars Māliņš - Koknese
Jeļena Černauska - Bebri
Imants Silavs - Nereta
Tel. 26526736
Tel. 25436404
Tel. 28355950

Tel. 27829796
Jeļena Smirnova Tel. 26532361
Ēriks Mičulis
Tel. 26357452
jevriks@inbox.lv
Bauskas novada BJSS
Guntis Mašinskis
29905485
masinskis@inbox.lv
Cēsu pilsētas Sporta skola
Janīna Kalniņa
Ģirts Mārtiņsons
Ingemārs Ivanovs
Jānis Freivalds
Tel. 29140882
Tel. 26186499
Tel. 29860928
Tel. 29249665
Daugavpils BJSS
Tel. 65429107
dbjss@daugavpils.edu.lv
Gulbenes novada BJSS Liene Ķikuste
Solvita Vīcupa
Ārija Samsonova
Tel. 28600297 kikustel@gmail.com
Tel. 29550936 mincans@inbox.lv 
Tel. 26169007 arija.samsonova@inbox.lv
Jelgavas novada Sporta centrs Sarmīte Belte - Valgunde
Raimonds Liniņš - Valgunde
Jānis Leitis - JNSC
Sigita Roziņa - Vircava
Irita Kulmane - Valgunde
Tel. 26003378
Tel. 29294524
Tel. 29522288
Tel. 26827881
Tel. 29433319
Jēkabpils Sporta skola  Aivis Kokins
Raivis Obrumans
Guntis Grigalis
Edijs Krakops
Mārcis Obrumans
Tel. 22023767
Tel. 28313514
Tel. 26429965
Tel. 25483204
Tel. 28369181
Kuldīgas novada Sporta skola Inita Šneidere
Ieva Ņečiporuka
Agnese Megne
Zigmunds Milzarājs
Ieva Leite
Vijārs Švānbergs
Jānis Jerumanis
Rudīte Kronlaka
Kārlis Kliemanis
Tel. 29555220
Tel. 26499513
Tel. 26628217
Tel. 26550905
Tel. 26907444
Tel. 29781752
Tel. 27872449
Tel. 29109065
Tel. 29123514
Dienvidkurzemes Sporta skola Indulis Laškovs - Aizpute
Gints Sedols - Aizpute
Gints Stiere - Aizpute
Toms Mackars - Grobiņa
Tel. 29181660
Tel. 29884848
Tel. 26020548
Tel. 28367030
Liepājas Sporta spēļu skola Inguna Valdmane
Inga Čandere
Gatis Špakovskis
Pauls Juriks
Gints Juriks
Jānis Dīķis
Artis Zombergs
lsss@liepaja.lv
Tel. 63427473
Limbažu novada Sporta skola Ineta Sprancmane
Inta Mežgaile
Mārīte Sakārne
zirnux@inbox.lv Tel: 26376948
triine64@inbox.lv Tel: 29497562
marite.sakarne@inbox.lv Tel: 26526750
Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
Tel. 65344220
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola Jānis Sudārs
Edīte Sproģe
Irita Strode (Barkava)
Tel. 26483628
Tel. 26205571
Tel. 26276399
Minusas Volejbola skola Arnis Reliņš
Edmunds Pūliņš
Agija Zadovska
Arvils Keišs
Anija Jurdža
Karīna Kronberga-Purekle
Vladimirs Stepanovs
Inguna Minusa
info@mvs.lv
Tel. 26446886
Murjāņu Sporta ģimnāzija Lauris Iecelnieks
Klāvs Zaļkalns
Inga Ikauniece
Ilmārs Pūliņš
msg@msg.edu.lv
Tel. 29330201
Ozolnieku Sporta skola Marina Cīrule
Lauris Svars
marina.cirule@ozolniekuvsk.lv 29181595
lauris.svars@gmail.com 29776306
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola Inta Rumaka
Artūrs Livmans
Tel. 26725611
Tel. 27582035
preilubjss@preili.lv
Rīgas Volejbola skola

Inese Jursone
Jānis Ivanovs
Andris Dolženko
Rūdolfs Semjonovs
Aiva Balcere
Raivis Mizāns
Olga Bogdanova
Pāvels Seļivanovs
Svetlana Cepurīte
Jorens Janišonis
Viktorija Korbuta
Natālija Deveikusa
Gatis Vanags
Oskars Aizporietis
Andris Vitauts Kļaviņš
Normunds Lūsis
Māris Vensbergs
Andrejs Odinokovs
Lolita Verbicka

Tel. 67474292
volejbolaskola@riga.lv
Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skola

Gita Brālēna

sportaskola@smiltenesnovads.lv
Tel. 64774864
Sēlijas Sporta skola


Tel. 26531010
Siguldas Valsts ģimnāzija

Normunds Šulte
Antra Šverna

normunds.sulte@svg.lv
Sporta klubs "Babīte"


sk_babite@babite.lv
Sporta klubs "NUKI"


volejbols@nuki.lv
Tel. 20355535
Talsu novada Sporta skola

Aivars Pekmans

Santa Roze

Una Sila

Gundega Lapiņa

Reinis Kalniņš

aivars.pekmans@talsi.lv; Tel. 26449513

santaroze2@inbox.lv; Tel. 22435450

unasila@inbox.lv; Tel. 29257636

gundegala@inbox.lv; Tel.  26619185

rainis13@inbox.lv; Tel. 29331930

Tukuma Sporta skola

Andromeda Bērziņa
Aivars Bindemanis
Aija Nikmane

Tel. 29136376
Tel. 29128725
Tel. 26369388

Vecumnieku Sporta skola

Rolands Plēsnieks
Rinalds Zariņš
Gunita Pačkajeva

rokis05@inbox.lv; Tel. 28778762
rinalds_z@inbox.lv; Tel. 26363210
gunita.packajeva@gmail.com; Tel. 25640644

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola


 vbjss@balvi.lv

Volejbola klubs "Valka"

Jānis Bomiņš

janis.bomins@gmail.com; Tel. 29494703

Volejbola klubs "Saldus"


vksaldus@gmail.com
Tel. 28619700


Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2022 Latvijas volejbola federācija