P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 1 2 3 4

Jaunumi

EGLESKALNS FRANCIJĀ TŪRAS KLUBAM PALĪDZ IZVIRZĪTIES LĪDEROS

Ziņas

EGLESKALNS FRANCIJĀ TŪRAS KLUBAM PALĪDZ IZVIRZĪTIES LĪDEROS

Francijas čempionātā Hermans Egleskalns ar 24 punktiem palīdzējis Tūras klubam nonākt 1. vietā, bet Matīsa Gabdulļina komanda atkal izvirzījusies 2. vietā Austrijā. Savukārt Čehijā teicama precizitāte uzvarā Tomam Vanagam.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR LIMBAŽNIEKUS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā “Jēkabpils lūši” viesos apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet DU piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

BALTIJAS LĪGĀ VK “MILATSS” UZVAR MĀJĀS, RSU/MVS – LIETUVĀ

Baltijas līgā volejbolā sievietēm uzvaras priekus baudīja VK “miLATss”, kas savā laukumā četros setos apspēlēja līgas pastarīti “Kohila VC”, un RSU/MVS, kas piecu setu cīņā uzvarēja Kauņā. VK “Jelgava” nācās atzīt pretinieču pārākumu Alītā.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

IVANAM BUGAJENKOVAM 80!

1938. gada 18. februārī Staļiņingradas apgabala Kumilženskas rajona Burlackas ciemā nāca pasaulē viens no vēlāk Latvijas visu laiku labākajiem un panākumiem bagātākajiem volejbolistiem.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ LATVIJAS KOMANDU DUEĻOS UZVAR RĪDZINIEKI UN LIMBAŽNIEKI

“Credit24” meistarlīgā volejbolā šodien četri Latvijas klubi skaidroja attiecības savā starpā, bet “Jēkabpils lūši” viesos trijos setos piekāpās Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

EEVZA PLUDMALES VOLEJBOLA PĀRSTĀVJU SANĀKSME

Šodien, 17.februārī Rīgā norisinājās ikgadējā Austrumeiropas Volejbola Zonālās Asociācijas (EEVZA) sanāksme, kurā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Azerbaidžānas volejbola federāciju atbildīgie par pludmales volejbolu. Jāatzīmē, ka sanāksmi apmeklēja arī EEVZA Prezidents V.Patkins (Krievija), kā arī EEVZA, CEV un LVF Viceprezidents M.Pēkalis.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv