FINSTERS/SOLOVEJS IZCĪNA OTRO VIETU CEV SATELĪTĀ BAKU

Sezonas pēdējā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) satelītturnīrā pludmales volejbolā Baku otro vietu ieņēmis jaunizveidotais duets Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters.

Sezonu ar otro vietu noslēdzis Latvijas pludmales volejbolistu duets Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs, kuri Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku Eiropas Volejbola konfederācijas satelītturnīra finālā ar 1:2 (-12, 15, -12) piekāpās Krievijas sportistiem Ruslanam Bikanovam un Maksimam Hudjakovam.

Tas šajā turnīrā bija otrais zaudējums Krievijas sportistiem, jo 3. kārtas mačā nācās piekāpties citam kaimiņvalsts pārim Iļja Ļešukovs/Aleksandrs Ļihoļetovs – 1:2 (17, -19, -13). Pirms tam Rihards ar Aleksandru uzvarēja divus Čehijas duetus. Vispirms ar 2:0 (17, 14) tika apspēlēts Vaclavs Berčiks un Jans Dumeks, bet ar 2:1 (20, -20, 10) – Martins Tihijs un Jundrihs Veiss.

Zaudētāju zarā ar 2:0 (16, 17) tika pieveikti slovēņi – Vids Jakopins un Nejcs Zemļaks, bet pusfinālā ar 2:0 (22, 16) – francūži – Arno Gotjē-Rā un Maksims Tjersī. Ar 1. numuru turnīrā izliktie francūži 3. vietu ieguva bez cīņas, jo Ļešukovs un Ļihoļetovs laukumā neizgāja.

No Baku latvieši atgriežas mājās ar 160 pasaules ranga punktiem un 640 eiro prēmiju.

Vairāk par turnīru lasiet šeit.

foto: www.facebook.com/finsters.rihards