ŠMITS UN SAMOILOVS VULKANO SALĀ SVIN UZVARU GRUPĀ

Itālijā Eiropas U-20 čempionātā pludmales volejbolā izslēgšanas spēlēs iekļuvuši abi Latvijas dueti – Mihails Samoilovs/Kristaps Šmits un Vanesa Grosberga/Anete Namiķe.

Labāk veicās Laura Iecelnieka trenētajiem Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam. Pēc uzvaras spēļu pirmajā dienā pār Baltkrievijas duetu piektdien puiši izcīnīja vēl divus panākumus. Vispirms ar 2:0 (17, 14) tika pārspēts Beļģijas pāris Vouts Nautens/Kristofs Vitrauens, bet cīņā par pirmo vietu grupā ar 2:0 (18, 15) – arī zviedri Davids Omans un Augusts Borna. Līdz ar to sestdien izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā latvieši būs brīvi, bet otrajā tiksies ar mača Morics Fabians Kindls/Lauris Dine Očaja (Austrija) un Samuele Kotafava/Marko Maleti (Itālija) uzvarētājiem.

Jau no pirmās kārtas izslēgšanas turnīra spēlēs iesaistīsies Latvijas meitenes. Pēc pārliecinošas uzvaras pirmajā kārtā pār Beļģijas juniorēm šodien gan divreiz nācās piekāpties pretiniecēm. Ar 0:2 (-15, -17) tika zaudēts itālietēm Klaudijai Skampoli un Annai Pikoli, bet ar 0:2 (-11, -19) – Austrijas pārim Viktorijai Deislai un Ronjai Klingerei. Sestdien play-off spēles Riharda Finstera audzēknes Grosberga un Namiķe uzsāks pret nīderlandietēm Meksimi van Drīlu un Katju Stamu.

Vairāk par Eiropas U-20 čempionātu pludmales volejbolā lasiet šeit.