Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija
P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 31 1 2

Jaunumi

Šmēdiņš un Samoilovs uzvar Maskavā

Ziņas

Šmēdiņš un Samoilovs uzvar Maskavā

No pasaules tūres posma Maskavā ar uzvaru atgriezīsies Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, kuri finālā pieveica Brazīlijas duetu Alisons Seruti/Andrē Lojola.

Šmitam un Samoilovam Ļubļanā 9. vieta

Pasaules tūres posmā Ļubļanā Kristaps Šmits ar Mihailu Samoilovu ierindojās dalītā 9. vietā.

Par Latvijas čempioniem Jūrmalā kļūst Lece/Liepiņlauska un Solovejs/Finsters

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta finālā pludmales volejbolā Jūrmalā par šīs sezonas Latvijas čempioniem kļuva Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru unIlze Liepiņlauska ar Alisi Leci. Iztika bez vēja brāzmām un negaisa, un bez saules un jūras peldēm, kā arī aizraujošām fināla cīņām līdzjutēji nelaida garām iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

Latvijas dueti Vīnē tiek līdz otrajai kārtai

Kārtējā pasaules tūres posmā Vīnē labākie no Latvijas duetiem bija Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu un Edgars Točs ar Mārtiņu Pļaviņu, kuri ierindojās dalītā 9. vietā.

“ERGO Open” finālā Jūrmalā dalīs Latvijas čempionāta medaļas

Jau šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. augustam, “ERGO Open 2018” sestā posma, kas notiks Jūrmalā, pievienotā vērtība būs Latvijas meistarsacīkšu medaļas un čempiona tituls. Pludmales volejbolisti Majoru pludmalē cīnīsies par vērtīgām naudas balvām, sadalot 4000 eiro lielu balvu fondu. Skatītājiem tiek garantētas aizraujošas spēles, iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

Ilzei Liepiņlauskai un Alisei Lecei bronza Agadirā

Pasaules tūres divu zvaigžņu sacensībās Marokas pilsētā Agadirā visaugstāk no Latvijas duetiem tika Ilze Liepiņlauska un Alise Lece, kuras izcīnīja 3. vietu. Vēl trim pāriem dalīta piektā vieta.

Jūrmalā Latvijai zelts un sudrabs

Eiropas U-22 čempionātā pludmales volejbolā Jūrmalā zeltu izcīnīja Kristaps Šmits ar Mihailu Samoilovu, bet sudrabu – Anastasija Kravčenoka ar Tīnu Lauru Graudiņu.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv