P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 1 2 3 4

Jaunumi

PELHRIMOVĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST PĻAVIŅŠ/TOČS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Ziņas

PELHRIMOVĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST PĻAVIŅŠ/TOČS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Eiropas tūres „Masters” posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā šodien pusfinālā iekļuva divi Latvijas pludmales volejbolistu pāri, bet Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā atdūrās pret... Mārtiņa Pļaviņa un Edgara Toča „mūri„.

PELHRIMOVĀ ŠODIEN IZSLĒGŠANS SPĒĻU TURNĪRĀ STARTĒ VISI TRĪS LATVIJAS DUETI

Eiropas tūres „Masters” posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā vakar play-off turnīrā iekļuva visi Čehijā pamatturnīrā startējušie Latvijas pludmales volejbolisti. Grupā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs finišēja otrie, bet Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču un Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku – trešie.

PELHRIMOVĀ PAMATTURNĪRĀ IEKĻŪST PĻAVIŅŠ/TOČS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Eiropas tūres posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā šodien kvalifikācijas barjeru pārvarēja Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču un Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku, bet beidzies turnīrs ar dalītu 17. vietu ir Aleksandram Solovejam un Rihardam Finsteram.

PĻAVIŅŠ UN TOČS HĀGĀ UZVAR VISUS!

Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā šodien negaidīti uzvarēja Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs.

PĻAVIŅŠ UN TOČS IEKĻŪST HĀGAS TURNĪRA PUSFINĀLĀ

Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā šodien divas uzvaras izcīnīja Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, iekļūstot četru zvaigžņu sacensību pusfinālā. Dalītu 9. vietu ieņēma Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

PĻAVIŅŠ UN TOČS UZVAR PASAULES EKSČEMPIONUS

Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā uzvaru grupā izcīnījuši Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, bet turnīrs jau beidzies Aleksandram Solovejam ar Rihardu Finsteru un Tīnai Graudiņai ar Anastasiju Kravčenoku.

HĀGĀ DIVAS UZVARAS UN DIVI ZAUDĒJUMI

Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā pirmajā grupas spēlē uzvara tika Samoilovam/Šmēdiņam un Pļaviņam/Točam, bet šodien par 3. vietu grupā sacentīsies Solovejs/Finsters un Graudiņa/Kravčenoka.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv