P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

Otrajā “ERGO Open 2018” posmā pēc kārtas uzvar Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

Ziņas

Otrajā “ERGO Open 2018” posmā pēc kārtas uzvar Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta posmā pludmales volejbolā Saulkrastos reti kad viss notiek saskaņā ar rangu tabulu. Bez pārsteigumiem neiztika arī šoreiz, kaut gan uzvaru izcīnīja ar pirmo numuru izliktie – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri finālā tika galā ar Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Jau trešo nedēļu pēc kārtas skatītājiem bija iespēja atpūsties lieliskos laika apstākļos, vērojot aizraujošas spēles, kā arī izmantot iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

“ERGO Open 2018” malkos “Saulkrastu kokteili”!

“ERGO Open 2018” trešais posms Saulkrastos pulcēs tikai vīriešu duetus, taču gan spēlētāju spēka, gan balvu fonda ziņā pretendēs uz visu laiku labāko čempionāta posmu Latvijā. Ceturtdien notiks kvalifikācijas spēles, piektdien – grupu turnīrs, sestdien – izslēgšanas spēles ar kulmināciju tuvu pusnaktij. Ierindā būs visi spēcīgākie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pludmales volejbolisti, kā arī Kanādas pārstāvji Bens Sakstons un Grants O'Gormans. Saulkrastu Jūras parkā lieliska izklaide garantēta skatītājiem, kuriem līdztekus aizraujošu spēļu vērošanai mūzikas pavadījumā garantēta iespēja piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

“ERGO Open 2018” posmā Alūksnē scenāriju raksta favorīti

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta posmā pludmales volejbolā Alūksnē uzvaru izcīnīja ar pirmo numuru izliktie – Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Jau otro nedēļu pēc kārtas skatītājiem bija lieliska iespēja atpūsties, vērojot aizraujošas spēles un izmantot iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

ERGO Open 2018” sezona Alūksnē turpinās ar pirmo “lielo posmu

ERGO Open 2018” otrais posms Alūksnē pulcēs gan vīriešu duetus, gan sieviešu pārus. Latvijas sinoptiķi sola sausu un siltu laiku, bet pludmales volejbola laukumos karstas cīņas. Ierindā būs arī spēcīgākais Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Alūksnes Pilssalā lieliska izklaide garantēta arī skatītājiem, kuriem blakus aizraujošu spēļu vērošanai garantēta iespēja piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

Ventspilī tiks atklāts “ERGO OPEN 2018” Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

2. jūnijā sāksies “ERGO OPEN 2018” Latvijas čempionāta pludmales volejbolā sezona. Tāpat kā pirms gada, čempionāta pirmais posms norisināsies Ventspils Pludmales volejbola stadionā.

Latvijas Volejbola federācija aicina uz Pludmales volejbola TIESNEŠU SEMINĀRU

No 19.-20. maijam norisināsies seminārs pludmales volejbola tiesnešiem

Solovejs un Finsters ieņem dalītu 5. vietu Mersinā

Pasaules tūres posmā Mersinā (Turcija) dalītu 5. vietu izcīnījis Aleksandrs Solovejs un Rihards Finsters.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv