P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ NOTIKS JAUNIEŠU ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ziņas

SKOLĒNU BRĪVLAIKĀ NOTIKS JAUNIEŠU ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

15. un 16. martā Rīgā, Pludmales sporta centrā BEACH ARENA, Ganību dambī 20a norisināsies jauniešu čempionāts pludmales volejbolā U14, U17 un U20 vecuma grupās.

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS IZCĪNA 5. VIETU DOHĀ

Pasaules tūres posmā Dohā (Katara) dalītu piekto vietu ieņēmis Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, bet Edgars Točs ar Mārtiņu Pļaviņu ierindojās dalītā 9. vietā.

DOHĀ PĻAVIŅŠ UN TOČS – LABĀKIE SAVĀ GRUPĀ

Pasaules tūres posmā Dohā (Katara) pirmo vietu grupā ieņēmis Edgars Točs ar Mārtiņu Pļaviņu, bet otrie finišēja Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu.

SAMOILOVS UN ŠMĒDIŅŠ FORTLODERDEILĀ TREŠIE!

Pasaules tūres piecu zvaigžņu posmā Fortloderdeilā (ASV) Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu spēlē par 3. vietu pārspēja Brazīlijas duetu Pedru Solbergs/Žeorže Vanderlejs – 2:0 (17, 17).

SAMOILOVS UN ŠMĒDIŅŠ SASNIEDZ PUSFINĀLU

Pasaules tūres posma pusfinālā Fortloderdeilā (ASV) iekļuvuši Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, kas ceturtdaļfinālā vinnēja poļus Pjotru Kantoru un Bartošu Lošjaku. Pusfinālā šonakt jāspēlē ar mājiniekiem Filu Dalhauseru un Niku Lusenu.

SAMOILOVS UN ŠMĒDIŅŠ APSPĒLĒ OLIMPISKOS ČEMPIONUS

Pasaules tūres posma Fortloderdeilā (ASV) ceturtdaļfinālā iekļuvuši Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, kas apspēlēja olimpiskos čempionus brazīliešus Alisonu Seruti un Brunu Oskaru Šmidtu. Tur latvieši tiksies ar poļiem Pjotru Kantoru un Bartošu Lošjaku, kuri iepriekšējā spēlē no turnīra izsita Mārtiņu Pļaviņu ar Edgaru Toču.

PĻAVIŅŠ UN TOČS KIŠAS SALAS TURNĪRĀ IZCĪNA 2. VIETU

Pasaules tūres posmā Kišas salā šodien Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs finālā divos setos zaudēja poļiem Mariušam Prudelam un Jakubam Šalankevičam un izcīnīja 2. vietu.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv