AR UZVARU PAMATTURNĪRU NOSLĒDZ “RTU/ROBEŽSARDZE”

“Credit24” meistarlīgas volejbolā pēdējās dienas spēlēs uzvaru izcīnīja “RTU/Robežsardze”, kas savā laukumā četros setos pieveica TTU. Pēc diviem uzvarētiem setiem Tartu piekāpties bija spiesti “Jēkabpils lūši”.

Ar piecām spēlēm vakar beidzās “Credit24” meistarlīgas pamatturnīrs. Pēdējā dienā ar uzvaru savus līdzjutējus iepriecināja “RTU/Robežsardze”, kas ar 3:1 (-24, 23, 22, 16) pieveica TTU un nodrošināja sev 7. vietu. Gatis Garklāvs izcēlās ar 26 gūtajiem punktiem un labu uzbrukumu precizitāti (54,1%). Labs palīgs viņam punktu gūšanā bija Aleksandrs Avdejevs ar 11 un Antons Nazarovs ar 10 punktiem.

Cīņā par 4. vietu turnīra tabulā “Jēkabpils lūši” viesos ar 2:3 (22, 23, -23, -21, -13) atzina “BIGBANK Tartu” pārākumu. Ēriks Voroņko ar 19 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais jēkabpiliešu rindās. 16 punkti Rihardam Puķītim, 12 – Zigurdam Adamovičam, 11 – Vladislavam Blumbergam un 10 – Armandam Āboliņam. Zaudēja arī “lūšu” tuvākie konkurenti “Selver Tallinn”. Austra Štāla aizbilstamie viesos ar 1:3 (-25, -15, 16, -19) piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK” un par diviem punktiem atpalika no jēkabpiliešiem, ieņemot 5. vietu. Pērnavas kluba labā 4 punkti Tomam Švanam.

Trešā Latvijas komanda, kas iekļuva izslēgšanas spēles, ir “Biolars/Jelgava”, kas savā laukumā ceturtdaļfināla ģenerālmēģinājumā ar 0:3 (-25, -28, -17) zaudēja pamatturnīra uzvarētājiem “Saaremaa VK”. Vitālijs Cinne mājiniekiem guva 13, bet Gatis Slavēns – 11 punktus.

Sezona “Credit24” meistarlīgā beigusies DU volejbolistiem, kas izbraukumā ar 0:3 (-21, -13, -18) atzina “Rakvere VK” pārākumu. Rezultatīvākais viesu rindās ar 9 gūtajiem punktiem bija Deivids Ževņerovičs. Daugavpilieši finišēja 12. vietā, bet OC “Limbaži”/MSĢ debijas sezonā ieguva 14. vietu, par 2 punktiem atpaliekot no Šauļu “EMI  SM Dubysa” un par 4 punktiem – no DU.

Ceturtdaļfinālā līdz 2 uzvarām tiksies: “Saaremaa VK” (1.) - “Biolars/Jelgava” (8.), “Parnu VK” (2.) - “RTU/Robežsardze” (7.), “BIGBANK Tartu” (3.) - “Rakvere VK” (6.) un “Jēkabpils lūši” (4.) - “Selver Tallinn” (5.). Pirmās spēles visos četros pāros jau ceturtdien.