NACIONĀLAJĀS LĪGĀS KLĀT IZŠĶIROŠIE NOTIKUMI

Nacionālajā līgā 1 aizvadīti pirmie ceturtdaļfināla mači, Nacionālajā līgā 2 uzvarējuši Jēkabpils juniori, bet Nacionālajā līgā sievietēm pirmo uzvaru pusfinālā izcīnījusi Latvijas Universitāte.

Pirmajās ceturtdaļfināla spēlēs Nacionālajā līgā 1 trijos mačos viss notika saskaņā ar rangu tabulu pamatturnīrā. VK “Ventspils” ar 3:0 (20, 20, 17) pieveica SK “Lokomotīve/DT”. Uzvarā Kristaps Šepte guva 15, bet Askolds Roberts Javalds un Matīss Kaņeps – pa 12 punktiem, kamēr viesiem 10 punkti Edgara Tiško kontā. VK “Ozolnieki” viesos ar 3:1 (21, 8, -27, 11) uzvarēja VK “Aizkraukle”. Toms Benjavs guva 24 punktus, Renārs Jansons 23, Edgars Jusis 15, Jānis Gabranovs un Emīls Elksnītis pa 12, bet aizkraukliešiem Kārlis Bērziņš sakrāja 14 punktus. RTU ar 3:0 (19, 27, 24) apspēlēja Aizputi, Jānim Muižniekam gūstot 13 un Danielam Nātriņam 11 punktus. Aizputniekiem 18 punkti Mārtiņam Grundmanim.

Tikai Cēsis viesos vinnēja Vecumniekus, kas pamatturnīrā bija ceturtie, - 3:1 (23, 21, -14, 18). Ģirts Mārtiņsons guva 16, Vilnis Tinuss 13 punktus, bet mājiniekiem 17 punkti Kasparam Kaverskim, 16 – Gintam Švecam un 11 – Oskaram Lisovskim.

16. martā VK “Ozolnieki” pulksten 20:00 Sporta namā “Ozolnieki” uzņems VK “Aizkraukle”.

Vairāk par Nacionālo līgu 1 lasiet šeit:

Tikmēr Nacionālajā līgā 2 tika noskaidroti ceturtdaļfināla pāri pēdējās pamatturnīra cīņās. Divus zaudējumus trijās šīs nedēļas cīņās varēja atļauties Jēkabpils juniori, kuri 1. vietu jau bija nodrošinājuši. Viņi ar 3:2 (20, -19, 22, -22, 15) pieveica Rēzeknes novadu, taču savā laukumā ar 0:3 (-12, -14, -16) piekāpās Kuldīgas NSS un viesos ar 0:3 (-23, -16, -14) – Dundagai.

2. vietu izcīnīja Talsi, kas izbraukumā ar 3:0 (22, 22, 23) vinnēja VK „Jūrmala/T”. Tikpat punktus (30) izcīnīja arī Kuldīgas NSS, kas otro panākumu trijos setos viesos šonedēļ svinēja pār Rēzeknes novadu – 3:0 (23, 18, 15). 4. vieta arī ar 30 punktiem Dundagai, kas sestdien ar 3:0 (16, 22, 18) apspēlēja RVS. Sava uzvara tika arī RVS, kas ar 3:1 (20, 21, -21, 21) pārspēja Madonu.

Ceturtdaļfinālos līdz 2 uzvarām tiksies: Jēkabpils juniori (1.) – Madona (8.), Talsi (2.) - Rēzeknes novads (7.), Kuldīgas NSS (3.) - RVS (6.) un Dundaga (4.) - Jelgavas NSC (5.).

Vairāk par Nacionālo līgu 2 lasiet šeit:

Līdz pusfināliem jau tikušas Nacionālās līgas spēlētājas. Pirmajā pusfinālspēlē Latvijas Universitāte ar 3:1 (20, -23, 19, 21) pieveica MSĢ.

Otra pusfinālsērija līdz divām uzvarām sāksies 13. martā, kad SK “Babīte” uzņems RVS.