Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

EGLESKALNS FRANCIJĀ TŪRAS KLUBAM PALĪDZ IZVIRZĪTIES LĪDEROS

Francijas čempionātā Hermans Egleskalns ar 24 punktiem palīdzējis Tūras klubam nonākt 1. vietā, bet Matīsa Gabdulļina komanda atkal izvirzījusies 2. vietā Austrijā. Savukārt Čehijā teicama precizitāte uzvarā Tomam Vanagam.

Francijas čempionātā vēl vienu uzvaru svinējusi “Tours Volley-Ball”, kas izbraukumā ar 3:1 (-16, 20, 25, 15) pieveica „Rennes Volley 35”. Jau ierasti rezultatīvākais vīrs laukumā bija Hermans Egleskalns, kurš guva 24 punktus. Šī uzvara Tūras volejbolistus izvirzījusi pirmajā vietā līgā, kaut gan 39 punkti ir arī Parīzes vienībai. Nākamais mačs Tūras komandai 23. februārī savā laukumā ar trešajā vietā esošo „Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne”.

Krievijā jau uz trešo vietu turnīra tabulā pakāpusies Borisa Kolčina trenētā Maskavas “Dinamo”, kas ar 3:1 (17, 21, -26, 14) pieveica Novokuibiševskas “Novu”. 11. vietu saglabājusi Ļeņingradas apgabala “Dinamo”, kas Sanktpēterburgā ar 1:3 (-18, -24, 23, -19) piekāpās “Zenītam”. Deniss Petrovs šoreiz punktus neguva. 24. februārī abas komandas spēlēs izbraukumā. Ļeņingradas apgabala “Dinamo”dosies uz Kazaņu, lai tiktos ar “Zenītu”, bet Maskavas “Dinamo” viesosies Ņižņevartovskā pie “Jugra-Samotlor”.

Vācijas čempionātā arī „SWD Powervolleys Dueren” neizdevās sagādāt pirmo zaudējumu „VFB Friedrichshafen”. Savā laukumā dīrenieši piekāpās līderiem ar 1:3 (23, -18, -19, -17). Kamēr Romāns Saušs laukumā devās epizodiski, Edvarts Buivids ar 15 punktiem kļuva par rezultatīvāko spēlētāju mājinieku rindās. Nākamā spēle dīreniešiem 24. februārī Bīlē ar “Volleyball Bisons”, kas tikai par punktu atpaliek no „SWD Powervolleys Dueren” un ieņem 5. vietu.

Čehijā “SK Volejbal Usti nad Labem” savās sienās ar 3:0 (20, 25, 22) apspēlēja pastarīti “AERO Odolena Voda”. Toms Vanags sakrāja 13 punktus, uzbrukdams ar lielisku precizitāti – 67 procenti. Arī nākamajā spēlē 3. martā 8. vietā esošā “SK Volejbal Usti nad Labem” uzņems turnīra tabulā zemāk esošo Prāgas “VolleyTeam ČZU”.

Matīsa Gabdulļina pārstāvētā “SG Union Raiffeisen Waldviertel” pēc divām spēlēm aizvadītajā nedēļā Austrijā atkal pakāpusies uz 2. vietu. Vispirms savā laukumā ar 3:0 (15, 22, 13) Klāgenfurtes “VKB Woerter-See-Loewn”, bet pēc tam izbraukumā sīvā cīņā ar 1:3 (-23, -23, 22, -22) atzina līderes “SK Posojilnica Aich/Dob” pārākumu. Nākamo spēli “SG Union Raiffeisen Waldviertel” aizvadīs 25. februārī viesos ar “VBC TLC Weiz”.