Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

Nacionālajā līgā 1 noskaidroti divi ceturtdaļfināla pāri. VK “Ventspils” tiksies ar SK “Lokomotīve/DT”, kas sestdien viesos ar 1:3 (-22, -20, 21, -21) piekāpās Cēsīm. Viesiem 16 punktus guva Dmitrijs Meinerts, pa 12 sakrāja Edmunds Kolosovskis un Deniss Pavlovs. Cēsiniekiem rezultatīvākais ar 22 gūtajiem punktiem bija Gints Stūrmanis, pa 12 punktiem Artūram Tintem un Andrim Osim, bet 10 – Ģirtam Mārtiņsonam.

Otrā ceturtdaļfinālā spēlēs komandas, kas savā starpā tikās nedēļas nogalē. Šoreiz VK “Ozolnieki” izbraukumā apspēlēja VK “Aizkraukle” ar 3:1 (-23, 22, 23, 15). 13 punktus uzvarētājiem guva Toms Benjavs, pa 12 – Jānis Gabranovs un Renārs Jansons, bet 11 punkti Atim Krebsam.

Trešajā cīņā par labāku vietu turnīra tabulas vidū RTU ar 3:0 (25, 22, 17) pieveica Aizputi. Studentiem 13 punkti Danielam Nātriņam, pa 11 – Jānim Muižniekam un Dāvim Nātriņam, kamēr viesiem 11 punkti Mārtiņam Grundmanim un 10 – Sandrim Štālam.

Nākamā spēles līgā 21. februārī, kad VK “Ozolnieki” uzņems RTU.

Vairāk par Nacionālo līgu 1 lasiet šeit:

Nacionālajā līgā 2 nedaudz negaidītu uzvaru savā laukumā svinēja Rēzeknes novads, ar 3:1 (22, 13, -18, 18) pieveicot vienus no turnīra līderiem Talsus. Pārējās cīņās tikās kaimiņi turnīra tabulā. Dundaga ar 3:2 (-20, 22, -27, 19, 13) apspēlēja Kuldīgas NSS, bet Jelgavas NSC ar 3:1 (22, 20, -23, 18) pārspēja RVS.

Nākamā spēle līgā 20. februārī, kad VK „Jūrmala/T” uzņems Madonu.

Vairāk par Nacionālo līgu 2 lasiet šeit:

Nacionālajā līgā sievietēm četras spēles divās dienās aizvadīja Liepājas SSS. Liepājnieces ar 0:3 (-14, -14, -15) piekāpās OC “Limbaži”/”Zeltaleja”, ar 0:3 (-14, -11, -22) – SK “Babīte”, ar 1:3 (-17, 20, -9, -10) – MSĢ un ar 0:3 (-14, -10, -17) – Mārupes SC.

Limbažniecēm, babītietēm un MSĢ spēlētājām tika arī pa otrai uzvarai. OC “Limbaži”/”Zeltaleja” ar 3:0 (16, 7, 20) apspēlēja VK “Līvāni”, SK “Babīte” ar 3:1 (18, -28, 13, 24) – RSU/MVS 2, bet MSĢ ar 3:0 (17, 21, 22) – Mārupes SC. Līvānu un Rīgas volejbolistu savstarpējā spēlē ar 3:0 (11, 22, 12) pārāka bija RSU/MVS 2 komanda.

Tāpat divi panākumi arī RVS, kas piecu setu trillerī sagādāja ceturto zaudējumu ilglaicīgajām līgas līderēm Latvijas Universitātei – 3:2 (22, -21, -13, 20, 14), kā arī pārspēja LLU ar 3:0 (9, 15, 15). Vēl LU ar 3:1 (21, 15, -22, 23) uzveica VK “Gulbene”.

Līdz ar to beidzies pamatturnīrs, un par tā uzvarētāju kļuvis SK “Babīte”, otrā vieta LU, trešā – OC “Limbaži”/”Zeltaleja”. Ceturtdaļfinālā uzvarētājas tiks noskaidrotas sērijā līdz divām uzvarām.