Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR LIMBAŽNIEKUS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā “Jēkabpils lūši” viesos apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet DU piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

Visas cīņas ar latviešu piedalīšanos vakar “Credit24” meistarlīgā beidzās ātri – trijos setos. Divu Latvijas komandu spēlē izcīnīt otro uzvaru divās dienās neizdevās OC “Limbaži”/MSĢ. Pretinieki bija pārāk spēcīgi, un “Jēkabpils lūši” viesos svinēja nebūt ne vieglu uzvaru ar 3:0 (23, 20, 23). Armandam Āboliņam un Rihardam Puķītim uzvarētāju rindās pa 12 punktiem, bet par punktu mazāk – Zigurdam Adamovičam. Mājiniekiem šoreiz rezultatīvākais ar 13 gūtajiem punktiem bija Rihards Lazdiņš, bet Atvaram Ozoliņam 12 punkti.

Tāpat kā “Jēkabpils lūšiem” dienu iepriekš arī DU volejbolistiem viesos “Parnu VK” rieksts izrādījās par cietu – zaudējums ar 0:3 (-16, -14, -21). Rezultatīvākais tāpat kā dienu iepriekš mačā pret limbažniekiem Daugavpils komandas rindās bija Aleksandrs Nasonovs, kurš guva 9 punktus. Tikmēr mājiniekiem Toms Švans spēlēja epizodiski, gūstot 1 punktu.

Punktus “Jarvamaa VK” rindās neguva Mārtiņš Jansons, un viņa pārstāvētā komanda izbraukumā ar 0:3 (-20, -15, -25) piekāpās TTU.

Nākamā spēle 21. februārī, kad Limbažu 3. vidusskolā mājinieki pulksten 20:00 uzņems “Parnu VK”.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga