“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ PIEKTO SPĒLI PĒC KĀRTAS UZVAR “JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā trijos setos “Jēkabpils lūši” apspēlēja “Biolars/Jelgavu” un “RTU/Robežsardze” - DU, bet OC “Limbaži”/MSĢ atzina “Rakvere VK” pārākumu.

Šodien četras no piecām “Credit24” meistarlīgas spēlēm volejbolā beidzās trijos setos. Divās no tām savā starpā tikās Latvijas klubi.

Jēkabpilī otro dienu pēc kārtas pretenzijas uz šobrīd spēcīgākās komandas titulu Latvijā pierādīja “Jēkabpils lūši”, kas pēc tikšanas galā ar rīdziniekiem vakar šodien apspēlēja vēl vienu konkurentu cīņā par vietu labāko astotniekā “Biolars/Jelgavu” - 3:0 (18, 15, 22). Uzvaru ar 14 gūtajiem punktiem kaldināja Armands Āboliņš un ar 11 – Ēriks Voroņko, bet viesu rindās 13 punkti Kārlim Paulam Levinskim.

Daugavpilī mājinieki ar 0:3 (-18, -17, -22) piekāpās “RTU/Robežsardzei”. Daugavpils Universitātei rezultatīvākais otro dienu pēc kārtas bija Latvijas klubu labākais spēlētājs līgā novembrī Aleksandrs Samuilovs, bet rīdziniekiem atgriešanos laukumā ar 17 punktiem pēc savainojuma izārstēšanas un slimības atzīmēja Rolands Ozoliņš. 14 punkti Antonam Nazarovam, 13 – Mārim Lancmanim, 11 – Gatim Garklāvam, bet 5 punkti Andrejam Zavorotnijam, kurš pēc traumas izārstēšanas tāpat kā Ozoliņš pirmoreiz laukumā devās vakar mačā ar “lūšiem”.

Izskatās, ka pretinieki vairs neatļaujas tādas vaļības pret Laura Iecelnieka vadītajiem līgas debitantiem OC “Limbaži”/MSĢ, kā to atļāvās sezonas pirmajā pusē. Šodien Limbažos Iecelnieka vadītā komanda ar 0:3 (-22, -20, -21) zaudēja “Rakvere VK”. Atvars Ozoliņš izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem, bet Kristapam Šmitam 12 punkti.

Nākamā spēle “Credit24” meistarlīgā 20. decembrī, kad atliktajā spēlē “Jēkabpils lūši” uzņems OC “Limbažus”/MSĢ.

Savukārt sestdien Rīgā, Sporta namā “Daugava”, tiks noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji sievietēm un vīriešiem.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga