EIROPAS KAUSOS UZVARAS IZCĪNĪJUŠI SAUŠA, BUIVIDA UN ŠVANA PĀRSTĀVĒTIE KLUBI

Lielu soli pretī nākamajai kārtai Eiropas Volejbola konfederācija kausā spērusi Romāna Sauša un Edvarta Buivida pārstāvētā “SWD powervolleys Dueren”, kā arī Avo Kēla vadītā un Toma Švana pārstāvētā “Parnu VK” komanda.

Eiropas volejbola konfederācijas (EVK) kausā Vācijas SWD powervolleys Dueren” ar 3:0 (23, 18, 19) uzvarēja Groningemas “Abiant” no Nīderlandes. Romāns Saušs sakrāja 13 punktus, bet Edvarts Buivids pie punktiem netika.

Uģa Krastiņa vadītā “Barkom-Kažaņi” Ļvovā ar 0:3 (-16, -23, -31) atzina Novisadas “Vojvodina MS Seme” no Serbijas pārākumu.

EVK Izaicinājuma kausā Hermana Egleskalna pārstāvētā “Tours Volley Ball” izbraukumā ar 0:3 (-24, -21, -23) piekāpās viņa bijušajam klubam Pireju “Olympiacos”. Hermans ar 19 punktiem kļuva par rezultatīvāko abu komandu spēlētāju.

Neveiksme arī Matīsa Gabdulļina pārstāvētajai “Union Raiffeisen Waldviertel” no Austrijas, kas savā laukumā ar 1:3 (-19, 23, -15, -22) piekāpās Šveices “Biogas Volley Naefels”. Gabdulļins ar 22 punktiem kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju.

Latvijas izlases galvenā trenera Avo Kēla vadītā “Parnu VK” Kiprā ar 3:1 (-26, 22, 21, 17) pieveica “Pafiakos Pafos”. Pērnavas kluba rindās Toms Švans laukumā nedevās.

Rīt Aleksandra Kudrjašova pārstāvētā “Fonte Bastardo Azores” viesos tiksies ar Baku “Lokomotīvi”.

Tāpat rīt Novosibirskā pirmo C grupas spēli Čempionu līgā aizvadīs Borisa Kolčina trenētā Maskavas “Dinamo”.