LVF NOSLĒDZ SADARBĪBAS LĪGUMU AR "IPF DIGITAL LATVIA"

Latvijas Volejbola federācija parakstījusi sadarbības līgumu ar SIA “IPF Digital Latvia” (pieder zīmols Credit24), vienojoties, ka Credit24 kļūst par Baltijas līgas ģenerālsponsoru.

Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis: “Esam priecīgi parakstīt līgumu ar “IPF Digital Latvia”. Esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība būs abpusēji izdevīga un sniegs vērā ņemamu labumu Latvijas volejbola attīstībā. “

IPF Digital Latvia mārketinga vadītāja Laura Konstantinova informē: “Mēs, Credit24, esam patiesi lepni par Latvijas Volejbola federācijas entuziasmu un volejbola nākotnes redzējumu. Tas ir ne vien sports, kas var nest Latvijas vārdu pasaulē, bet lielisks veids, kā piesaistīt jauniešus vērtīgai nodarbei un veselīgam dzīvesveidam. 

Mēs domājam līdzīgi, tāpēc ar prieku paziņojam, ka esam kļuvuši par Credit24 Meistarlīgas ģenerālsponsoru.”

Par Credit24

Zīmols Credit24 pieder SIA IPF Digital Latvia. SIA IPF Digital Latvia pastarpināti pieder uzņēmumam International Personal Finance, kas reģistrēts Lielbritānijā un kura akcijas tiek kotētas Londonas Fondu Biržā (akcijas kods ir IPF). Papildus informācija par uzņēmumu šeit:  https://www.ipfin.co.uk.

Par Baltijas līgu

Nozīmīgākais volejbola klubu turnīrs Baltijas valstīs notiek jau 13. sezonu. Līgā ir spēlējuši tādi volejbola grandi kā Gundars Celitāns, Hermans Egleskalns, Deniss Petrovs, Armands Celitāns, Jānis Šmēdiņš un daudzi citi. Pirmos 10 gadus turnīrs nesa Schenker līgas nosaukumu, bet pēdējos 2 gadus turnīru pazīstam kā Baltijas līga. Noslēdzot sadarbības līgumu ar IPF Digital Latvia līga iegūst jaunu oficiālo nosaukumu – Credit24 MEISTARLĪGA!