AR TRIM UZVARĀM EIROPAS U-22 ČEMPIOŅU TITULA AIZSTĀVĒŠANU SĀK GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Arī grupas trešajā spēlē pie panākuma šodien tika Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Otro vietu grupā izcīnīja Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits, bet Paulai Ņečiporukai un Alisei Pētersonei čempionāts ir beidzies.

Cīņā par uzvaru grupā un vietu izslēgšanas spēļu  2. kārtā turnīrā ar 6. numuru izliktā Graudiņa un Kravčenoka šodien ar 2:0 (17, 14) apspēlēja čehietes Terēzu Kotlasovu un Danielu Resovu (11.).

Arī trešajā spēlē zaudējumu Austrijas pilsētā Bādenē cieta Paula Ņečiporuka un Alise Pētersone (28.), kas ar 0:2 (-20, -16) piekāpās Kipras pludmales volejbolistēm Zojai Konstantopulu un Anastasijai Jiasumai (21.), sacensībās izcīnot dalītu 25. vietu un 24 pasaules ranga punktus.

Vīriešu turnīrā mačā par 1. vietu grupā Kristapam Šmitam un Mihailam Samoilovam (16.) pirmajā setā izdevās atspēlēt triju punktu deficītu un uzvarēt – 21:19. Tomēr nākamajos divos setos mazāk kļūdījās un veiksmīgāki bija austrieši Morics Pristaucs un Pauls Būhegers, kuri Bādenē izsēti ar 1. numuru. Viņi apliecināja favorītu statusu, uzvarot ar 2:1 (-19, 17, 10) un izcīnot 1. vietu grupā. Latvijas duets finišēja otrais un rīt play-off sacensības sāks ar 1. kārtu.

Vairāk par Eiropas U-22 čempionātu Bādenē lasiet šeit.