LATVIJAS DUETU DIVCĪŅĀ HĀGĀ UZVAR ŠMĒDIŅŠ/SAMOILOVS

Pasaules tūres posmā Hāgā Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs uzvarēja grupā, pārspējot Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu. Otrajā izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva arī Pļaviņš ar Regžu, kas divos setos pārspēja Kanādas duetu.

Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Nīderlandes ostas pilsētā Hāgā abi Latvijas dueti šodien savā starpā noskaidroja uzvarētāju B grupā. Kaut arī 1. setu pārliecinoši uzvarēja Pļaviņš ar Regžu (21:13), nākamajos divos labāki bija pasaules ranga līderi – 21:17, 15:10, nodrošinot rīt dalību uzreiz izslēgšanas spēļu 2. kārtā.

Mārtiņam ar Haraldu tikmēr izloze lēma pretiniekus no Kanādas – Grantu O'Gormanu un Maiklu Plantingu, kuri turnīrā izlikti ar 13. numuru – divas vietas augstāk par Latvijas duetu.

Abu setu gaita bija līdzīga. Seta pirmajā pusē latvieši izkaroja vairāku punktu pārsvaru, ko seta turpinājumā kanādieši spēja tikai samazināt, zaudējot ar 0:2 (-18, -15). Tādejādi rīt izslēgšanas turnīra 2. kārtā pulksten 10:00 Hāgā spēlēs abi Latvijas dueti. Abiem patrāpījušies neērti pretinieki. Pļaviņam un Regžam pretī stāsies ar 12. numuru izsētie austrieši Klemenss Doplers un Aleksandrs Horsts, ar kuriem trijās savstarpējās spēlēs svinēta viena uzvara. Timēr Samoilovs ar Šmēdiņu samēros spēkus ar itāliešiem Danieli Lupo un Paolo Nikolai, kuri Hāgā izlikti ar 11. numuru. Līdzšinējās cīņās septiņās savstarpējās cīņās izdevies uzvarēt vien divreiz.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.