Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

Sastāvs

DUNDAGA JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS MADONA RĒZEKNES NOVADS RVS TALSI VK "JŪRMALA/T"

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 JĒKABPILS 2.VSK SZ 13:00 JĒKABPILS JUNIORI TALSI 3-1 (-23,14,21,23)
2 2017-10-08 MADONAS SC 15:00 MADONA TALSI 1-3(-19,-21,23,-22)
3 2017-10-08 RĪGAS 21.VSK SZ 15:00 RVS JĒKABPILS JUNIORI 0-3(-21;-20;-18)
4 2017-10-08 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC RĒZEKNES NOVADS 3-2(20;-24;-18;23;10)
5 2017-10-08 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" DUNDAGA 1-3(-27;-23;23;-15)
6 2017-10-15 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC MADONA 3-0(30,21,19)
7 2017-10-15 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" KULDĪGAS NSS 1-3(23,-22,-17,-21)
8 2017-10-15 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA TALSI 2-3(-15,22,17,-27,-13)
9 2017-10-22 TALSU SN 14:00 TALSI RĒZEKNES NOVADS 3-0(20,23,21)
10 2017-10-22 KULDĪGAS NSS 13:00 KULDĪGAS NSS DUNDAGA 1-3(-21,-21,18,-21)
11 2017-10-22 MADONAS SC 13:00 MADONA VK "JŪRMALA/T" 3-1(19,17,-15,17)
12 2017-10-22 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS JELGAVAS NSC 3-0(15,20,21)
13 2017-10-29 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA MADONA 2-3(-17,21,-23,15,-16)
14 2017-10-29 ADAMOVAS SI SZ 14:00 RĒZEKNES NOVADS VK "JŪRMALA/T" 3-0(21,22,13)
15 2017-11-05 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(14,-20,15,-24,14)
16 2017-11-05 MADONAS SC 13:00 MADONA RĒZEKNES NOVADS 3-1(-21,23,19,12)
17 2017-11-05 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS DUNDAGA 2-3(15,-21,18,-20,-18)
18 2017-11-05 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC VK "JŪRMALA/T" 3-0(24,18,22)
19 2017-11-12 DUNDAGAS VSK SZ 13:00 DUNDAGA JELGAVAS NSC 3-0(18,19,22)
20 2017-11-12 ADAMOVAS SI SZ 14:00 RĒZEKNES NOVADS RVS 3-2(-22,-20,22,21,10)
21 2017-11-12 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA 3-0(21,22,17)
22 2017-11-12 TALSU SN 14:00 TALSI KULDĪGAS NSS 3-0(13,20,21)
23 2017-11-16 ADAMOVAS SI SZ 19:30 RĒZEKNES NOVADS JĒKABPILS JUNIORI 3-2(17,23,-18,-23,11)
24 2017-11-19 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI JELGAVAS NSC 3-1(14,-20,23,17)
25 2017-11-19 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS MADONA 3-1(15,17,-21,14)
26 2017-11-19 PUMPURU VSK SZ 15:00 VK "JŪRMALA/T" RVS 0-3(-17,-24,-11)
27 2017-11-21 TALSU SN 19:30 TALSI RVS 3-2(15,-22,17,-27,17)
28 2017-12-03 JĒKABPILS 13:00 JĒKABPILS JUNIORI DUNDAGA 3-0(15,28,18)
29 2017-12-03 ADAMOVAS SI SZ 18:00 RĒZEKNES NOVADS DUNDAGA 3-2(15,-23,22,-21,8)
30 2017-12-03 TALSU SN 14:00 TALSI VK "JŪRMALA/T" 3-0(17,23,19)
31 2017-12-03 KULDĪGAS NSS 13:00 KULDĪGAS NSS JELGAVAS NSC 3-0(23,18,10)
32 2017-12-03 MADONAS SC 13:00 MADONA RVS 2-3(22,-22,21,-23,-12)
33 2017-12-10 RĪGAS 21.VSK SZ 13:00 RVS KULDĪGAS NSS 3-0(15,18,22)
34 2017-12-10 JELGAVAS NSC 13:00 JELGAVAS NSC TALSI 0-3(-22,-21,-16)
35 2017-12-10 PUMPURU VSK SZ 13:00 VK "JŪRMALA/T" JĒKABPILS JUNIORI 2-3(20,-14,14,-20,-14)
36 2018-01-07 KULDĪGAS NSS 14:00 KULDĪGAS NSS RĒZEKNES NOVADS 3-1(24,21,-22,18)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-07 Madonas SC 13:00 MADONA DUNDAGA 1-3(-23,-23,18,-20)
2 2018-01-14 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS MADONA 3-0(22,13,21)
3 2018-01-14 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" JELGAVAS NSC 0-3(-22,-26,10)
4 2018-01-16 Rīgas 21.vsk.sz 18:30 RVS VK "JŪRMALA/T" 3-0(23,26,22)
5 2018-01-21 Madonas SC 13:00 MADONA JĒKABPILS JUNIORI 1-3(19,-14,-14,-34)
6 2018-01-21 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS TALSI 3-1(23,17,-23,22)
7 2018-01-21 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC DUNDAGA 3-1(21,22,-21,17)
8 2018-01-21 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS RĒZEKNES NOVADS 3-0(24,22,21)
9 2018-01-27 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC KULDĪGAS NSS 3-2(-22,23,-25,23,11)
10 2018-01-28 Talsu SN 14:00 TALSI MADONA 3-0(22,23,23)
11 2018-01-28 Jēkabpils 2 vsk sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI RVS 3-2(22,-21,-23,22,11)
12 2018-01-28 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS JELGAVAS NSC 0-3(-18,-22,-24)
13 2018-01-28 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA VK "JŪRMALA/T" 3-0(20,22,12)
14 2018-02-04 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS RVS 1-3(-23,-19,21,-18)
15 2018-02-04 Jēkabpils 2 vsk sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI VK "JŪRMALA/T" 3-0(22,18,17)
16 2018-02-04 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA RĒZEKNES NOVADS 0-3(-21,-17,-23)
17 2018-02-04 Talsu SN 14:00 TALSI JELGAVAS NSC 0-3(-23,-20,-18)
18 2018-02-11 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" RĒZEKNES NOVADS 0-3(-26,-22,-17)
19 2018-02-11 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC JĒKABPILS JUNIORI 1-3(-20,-21,21,-18)
20 2018-02-11 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS TALSI 1-3(-25,-20,16,-20)
21 2018-02-11 Madonas SC 13:00 MADONA KULDĪGAS NSS 2-3(21,-23,18,-19,-16)
22 2018-02-15 Jelgavas NSC 19:30 JELGAVAS NSC RVS 3-1(22,20,-23,18)
23 2018-02-18 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS TALSI 3-1(22,13,-18,18)
24 2018-02-18 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA KULDĪGAS NSS 3-2(-20,22,-27,19,13)
25 2018-02-20 Rīgas stila/modes tehn.sz 21:15 VK "JŪRMALA/T" MADONA 2-3(23,21,-23,-24,-9)
26 2018-02-24 Sabiles SC 15:00 TALSI JĒKABPILS JUNIORI 2-3(22,-22,-22,17,-16)
27 2018-02-25 Madonas SC 13:00 MADONA JELGAVAS NSC 2-3(-21,22,-22,20,-10)
28 2018-02-25 Kuldīgas NSS halle 13:00 KULDĪGAS NSS VK "JŪRMALA/T" 3-0(9,22,16)
29 2018-02-25 Talsu SH 14:00 TALSI DUNDAGA 2-3(-21,-21,18,19,-12)
30 2018-03-06 Jēkabpils 2 vsk sz 20:00 JĒKABPILS JUNIORI RĒZEKNES NOVADS 3-2(20,-19,22,-22,15)
31 2018-03-10 Jēkabpils 2 vsk sz 17:00 JĒKABPILS JUNIORI KULDĪGAS NSS 0-3(-12,-14,-16)
32 2018-03-10 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA RVS 3-0(16,22,18)
33 2018-03-11 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA JĒKABPILS JUNIORI 3-0(23,16,14)
34 2018-03-11 Pumpuru vsk sz 13:00 VK "JŪRMALA/T" TALSI 0-3(-22,-22,-23)
35 2018-03-11 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS KULDĪGAS NSS 0-3(-23,-18,-15)
36 2018-03-11 Rīgas 21.vsk.sz 13:00 RVS MADONA 3-1(20,21,-21,21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY-OFF
1 2018-03-17 Jēkabpils 2.vsk.sz 13:00 JĒKABPILS JUNIORI MADONA 3-2(-22,-21,18,20,12)
2 2018-03-17 Talsu SN 16:00 TALSI RĒZEKNES NOVADS 0-3(-21,-23,-15)
3 2018-03-18 Kuldīgas NSS 13:00 KULDĪGAS NSS RVS 2-3(-22,18,-16,18,-19)
4 2018-03-18 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA JELGAVAS NSC 3-1(20,25,-28,12)
5 2018-03-24 Madonas SC 19:00 MADONA JĒKABPILS JUNIORI 1-3(-25,18,-18,-19)
6 2018-03-24 Maltas daudzf.sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS TALSI 3-0(19,22,19)
7 2018-03-24 RVS sz 13:00 RVS KULDĪGAS NSS 3-2(15,26,-20,-23,13)
8 2018-03-24 Jelgavas NSC 13:00 JELGAVAS NSC DUNDAGA 1-3(23,-22,-25,-19)
9 2018-03-31 Jēkabpils 2.vsk.sz 12:00 JĒKABPILS JUNIORI RĒZEKNES NOVADS 3-0(16,23,26)
10 2018-03-31 Dundagas vsk.sz 13:00 DUNDAGA RVS 2-3(-21,21,-22,13,-11)
11 2018-04-01 Adamovas SI sz 19:00 RĒZEKNES NOVADS JĒKABPILS JUNIORI 2-3(21,-14,-20,22,-8)
12 2018-04-02 RVS sz 18:00 RVS DUNDAGA 3-1(12,22,-19,13)
13 2018-04-08 Dundagas vsk.sz 14:00 DUNDAGA RĒZEKNES NOVADS 3-1(-23,20,19,16)
14 2018-04-10 Jēkabpils 2 vsk sz 19:00 JĒKABPILS JUNIORI RVS 2-3(-15,18-25,21,-11)
15 2018-04-14 RVS sz 18:00 RVS JĒKABPILS JUNIORI 3-1(21,-14,26,16)
16 2018-04-15 Adamovas SI sz 14:00 RĒZEKNES NOVADS DUNDAGA 1-3(-21,-16,24,-18)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 JĒKABPILS JUNIORI 34 16 12 4 40 24 1,67 1413 1356 1,04
2 TALSI 30 16 10 6 37 23 1,61 1380 1329 1,04
3 KULDĪGAS NSS 30 16 10 6 36 26 1,38 1406 1289 1,09
4 DUNDAGA 30 16 10 6 37 27 1,37 1418 1384 1,02
5 JELGAVAS NSC 27 16 10 6 34 23 1,48 1305 1262 1,03
6 RVS 27 16 8 8 34 28 1,21 1390 1358 1,02
7 RĒZEKNES NOVADS 23 16 8 8 30 31 0,97 1344 1326 1,01
8 MADONA 13 16 5 11 23 42 0,55 1395 1476 0,95
9 VK "JŪRMALA/T" 2 16 0 16 7 48 0,15 1107 1336 0,83

Ziņas

JELGAVAS PILĪ ATZĪMĒ VOLEJBOLA SEZONAS NOSLĒGUMU

Kamēr Latvijas junioru izlases Melnkalnē un Vācijā cīnās par iekļūšanu attiecīgi Eiropas U-20 un U-19 čempionāta finālturnīrā, Jelgavas pilī noticis 2017./2018. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā sumināti labākie.

Labākie martā: R. Puķītis, Pastare, Šepte, Kudrova un Dambergs

Noteikti Latvijas klubu labākie spēlētāji piecās līgās, kā arī Latvijas čempionāta spēlēs martā. Atkārtoti pie atzinības šosezon tikusi Alise Pastare un Kristaps Šepte.

NACIONĀLĀS LĪGAS 2 BRONZU NOPELNA DUNDAGA

Divas spēles bija vajadzīgas, lai Nacionālās līgas 2 finālā par 3. vietu kļūtu zināmi bronzas medaļu ieguvēji. Par tiem kļuvuši Dundagas volejbolisti, kuri pārspēja Rēzeknes novadu arī viesos, sērijā svinot panākumu ar 2-0.

RĪGAS VOLEJBOLA SKOLA KĻŪST PAR NACIONĀLĀS LĪGAS 2 ČEMPIONIEM

Arī otrajā Nacionālās līgas 2 finālspēlē pārāki izrādījās Rīgas Volejbola skolas jaunie volejbolisti, kas savā laukumā ar 3:1 (21, -14, 26, 16) uzvarēja Jēkabpils juniorus, sērijā svinot panākumu ar 2-0.

RĪGAS VOLEJBOLA SKOLA SAGĀDĀ PĀRSTEIGUMU NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2

Nacionālās līgas 2 fināla pirmajā spēlē Rīgas Volejbola skolas jaunie volejbolisti viesos ar 3:2 (15, -18, 25, -21, 11) pieveica Jēkabpils juniorus, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 BRONZAS MEDAĻU SĒRIJU AR UZVARU SĀK DUNDAGA

Nacionālās līgas 2 finālā par 3. vietu šodien notika pirmā spēle, kurā Dundaga ar 3:1 (-23, 20, 19, 16) apspēlēja Rēzeknes novada volejbolistus.

JĒKABPILS JUNIORIEM FINĀLĀ PIEVIENOJAS RVS

Nacionālās līgas 2 finālā iekļuvuši Rīgas Volejbola skolas volejbolisti, kas arī otrajā pusfināla spēlē, šoreiz savā laukumā, pārspēja Dundagas volejbolistus.

PIRMIE FINĀLĀ IEKĻŪST JĒKABPILS JUNIORI

Nacionālajā līgā 2 kā pirmie finālā iekļuva Jēkabpils juniori, kas arī viesos pieveica Rēzeknes novada volejbolistus.

SOLI TUVĀK FINĀLAM JĒKABPILS JUNIORI UN RVS

Nacionālajā līgā 2 pirmajās pusfināla spēlēs uzvarējuši Jēkabpils juniori/JSS un Rīgas Volejbola Skola.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 CETURTDAĻFINĀLA PĀROS PIETIEK AR DIVĀM SPĒLĒM

Nacionālajā līgā 2 visos ceturtdaļfināla pāros uzvarētāju noskaidrošanai pietika ar divām spēlēm. Raugoties pamatturnīra noslēguma turnīra tabulā bija arī pārsteigumi.

VOLEJBOLA FEDERĀCIJA APBALVO LABĀKOS

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos „Credit24” meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

FINĀLĀ TIKSIES LU UN RVS

Kā pirmās nacionālajās līgās finālistes noskaidroja sievietes Nacionālajā līgā. Par tām kļuva RVS, kas arī otrajā spēlē pārspēja SK “Babīte”, un LU, kas triju spēļu sērijā pievarēja MSĢ.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS KLĀT IZŠĶIROŠIE NOTIKUMI

Nacionālajā līgā 1 aizvadīti pirmie ceturtdaļfināla mači, Nacionālajā līgā 2 uzvarējuši Jēkabpils juniori, bet Nacionālajā līgā sievietēm pirmo uzvaru pusfinālā izcīnījusi Latvijas Universitāte.

ZINĀMI CETURTDAĻFINĀLA PĀRI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālās līgas 1 pamatturnīrā vīriešiem uzvarējis VK “Ventspils”, un pēdējā spēļu kārta salika pa plauktiņiem visus ceturtdaļfināla pārus. Tikmēr Nacionālajā līgā 2 jau zināmi pamatturnīra uzvarētāji – Jēkabpils juniori –, kas ceturtdaļfinālā tiksies ar Madonu, kamēr pārējie ceturtdaļfināla pāri tiks noskaidroti atlikušajās spēlēs.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 UZVAR MĀJINIEKI, NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 – VIESI

Nacionālajā līgā 2, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, neiespējamā misija priekšā ir VK “Jūrmala/T”, bet Nacionālajā līgā 1 teorētiskas izredzes pamukt no tikšanās ceturtdaļfinālā ar VK „Ventspils” saglabā SK “Lokomotīve”.

IZTEIKTI LĪDERI TIKAI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālajās līgās atlikušās spēles pārsvarā notiks play-off pāru noteikšana, un tikai Nacionālajā līgā 1 vīriešiem ir izteikts līderis VK „Ventspils”.