Sastāvs

AIZPUTE CĒSIS RTU SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 SH Pārventa 12:00 VK VENTSPILS SK LOKOMOTĪVE 3-0(19,20,23)
2 2017-10-07 Latvenergo SZ 13:00 RTU VECUMNIEKI 3-0(24,22,21)
3 2017-10-07 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE AIZPUTE 2-3(-23,-14,23,23,-13)
4 2017-10-07 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VK OZOLNIEKI 2-3(-20,22,17,-18,-14)
5 2017-10-14 Robežsardzes sp.spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK OZOLNIEKI 2-3(19,18,-15,-19,-9)
6 2017-10-14 Misas vsk SZ 16:00 VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE 2-3(19,-25,14,-25,-13)
7 2017-10-14 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS RTU 3-0(17,24,20)
8 2017-10-15 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE CĒSIS 2-3(21,15,-20,-19,-12)
9 2017-10-21 Cēsu SK 11:00 CĒSIS RTU 3-1(-23,25,23,22)
10 2017-10-21 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS 1-3(23,-19,-23,-22)
11 2017-11-04 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI 1-3(-22,22,-22,-22)
12 2017-11-04 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 1-3(21,-22,-17,-20)
13 2017-11-05 Pārventas SH 13:00 VK VENTSPILS AIZPUTE 3-0(19,22,22)
14 2017-11-05 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE CĒSIS 3-0(23,19,21)
15 2017-11-11 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE CĒSIS 1-3(-18,-23,18,-19)
16 2017-11-11 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 3-0(23,19,21)
17 2017-11-11 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU 3-2(-23,20,20,-21,8)
18 2017-11-11 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS 1-3(-19,13,-20,-20)
19 2017-12-02 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE RTU 1-3(19,-22,-21,-21)
20 2017-12-02 Aizkraukles NSC 14:00 VK AIZKRAUKLE VK VENTSPILS 0-3(-22,-19,-14)
21 2017-12-02 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VECUMNIEKI 2-3922,22,-23,-20,-11)
22 2017-12-02 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI AIZPUTE 1-3(20,-16,-16,-23)
23 2017-12-09 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE AIZPUTE 1-3(-19,21,-20,-22)
24 2017-12-09 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK OZOLNIEKI 2-3(22,-10,16,-20,-8)
25 2017-12-09 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS CĒSIS 3-1(-17,23,20,23)
26 2017-12-09 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK AIZKRAUKLE 3-1(-23,23,19,15)
27 2017-12-16 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK LOKOMOTĪVE 3-1(21,19,-19,23)
28 2018-02-25 Aizputes NSC 14:00 AIZPUTE VECUMNIEKI live
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-06 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK VENTSPILS 1-3(20,-21,-18,-20)
2 2018-01-06 Misas vsk SZ 13:00 VECUMNIEKI RTU 3-2(13,-16,-26,23,11)
3 2018-01-06 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK AIZKRAUKLE 3-1(-18,21,11,21)
4 2018-01-12 SN Ozolnieki 20:00 VK OZOLNIEKI CĒSIS 2-3(-18,23,15,-18,-9)
5 2018-01-13 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI SK LOKOMOTĪVE 3-0(17,17,25)
6 2018-01-13 Cēsu 2.pamatsk. 17:00 CĒSIS AIZPUTE 3-0(19,18,22)
7 2018-01-13 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VECUMNIEKI 1-3(23,-19,-20,-15)
8 2018-01-13 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK VENTSPILS 2-3(20,-26,-22,22,-12)
9 2018-01-20 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK AIZKRAUKLE 3-0(15,20,21)
10 2018-01-20 Latvenergo SZ 13:00 RTU CĒSIS 3-2(18,25,-22,-24,9)
11 2018-01-20 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-2(22,-16,21,-17,10)
12 2018-01-21 Misas vsk SZ 14:00 VECUMNIEKI AIZPUTE 3-2(14,-23,-21,16,18)
13 2018-01-27 Misas vsk SZ 16:00 VECUMNIEKI CĒSIS 3-1(21,18,-14,23)
14 2018-01-27 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK OZOLNIEKI 0-3(-12,-14,-24)
15 2018-01-28 SH Pārventa 12:00 VK VENTSPILS VK AIZKRAUKLE 3-0(21,13,20)
16 2018-02-01 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE RTU 2-3(23,20,-21,-22,-7)
17 2018-02-03 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE SK LOKOMOTĪVE 3-1(24,-21,15,27)
18 2018-02-03 SN Ozolnieki 18:00 VK OZOLNIEKI VECUMNIEKI 3-1(23,22,-24,19)
19 2018-02-03 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK VENTSPILS 0-3(-24,-21,-16)
20 2018-02-10 Latvenergo SZ 14:00 RTU SK LOKOMOTĪVE 3-0(19,21,17)
21 2018-02-10 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(18,-24,17,15)
22 2018-02-17 Cēsu SN 17:00 CĒSIS SK LOKOMOTĪVE 3-1(22,20,-21,21)
23 2018-02-17 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 1-3(23,-22,-23,-15)
24 2018-02-17 Latenergo SZ 13:00 RTU AIZPUTE 3-0(25,22,17)
25 2018-02-21 SN Ozolnieki 20:00 VK OZOLNIEKI RTU 3-0(20,20,24)
26 2018-02-24 Misas vsk SZ 18:00 VECUMNIEKI SK LOKOMOTĪVE live
27 2018-02-24 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK VENTSPILS live
28 2018-02-24 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK AIZKRAUKLE live
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2018-03-10 00:00 1/4 FINĀLS
2 2018-03-10 00:00 1/4 FINĀLS
3 2018-03-10 00:00 1/4 FINĀLS
4 2018-03-10 00:00 1/4 FINĀLS
5 2018-03-17 00:00 1/4 FINĀLS
6 2018-03-17 00:00 1/4 FINĀLS
7 2018-03-17 00:00 1/4 FINĀLS
8 2018-03-17 00:00 1/4 FINĀLS
9 2018-03-18 00:00 1/4 FINĀLS
10 2018-03-18 00:00 1/4 FINĀLS
11 2018-03-18 00:00 1/4 FINĀLS
12 2018-03-18 00:00 1/4 FINĀLS
13 2018-03-24 00:00 1/2 FINĀLS
14 2018-03-24 00:00 1/2 FINĀLS
15 2018-03-25 00:00 PAR 3. VIETU
16 2018-03-25 00:00 PAR 1. VIETU

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 VK VENTSPILS 37 13 13 0 39 9 4,33 1132 993 1,14
2 VK OZOLNIEKI 29 14 10 4 36 21 1,71 1274 1172 1,09
3 RTU 22 14 7 7 29 27 1,07 1253 1234 1,02
4 CĒSIS 19 13 6 7 26 28 0,93 1179 1182 1,00
5 AIZPUTE 18 12 6 6 22 26 0,85 1040 1051 0,99
6 VECUMNIEKI 17 12 6 6 25 27 0,93 1132 1126 1,01
7 VK AIZKRAUKLE 10 13 3 10 17 33 0,52 1020 1170 0,87
8 SK LOKOMOTĪVE 4 13 1 12 13 36 0,36 1048 1150 0,91

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/435?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/435?t=games

Ziņas

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 UZVAR MĀJINIEKI, NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 – VIESI

Nacionālajā līgā 2, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, neiespējamā misija priekšā ir VK “Jūrmala/T”, bet Nacionālajā līgā 1 teorētiskas izredzes pamukt no tikšanās ceturtdaļfinālā ar VK „Ventspils” saglabā SK “Lokomotīve”.

IZTEIKTI LĪDERI TIKAI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālajās līgās atlikušās spēles pārsvarā notiks play-off pāru noteikšana, un tikai Nacionālajā līgā 1 vīriešiem ir izteikts līderis VK „Ventspils”.