Sastāvs

AIZPUTE CĒSIS RTU SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-10-07 SH Pārventa 12:00 VK VENTSPILS SK LOKOMOTĪVE 3-0(19,20,23)
2 2017-10-07 Latvenergo SZ 13:00 RTU VECUMNIEKI 3-0(24,22,21)
3 2017-10-07 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE AIZPUTE 2-3(-23,-14,23,23,-13)
4 2017-10-07 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VK OZOLNIEKI 2-3(-20,22,17,-18,-14)
5 2017-10-14 Robežsardzes sp.spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK OZOLNIEKI 2-3(19,18,-15,-19,-9)
6 2017-10-14 Misas vsk SZ 16:00 VECUMNIEKI VK AIZKRAUKLE 2-3(19,-25,14,-25,-13)
7 2017-10-14 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS RTU 3-0(17,24,20)
8 2017-10-15 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE CĒSIS 2-3(21,15,-20,-19,-12)
9 2017-10-21 Cēsu SK 11:00 CĒSIS RTU 3-1(-23,25,23,22)
10 2017-10-21 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK VENTSPILS 1-3(23,-19,-23,-22)
11 2017-11-04 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VECUMNIEKI 1-3(-22,22,-22,-22)
12 2017-11-04 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK OZOLNIEKI 1-3(21,-22,-17,-20)
13 2017-11-05 Pārventas SH 13:00 VK VENTSPILS AIZPUTE 3-0(19,22,22)
14 2017-11-05 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE CĒSIS 3-0(23,19,21)
15 2017-11-11 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE CĒSIS 1-3(-18,-23,18,-19)
16 2017-11-11 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 3-0(23,19,21)
17 2017-11-11 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU 3-2(-23,20,20,-21,8)
18 2017-11-11 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK VENTSPILS 1-3(-19,13,-20,-20)
19 2017-12-02 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE RTU 1-3(19,-22,-21,-21)
20 2017-12-02 Aizkraukles NSC 14:00 VK AIZKRAUKLE VK VENTSPILS 0-3(-22,-19,-14)
21 2017-12-02 Cēsu SK 17:00 CĒSIS VECUMNIEKI 2-3922,22,-23,-20,-11)
22 2017-12-02 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI AIZPUTE 1-3(20,-16,-16,-23)
23 2017-12-09 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE AIZPUTE 1-3(-19,21,-20,-22)
24 2017-12-09 Misas vsk. SZ 16:00 VECUMNIEKI VK OZOLNIEKI 2-3(22,-10,16,-20,-8)
25 2017-12-09 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS CĒSIS 3-1(-17,23,20,23)
26 2017-12-09 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK AIZKRAUKLE 3-1(-23,23,19,15)
27 2017-12-16 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE SK LOKOMOTĪVE 3-1(21,19,-19,23)
28 2018-02-25 Aizputes NSC 14:00 AIZPUTE VECUMNIEKI 0-3(-19,-23,-21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2018-01-06 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK VENTSPILS 1-3(20,-21,-18,-20)
2 2018-01-06 Misas vsk SZ 13:00 VECUMNIEKI RTU 3-2(13,-16,-26,23,11)
3 2018-01-06 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK AIZKRAUKLE 3-1(-18,21,11,21)
4 2018-01-12 SN Ozolnieki 20:00 VK OZOLNIEKI CĒSIS 2-3(-18,23,15,-18,-9)
5 2018-01-13 SN Ozolnieki 16:00 VK OZOLNIEKI SK LOKOMOTĪVE 3-0(17,17,25)
6 2018-01-13 Cēsu 2.pamatsk. 17:00 CĒSIS AIZPUTE 3-0(19,18,22)
7 2018-01-13 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VECUMNIEKI 1-3(23,-19,-20,-15)
8 2018-01-13 Latvenergo SZ 13:00 RTU VK VENTSPILS 2-3(20,-26,-22,22,-12)
9 2018-01-20 Robežsardzes sp. spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK AIZKRAUKLE 3-0(15,20,21)
10 2018-01-20 Latvenergo SZ 13:00 RTU CĒSIS 3-2(18,25,-22,-24,9)
11 2018-01-20 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-2(22,-16,21,-17,10)
12 2018-01-21 Misas vsk SZ 14:00 VECUMNIEKI AIZPUTE 3-2(14,-23,-21,16,18)
13 2018-01-27 Misas vsk SZ 16:00 VECUMNIEKI CĒSIS 3-1(21,18,-14,23)
14 2018-01-27 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK OZOLNIEKI 0-3(-12,-14,-24)
15 2018-01-28 SH Pārventa 12:00 VK VENTSPILS VK AIZKRAUKLE 3-0(21,13,20)
16 2018-02-01 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE RTU 2-3(23,20,-21,-22,-7)
17 2018-02-03 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE SK LOKOMOTĪVE 3-1(24,-21,15,27)
18 2018-02-03 SN Ozolnieki 18:00 VK OZOLNIEKI VECUMNIEKI 3-1(23,22,-24,19)
19 2018-02-03 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK VENTSPILS 0-3(-24,-21,-16)
20 2018-02-10 Latvenergo SZ 14:00 RTU SK LOKOMOTĪVE 3-0(19,21,17)
21 2018-02-10 SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS VECUMNIEKI 3-1(18,-24,17,15)
22 2018-02-17 Cēsu SN 17:00 CĒSIS SK LOKOMOTĪVE 3-1(22,20,-21,21)
23 2018-02-17 Aizkraukles NSC 18:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 1-3(23,-22,-23,-15)
24 2018-02-17 Latenergo SZ 13:00 RTU AIZPUTE 3-0(25,22,17)
25 2018-02-21 SN Ozolnieki 20:00 VK OZOLNIEKI RTU 3-0(20,20,24)
26 2018-02-24 Misas vsk SZ 18:00 VECUMNIEKI SK LOKOMOTĪVE 2-3(18,18,-19,-14,-10)
27 2018-02-24 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE VK VENTSPILS 0-3(-19,-21,-22)
28 2018-02-24 Cēsu SN 17:00 CĒSIS VK AIZKRAUKLE 2-3(27,-21,-19,15,-11)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY-OFF
1 2018-03-10 OC Ventspils SH Pārventa 18:00 VK VENTSPILS SK LOKOMOTĪVE 3-0(20,20,17)
2 2018-03-10 Aizkraukles NSC 20:00 VK AIZKRAUKLE VK OZOLNIEKI 1-3(-21,-8,27,-11)
3 2018-03-10 Latvenergo sz 13:00 RTU AIZPUTE 3-0(19,27,24)
4 2018-03-10 Misas vsk sz 15:30 VECUMNIEKI CĒSIS 1-3(-23,-21,14,-18)
5 2018-03-16 SN Ozolnieki 20:00 VK OZOLNIEKI VK AIZKRAUKLE 3-0(23,18,23)
6 2018-03-17 Cēsu SK 18:00 CĒSIS VECUMNIEKI 3-2(-17,19,-19,13,6)
7 2018-03-17 Aizputes NSC 18:00 AIZPUTE RTU 3-1(21,-23,17,24)
8 2018-03-17 Robežsardzes sp.spēļu sz 17:00 SK LOKOMOTĪVE VK VENTSPILS 0-3(-23,-21,-23)
9 2018-03-18 Latvenergo sz 13:00 RTU AIZPUTE 3-1(-18,17,16,17)
10 2018-03-24 OC Ventspils SH Pārventa 16:00 VK OZOLNIEKI RTU 3-0(23,21,23)
11 2018-03-24 OC Ventspils SH Pārventa 13:00 VK VENTSPILS CĒSIS 3-0(16,28,24)
12 2018-03-25 OC Ventspils SH Pārventa 15:00 CĒSIS RTU 2-3(23,-22,19,-23,-10)
13 2018-03-25 OC Ventspils SH Pārventa 18:00 VK VENTSPILS VK OZOLNIEKI 3-2(17,-22,-18,19,9)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 VK VENTSPILS 40 14 14 0 42 9 4,67 1207 1055 1,14
2 VK OZOLNIEKI 29 14 10 4 36 21 1,71 1274 1172 1,09
3 RTU 22 14 7 7 29 27 1,07 1253 1234 1,02
4 VECUMNIEKI 21 14 7 7 30 30 1,00 1300 1290 1,01
5 CĒSIS 20 14 6 8 28 31 0,90 1284 1289 1,00
6 AIZPUTE 18 14 6 8 22 32 0,69 1165 1201 0,97
7 VK AIZKRAUKLE 12 14 4 10 20 35 0,57 1127 1275 0,88
8 SK LOKOMOTĪVE 6 14 2 12 16 38 0,42 1149 1243 0,92

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/435?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/435?t=games

Ziņas

JELGAVAS PILĪ ATZĪMĒ VOLEJBOLA SEZONAS NOSLĒGUMU

Kamēr Latvijas junioru izlases Melnkalnē un Vācijā cīnās par iekļūšanu attiecīgi Eiropas U-20 un U-19 čempionāta finālturnīrā, Jelgavas pilī noticis 2017./2018. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā sumināti labākie.

Labākie martā: R. Puķītis, Pastare, Šepte, Kudrova un Dambergs

Noteikti Latvijas klubu labākie spēlētāji piecās līgās, kā arī Latvijas čempionāta spēlēs martā. Atkārtoti pie atzinības šosezon tikusi Alise Pastare un Kristaps Šepte.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 TRIUMFĒ VK „VENTSPILS”

Šodien Ventspilī par Nacionālās līgas 1 čempioniem kļuva mājinieki VK „Ventspils” volejbolisti, kas finālā piecu setu cīņā pieveica VK „Ozolnieki”. Bronza pēc piecu setu spēles tika RTU, kas apspēlēja Cēsis.

CĪŅAS PAR MEDAĻĀM NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 (VIDEO TIEŠRAIDE)

Svētdien Ventspilī tiks sadalītas medaļas Nacionālajā līgā 1 vīriešiem.

FINĀLČETRINIEKS ARĪ NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Šodien ar mājinieku un Cēsu volejbolistu spēli Ventspilī sāksies Nacionālās līgas 1 izšķirošās spēles vīriem. Tikai divas spēles kādai no komandām atlikušas līdz čempiona titulam.

VOLEJBOLA FEDERĀCIJA APBALVO LABĀKOS

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos „Credit24” meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

FINĀLĀ TIKSIES LU UN RVS

Kā pirmās nacionālajās līgās finālistes noskaidroja sievietes Nacionālajā līgā. Par tām kļuva RVS, kas arī otrajā spēlē pārspēja SK “Babīte”, un LU, kas triju spēļu sērijā pievarēja MSĢ.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS KLĀT IZŠĶIROŠIE NOTIKUMI

Nacionālajā līgā 1 aizvadīti pirmie ceturtdaļfināla mači, Nacionālajā līgā 2 uzvarējuši Jēkabpils juniori, bet Nacionālajā līgā sievietēm pirmo uzvaru pusfinālā izcīnījusi Latvijas Universitāte.

ZINĀMI CETURTDAĻFINĀLA PĀRI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālās līgas 1 pamatturnīrā vīriešiem uzvarējis VK “Ventspils”, un pēdējā spēļu kārta salika pa plauktiņiem visus ceturtdaļfināla pārus. Tikmēr Nacionālajā līgā 2 jau zināmi pamatturnīra uzvarētāji – Jēkabpils juniori –, kas ceturtdaļfinālā tiksies ar Madonu, kamēr pārējie ceturtdaļfināla pāri tiks noskaidroti atlikušajās spēlēs.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 UZVAR MĀJINIEKI, NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 – VIESI

Nacionālajā līgā 2, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, neiespējamā misija priekšā ir VK “Jūrmala/T”, bet Nacionālajā līgā 1 teorētiskas izredzes pamukt no tikšanās ceturtdaļfinālā ar VK „Ventspils” saglabā SK “Lokomotīve”.

IZTEIKTI LĪDERI TIKAI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālajās līgās atlikušās spēles pārsvarā notiks play-off pāru noteikšana, un tikai Nacionālajā līgā 1 vīriešiem ir izteikts līderis VK „Ventspils”.