Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

Sastāvs

BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA DU EMI SM DUBYSA JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK RAKVERE VK RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK SELVER TALLINN TTU

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2017-09-30 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN JARVAMAA 3-1(16,18,-22,20)
2 2017-09-30 Rakvere SH 19:00 RAKVERE VK PARNU VK 0-3(-20,-18,-13)
3 2017-09-30 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(20,16,17)
4 2017-09-30 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-15,-15,-16)
5 2017-09-30 SM DUBYSA 19:00 EMI SM DUBYSA TTU 0-3(-23,-17,-26)
6 2017-09-30 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SAAREMAA VK 1-3(23,-19,-21,-22)
7 2017-09-30 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(17,18,19)
8 2017-10-01 RAKVERE SH 18:00 RAKVERE VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(8,15,15)
9 2017-10-01 TU SH 16:30 BIGBANK TARTU PARNU VK 0-3(-17,-22,-15)
10 2017-10-01 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE DU 3-2(22,20,-20,-21,12)
11 2017-10-01 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA JĒKABPILS LŪŠI 3-1(21,-18,22,23)
12 2017-10-01 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI TTU 3-1(-14,16,19,18)
13 2017-10-01 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SAAREMAA VK 0-3(-13,-18,-16)
14 2017-10-04 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN RAKVERE VK 3-2(-26,-20,17,20,10)
15 2017-10-07 PARNU SH 17:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(18,23,18)
16 2017-10-07 KURESSAARE SH 17:00 SAAREMAA VK TTU 3-0(19,25,13)
17 2017-10-07 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RASEINIAI 3-1(17,-22,20,23)
18 2017-10-07 DAUGAVPILS VS 18:00 DU EMI SM DUBYSA 3-1(17,23,-19,21)
19 2017-10-07 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIOLARS/JELGAVA 1-3(-24,22,-15,-20)
20 2017-10-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIGBANK TARTU 0-3(-18,-22,-23)
21 2017-10-07 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RAKVERE VK 1-3(21,-22,-20,-16)
22 2017-10-08 PAIDE SH 17:00 JARVAMAA BIGBANK TARTU 0-3(-19,-23,-18)
23 2017-10-08 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI EMI SM DUBYSA 2-3(18,-24,17,-26,-13)
24 2017-10-08 DAUGAVPILS VS 16:00 DU RASEINIAI 1-3(-14,22,-19,-23)
25 2017-10-08 PARNU SH 15:00 PARNU VK BIOLARS/JELGAVA 3-1(21,-23,21,22)
26 2017-10-08 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-24,21,-22,23,-10)
27 2017-10-19 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK BIGBANK TARTU 3-2(-18,-19,16,17,13)
28 2017-10-21 RĪGAS 49.VSK 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE SELVER TALLINN 3-2(22,26,-22,-19,14)
29 2017-10-21 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA JARVAMAA 3-2(21,-21,17,-17,9)
30 2017-10-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI PARNU VK 1-3(-19,24,-16,-21)
31 2017-10-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-23,21,-16,18,13)
32 2017-10-21 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JĒKABPILS LŪŠI 3-1(19,20,-19,22)
33 2017-10-21 TTU SH 20:00 TTU DU 0-3(-20,-17,-21)
34 2017-10-22 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SELVER TALLINN 2-3(20,-15,-23,22,-9)
35 2017-10-22 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(17,16,19)
36 2017-10-22 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA PARNU VK 0-3(-26,-20,-20)
37 2017-10-22 ORISSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK DU 3-0(16,19,13)
38 2017-10-22 TTU SH 18:00 TTU JĒKABPILS LŪŠI 1-3(25,-18,-23,-19)
39 2017-10-22 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE JARVAMAA 3-0(21,22,19)
40 2017-11-01 JĒKABPILS SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI DU 3-1(15,-19,17,13)
41 2017-11-01 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK PARNU VK 3-0(19,21,16)
42 2017-11-01 TTU SH 19:00 TTU OC LIMBAŽI/MSĢ 1-3(18,-25,-17,-26)
43 2017-11-04 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN RASEINIAI 3-1(19,26,-20,21)
44 2017-11-04 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA EMI SM DUBYSA 3-1(-23,22,28,12)
45 2017-11-04 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(21,-24,20,23)
46 2017-11-04 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA 3-1(-20,23,12,20)
47 2017-11-05 PARNU SH 17:00 PARNU VK TTU 3-0913,26,12)
48 2017-11-05 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SAAREMAA VK 0-3(-13,-15,-19)
49 2017-11-05 AUDENTES SH 17:00 SELVER TALLINN EMI SM DUBYSA 3-0(18,20,22)
50 2017-11-05 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RASEINIAI 0-3(-20,-22-24)
51 2017-11-05 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK BIOLARS/JELGAVA 3-0(18,22,17)
52 2017-11-05 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(22,18,22)
53 2017-11-08 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN SAAREMAA VK 3-1(22,22,-23,21)
54 2017-11-11 RĪGAS 49.VSK 16:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 3-0(22,23,20)
55 2017-11-11 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA TTU 3-2(17,19,-23,-21,12)
56 2017-11-11 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RAKVERE VK 2-3(24,-17,,-20,22,-12)
57 2017-11-11 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIGBANK TARTU 0-3(-21,-19,-23)
58 2017-11-11 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI PARNU VK 1-3(23,-20,-12,-13)
59 2017-11-11 DAUGAVPILS VS 18:00 DU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-15,-17,19,21,12)
60 2017-11-12 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI BIGBANK TARTU 0-3(-18,-19,-19)
61 2017-11-12 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA RAKVERE VK 2-3(-20,-23,26,15,-9)
62 2017-11-12 KURESAARE SH 16:00 SAAREMAA VK JARVAMAA 3-2(21,15,-23,-23,12)
63 2017-11-12 TTU SH 18:00 TTU SELVER TALLINN 1-3(-17,23,-20,-24)
64 2017-11-12 DAUGAVPILS VS 17:00 DU PARNU VK 1-3(-21,20,-18,-19)
65 2017-11-15 PARNU SH 19:00 PARNU VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(19,-21,-21,23,5)
66 2017-11-16 KURESSAARE SH 19:00 SAAREMAA VK BIGBANK TARTU 3-2(20,-22,-25,14,10)
67 2017-11-18 TTU SH 17:00 TTU RAKVERE VK 0-3(-21,-23,-19)
68 2017-11-18 AUDENTES SH 20:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI 3-2(14,-22,-22,15,11)
69 2017-11-18 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA DU 3-2(-18,-20,21,27,8)
70 2017-11-18 RĪGAS 49.VSK 16:00 RTU/ROBEŽSARDZE RASEINIAI 3-0(21,19,17)
71 2017-11-18 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA EMI SM DUBYSA 3-1(21,-21,22,16)
72 2017-11-19 RAKVERE SH 16:00 RAKVERE VK SAAREMAA VK 0-3(-23,-21,-21)
73 2017-11-19 AUDENTES SH 18:00 SELVER TALLINN DU 3-2(15,21,-28,-23,8)
74 2017-11-19 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-19,-17,-19)
75 2017-11-19 RĪGAS 49.VSK 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE EMI SM DUBYSA 3-1(21,-20,21,20)
76 2017-11-19 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RASEINIAI 3-2(-27,-23,19,21,19)
77 2017-11-22 PARNU SH 19:00 PARNU VK JARVAMAA 3-0(20,16,23)
78 2017-11-30 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA OC LIMBAŽI/MSĢ 3-2(-24,-19,19,14,10)
79 2017-12-02 KARPYNE SK 18:00 RASEINIAI EMI SM DUBYSA 2-3(-23,16-20,18,-7)
80 2017-12-02 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(22,-24,16,26)
81 2017-12-02 TTU SH 18:00 TTU BIOLARS/JELGAVA 0-3(-22,-21,-15)
82 2017-12-02 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ SELVER TALLINN 1-3(-19,24,-19,-15)
83 2017-12-02 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RAKVERE VK 3-0(23,22,20)
84 2017-12-02 DAUGAVPILS VS 18:00 DU BIGBANK TARTU 1-3(-25,-20,22,-13)
85 2017-12-03 AUDENTES SH 16:30 SELVER TALLINN PARNU VK 3-2(-18,22,-25,18,8)
86 2017-12-03 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK BIOLARS/JELGAVA 3-0(24,17,18)
87 2017-12-03 TTU SH 18:00 TTU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-23,-23,-23)
88 2017-12-03 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIGBANK TARTU 3-1(22,22,-21,20)
89 2017-12-03 DAUGAVPILS VS 17:00 DU RAKVERE VK 1-3(-20,22,-21,-20)
90 2017-12-20 JĒKABPILS SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(21,18,19)
91 2018-01-14 TU SH 18:00 BIGBANK TARTU TTU 3-0(21,19,20)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-12-08 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA SELVER TALLINN 0-3(-23,-18,-16)
2 2017-12-09 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ BIGBANK TARTU 0-3(-21,-19,-14)
3 2017-12-09 JĒKABPILS SN 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(24,20,25)
4 2017-12-09 DAUGAVPILS VS 16:00 DU BIOLARS/JELGAVA 0-3(-18,-20,-15)
5 2017-12-09 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK RASEINIAI 3-0(20,24,23)
6 2017-12-09 ORISSAARE SH 19:00 TTU EMI SM DUBYSA 3-0(16,24,15)
7 2017-12-10 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RAKVERE VK 0-3(-22,-20,-21)
8 2017-12-10 DAUGAVPILS VS 17:00 DU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-18,-17,-22)
9 2017-12-10 JĒKABPILS SN 15:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA 3-0(18,15,22)
10 2017-12-10 ORISSAARE SH 16:00 TTU RASEINIAI 3-2(-20,25,23,-22,12)
11 2017-12-10 KURESSAARE SH 16:00 SAAREMAA VK EMI SM DUBYSA 3-0(21,16,13)
12 2018-01-09 PARNU SH 19:00 PARNU VK BIGBANK TARTU 3-2(20,21,-20,-23,12)
13 2018-01-13 PARNU SH 17:00 PARNU VK RAKVERE VK 3-1(18,18,-21,20)
14 2018-01-18 RAKVERE SH 19:00 RAKVERE VK SELVER TALLINN 3-2(20,-21,-23,21,13)
15 2018-01-18 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU JARVAMAA 3-0(23,21,29)
16 2018-01-19 TTU SH 19:00 TTU SAAREMAA VK 1-3(-21,21,-16,-13)
17 2018-01-20 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JĒKABPILS LŪŠI 1-3(-17,-15,18,-19)
18 2018-01-20 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA DU 3-1(20,-32,12,15)
19 2018-01-20 Riga 49 school SH 16:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK 0-3(-21,-10,-19)
20 2018-01-20 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(20,15,-30,19)
21 2018-01-21 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JĒKABPILS LŪŠI 1-3(15,-17,-19,-19)
22 2018-01-21 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI DU 1-3(-18,22,-21,-21)
23 2018-01-21 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA PARNU VK 1-3(21,-26,-18,-22)
24 2018-01-21 Riga 49 school SH 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(24,15,17)
25 2018-01-21 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SELVER TALLINN 3-0(17,20,13)
26 2018-01-21 RAKVERE SH 16:30 RAKVERE VK JARVAMAA 3-2(23,-19,-17,23,9)
27 2018-01-27 Tallinn Sole SH 18:00 SELVER TALLINN RTU/ROBEŽSARDZE 1-3(17,-18,-23,-22)
28 2018-01-27 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA BIOLARS/JELGAVA 0-3(-22,-19,-21)
29 2018-01-27 PARNU SH 17:00 PARNU VK RASEINIAI 3-0(19,23,16)
30 2018-01-27 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ EMI SM DUBYSA 1-3(-14,16,-17,-19)
31 2018-01-27 JĒKABPILS SN 17:00 JĒKABPILS LŪŠI SAAREMAA VK 3-2(23,-19,-18,22,10)
32 2018-01-27 DAUGAVPILS VS 19:00 DU TTU 0-3(-20,-28,-21)
33 2018-01-28 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(23,23,-19,20)
34 2018-01-28 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN BIOLARS/JELGAVA 3-0(23,27,16)
35 2018-01-28 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ RASEINIAI 0-3(-21,-23,-20)
36 2018-01-28 PARNU SH 17:00 PARNU VK EMI SM DUBYSA 3-0(14,23,17)
37 2018-01-28 DAUGAVPILS VS 17:00 DU SAAREMAA VK 0-3(-17,-16,-24)
38 2018-01-28 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI TTU 3-1(-21,18,21,14)
39 2018-01-31 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(18,-23,17,17)
40 2018-02-03 DAUGAVPILS OC 18:00 DU JĒKABPILS LŪŠI 3-2(-15,22,-10,22,10)
41 2018-02-03 LILLEKULA G. 16:00 TTU PARNU VK 0-3(-17,19,-18)
42 2018-02-03 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI SELVER TALLINN 0-3(-21,-17,-23)
43 2018-02-03 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA JARVAMAA 1-3(-20,-24,17,-23)
44 2018-02-03 RĪGAS 49.VSK 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE RAKVERE VK 1-3(-24,-27,22,-24)
45 2018-02-03 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA BIGBANK TARTU 1-3(-17,19,-22,-22)
46 2018-02-04 PARNU SH 17:00 PARNU VK SAAREMAA VK 1-3(-22,21,-17,-21)
47 2018-02-04 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ TTU 0-3(-14,-14,-18)
48 2018-02-04 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA SELVER TALLINN 1-3(-22,-17,20,-11)
49 2018-02-04 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI JARVAMAA 2-3(22,-19,-23,26,-21)
50 2018-02-04 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RAKVERE VK 1-3(-25,14,-18,-23)
51 2018-02-04 Rīgas 49.vsk.sz 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIGBANK TARTU 1-3(-19,23,-17,-24)
52 2018-02-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN TTU 3-0(22,16,11)
53 2018-02-08 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK 3-0(18,10,15)
54 2018-02-14 KURESSAARE SH 18:00 SAAREMAA VK SELVER TALLINN 3-2(16,-22,17,-25,12)
55 2018-02-17 ZEMGALES OC 19:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE 1-3(-20,17,-23,-19)
56 2018-02-17 PAIDE SH 15:00 JARVAMAA SAAREMAA VK 0-3(-20,-21,-10)
57 2018-02-17 RAKVERE SH 16:00 RAKVERE VK RASEINIAI 2-3(13,17,-33,-22,-15)
58 2018-02-17 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU EMI SM DUBYSA 3-0(18,14,17)
59 2018-02-17 PARNU SH 17:00 PARNU VK JĒKABPILS LŪŠI 3-0(20,14,20)
60 2018-02-17 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ DU 3-1(24,22,-23,23)
61 2018-02-18 TTU SH 16:30 TTU JARVAMAA 3-0(20,15,25)
62 2018-02-18 TU SH 17:00 BIGBANK TARTU RASEINIAI 3-0(12,16,11)
63 2018-02-18 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK EMI SM DUBYSA 3-0(12,24,15)
64 2018-02-18 LIMBAŽU 3.VSK 16:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-23,-20,-23)
65 2018-02-18 PARNU SH 17:00 PARNU VK DU 3-0(16,14,21)
66 2018-02-21 LIMBAŽU 3.VSK 20:00 OC LIMBAŽI/MSĢ PARNU VK 0-3(-12,-16,-20)
67 2018-02-22 TTU SH 19:00 TTU BIGBANK TARTU 0-3(-17,-20,-24)
68 2018-02-24 JĒKABPILS SN 16:00 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN 3-2(24,22,-25,-19,11)
69 2018-02-24 Daugavpils Sports school 18:00 DU JARVAMAA 1-3(-29,20,-24,-20)
70 2018-02-24 KARPYNE SK 17:00 RASEINIAI RTU/ROBEŽSARDZE 3-2(21,16,-23,-22,10)
71 2018-02-24 SM DUBYSA 17:00 EMI SM DUBYSA BIOLARS/JELGAVA 0-3(-19,-16,-21)
72 2018-02-25 JĒKABPILS SN 15:00 JĒKABPILS LŪŠI JARVAMAA 3-0(20,12,23)
73 2018-02-25 Daugavpils Sports school 17:00 DU SELVER TALLINN 0-3(-21,-17,-18)
74 2018-02-25 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU SAAREMAA VK 2-3(-23,18,-23,23,-9)
75 2018-02-25 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK TTU 3-0(20,19,19)
76 2018-02-25 KARPYNE SK 17:00 EMI SM DUBYSA RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-23,-18,-23)
77 2018-02-25 SM DUBYSA 17:00 RASEINIAI BIOLARS/JELGAVA 3-2(21,-24,20,-24,10)
78 2018-02-28 KURESSAARE SH 19:00 SAAREMAA VK RAKVERE VK 3-0(27,17,19)
79 2018-03-02 SM DUBYSA 19:00 EMI SM DUBYSA RASEINIAI 2-3(21,-18,19,-14,-10)
80 2018-03-07 AUDENTES SH 19:00 SELVER TALLINN OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(20,16,15)
81 2018-03-09 PAIDE SH 19:00 JARVAMAA PARNU VK 0-3(-17,-14,-14)
82 2018-03-10 LIMBAŽU 3.VSK 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ JARVAMAA 2-3(-13,22,-23,21,-9)
83 2018-03-10 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE SAAREMAA VK 0-3(-15,-22,-18)
84 2018-03-10 ZEMGALES OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA TTU 3-0(18,19,18)
85 2018-03-10 RAKVERE SH 19:30 RAKVERE VK JĒKABPILS LŪŠI 1-3(-23,-18,24,-28)
86 2018-03-10 TU SH 20:00 BIGBANK TARTU DU 3-0(15,13,16)
87 2018-03-11 ZEMGALES OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SAAREMAA VK 0-3(-25,-28,-17)
88 2018-03-11 RĪGAS 49.VSK 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE TTU 3-1(-24,23,22,16)
89 2018-03-11 TU SH 19:00 BIGBANK TARTU JĒKABPILS LŪŠI 3-2(-22,-23,23,21,13)
90 2018-03-11 RAKVERE SH 17:00 RAKVERE VK DU 3-0(21,13,18)
91 2018-03-11 PARNU SH 16:30 PARNU VK SELVER TALLINN 3-1(25,15,-16,19)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
IZSLĒGŠANAS SPĒLES
1 2018-03-14 Audentese SH 19:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI 2-3(-23,18,23,-22,-11)
2 2018-03-15 Rakvere SH 19:00 RAKVERE VK BIGBANK TARTU 3-2(21,-20,-18,23,10)
3 2018-03-15 Pärnu SH 19:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(24,16,-19,17)
4 2018-03-15 Zemgale OC 20:00 BIOLARS/JELGAVA SAAREMAA VK 0-3(-12,-18,-19)
5 2018-03-17 Jēkabpils SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN 3-1(23,-23,20,26)
6 2018-03-17 TÜ SH 20:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK 3-1(20,-20,12,19)
7 2018-03-17 Rīgas 49.vsk.sz 14:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK 0-3(-25,-18,-16)
8 2018-03-17 Kuressaare SH 17:00 SAAREMAA VK BIOLARS/JELGAVA 3-0(15,21,16)
9 2018-03-18 TÜ SH 20:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK 0-3(-21,-20,-18)
10 2018-03-23 Kuressaare SH 19:00 PARNU VK JĒKABPILS LŪŠI 3-1(-24,20,19,12)
11 2018-03-23 Kuressaare SH 16:00 SAAREMAA VK RAKVERE VK 3-1(19,-20,18,14)
12 2018-03-24 Kuressaare SH 14:00 RAKVERE VK JĒKABPILS LŪŠI 2-3(-15,-19,12,22,-10)
13 2018-03-24 Kuressaare SH 17:00 SAAREMAA VK PARNU VK 3-2(21,19,-23,-20,9)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
LATVIJAS ČEMPIONĀTS
1 2018-03-17 Limbažu 3.vsk.sz 18:00 OC LIMBAŽI/MSĢ DU 3-0 (25,20,19)
2 2018-03-24 Daugavpils OC 18:00 DU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-0(14,22,19)
3 2018-03-25 Daugavpils OC 14:00 DU OC LIMBAŽI/MSĢ 3-1(22,-20,18,17)
4 2018-03-31 Daugavpils BJSS sz 18:00 DU JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-18,-18,-25)
5 2018-03-31 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-23,-14,23,21,-15)
6 2018-04-04 Jēkabpils SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI DU 3-0(19,21,12)
7 2018-04-05 Rīgas 49.vsk.sz 19:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 3-0(16,15,13)
8 2018-04-12 Daugavpils OC 19:30 DU BIOLARS/JELGAVA 1-3(-20,22,-20,-18)
9 2018-04-12 Jēkabpils SN 20:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(-24,29,10,20)
10 2018-04-14 Zemgales OC 18:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0(21,17,28)
11 2018-04-14 Rīgas 49.vsk.sz 18:00 RTU/ROBEŽSARDZE JĒKABPILS LŪŠI 1-3(-21,21,-22,-18)
12 2018-04-15 Jēkabpils SN 17:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(-23,22,21,24)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 SAAREMAA VK 69 26 24 2 75 20 3,75 2186 1823 1,20
2 PARNU VK 68 26 23 3 72 20 3,60 2140 1785 1,20
3 BIGBANK TARTU 63 26 20 6 69 24 2,88 1997 1746 1,14
4 JĒKABPILS LŪŠI 56 26 18 8 65 36 1,81 2249 2080 1,08
5 SELVER TALLINN 53 26 18 8 64 40 1,60 2298 2101 1,09
6 RAKVERE VK 48 26 17 9 57 42 1,36 2125 2063 1,03
7 RTU/ROBEŽSARDZE 40 26 14 12 49 46 1,07 2029 2079 0,98
8 BIOLARS/JELGAVA 36 26 12 14 46 50 0,92 2089 2084 1,00
9 RASEINIAI 28 26 9 17 43 61 0,70 2114 2196 0,96
10 JARVAMAA 26 25 9 17 35 65 0,54 2016 2143 0,94
11 TTU 18 26 6 20 27 62 0,44 1870 2098 0,89
12 DU 16 26 5 21 29 69 0,42 1979 2310 0,86
13 EMI SM DUBYSA 14 26 5 21 26 71 0,37 1974 2255 0,88
14 OC LIMBAŽI/MSĢ 12 26 2 24 23 74 0,31 1568 1871 0,84

Statistika

http://ej.uz/BLstatistiku

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/477?t=games

Ziņas

JELGAVAS PILĪ ATZĪMĒ VOLEJBOLA SEZONAS NOSLĒGUMU

Kamēr Latvijas junioru izlases Melnkalnē un Vācijā cīnās par iekļūšanu attiecīgi Eiropas U-20 un U-19 čempionāta finālturnīrā, Jelgavas pilī noticis 2017./2018. gada sezonas noslēguma pasākums, kurā sumināti labākie.

Labākie martā: R. Puķītis, Pastare, Šepte, Kudrova un Dambergs

Noteikti Latvijas klubu labākie spēlētāji piecās līgās, kā arī Latvijas čempionāta spēlēs martā. Atkārtoti pie atzinības šosezon tikusi Alise Pastare un Kristaps Šepte.

„JĒKABPILS LŪŠI” PIRMOREIZ KĻŪST PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šosezon uzvarējuši “Jēkabpils lūši”, kas savā laukumā arī trešajā finālspēlē četros setos apspēlēja „RTU/Robežsardzi”.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS JĒKABPILS LŪŠI - RTU/ROBEŽSARDZE (VIDEO TIEŠRAIDE)

«Credit24» meistarlīgas Latvijas volejbola čempionātā svētdien savā laukumā Jēkabpils «Lūši» pirmo reizi vēsturē var izcīnīt zeltu. Finālsērijas trešajā mačā mājinieki centīsies uzveikt pašreizējo čempioni RTU/«Robežsardze». Mača sākums plkst. 17 un to tiešraidē translēs portālā TVNET.

„JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR VĒLREIZ, BRONZA – „BIOLARS/JELGAVA” VOLEJBOLISTIEM

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien tika noskaidroti bronzas medaļu īpašnieki, par kuriem kļuva “Biolars/Jelgava” spēlētāji, sērijā uzvarot ar 2-0. Ar tādu pašu rezultātu sērijā līdz trim uzvarām vadībā sērijā par 1. vietu ir “Jēkabpils lūši”, kas viesos apspēlēja „RTU/Robežsardzi”.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLSĒRIJA TURPINĀS (VIDEO TIEŠRAIDES)

«Credit24» meistarlīgas Latvijas volejbola čempionātā otrajā cīņā par bronzas medaļām sestdien «Biolars»/«Jelgava» savā laukumā uzņems «Daugavpils Universitāti» (DU). Savukārt zelta sērijas turpinājumā pašreizējā valsts čempionvienība RTU/«Robežsardze» savā laukumā uzņems Jēkabpils «Lūšus».

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLSĒRIJĀS PIRMO SPĒLI UZVAR „JĒKABPILS LŪŠI” UN „BIOLARS/JELGAVA”

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien notika pirmā spēle gan sērijā par 1. vietu, gan par trešo. “Jēkabpils lūši” savā laukumā apspēlēja „RTU/Robežsardzi”, bet bronzas sērijā “Biolars/Jelgava” viesos – Daugavpils Universitāti.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLSĒRIJA VĪRIEM

Rītdien, 12. aprīlī, sāksies Credit24 Meistarlīgas Latvijas čempionāta finālsērija cīņā par medaļām.

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLĀ TIKSIES „RTU/ROBEŽSARDZE” UN „JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien finālistiem pievienojās „RTU/Robežsardze”, kas viegli uzvarēja “Biolars/Jelgavu”.

RTU/ROBEŽSARDZE LŪKO PĀRSPĒT BIOLARS/JELGAVA UN IEKĻŪT FINĀLĀ

Credit24 meistarlīgas Latvijas volejbola čempionātā turpinās pusfināli. Titula īpašniece RTU/Robežsardze ceturtdien Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē spēkosies ar Biolars/Jelgava.

SAVĀ LAUKUMĀ TUVĀK LATVIJAS ČEMPIONĀTA BRONZAI TIEK VK „MILATSS”

Pirmajā Latvijas čempionāta finālspēlē par 3. vietu VK „miLATss” savā laukumā ar 3:0 (17, 26, 16) pieveica RSU/MVS volejbolistes.

VIZUĀLI VIEGLI LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLĀ IEKĻŪST „JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien iekļuvuši „Jēkabpils lūši”, kas arī otrajā spēlē trijos setos apspēlēja Daugavpils Universitāti.

SK JĒKABPILS LŪŠI SAVĀ LAUKUMĀ UZŅEMS DU (VIDEO TIEŠRAIDE)

«Credit24» meistarlīgas Latvijas čempionātā turpinās pusfināli. Baltijas trešā spēcīgākā vienība Jēkabpils «Lūši» šodien savā laukumā uzņems «Daugavpils Universitātes» (DU) volejbolistus. Maču pl. 20 tiešraidē translēs portāls TVNET.

PIRMAJĀ PUSFINĀLA SPĒLĒ UZVAR „RTU/ROBEŽSARDZE” UN „JĒKABPILS LŪŠI”

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien pusfināla sēriju ar uzvaru iesāka „RTU/Robežsardze” un „Jēkabpils lūši”, kas apspēlēja attiecīgi “Biolars/Jelgavu” un Daugavpils Universitāti.

CREDIT24 MEISTARLĪGAS LATVIJAS ČEMPIONĀTS (VIDEO TIEŠRAIDES)

«Credit24» meistarlīgas Latvijas čempionātā šodien sākās pusfināli.

PUSFINĀLĀ SPĒLĒS DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā svētdien pusfinālā iekļuva DU, kas ceturtdaļfināla sērijas 3. spēlē apspēlēja “OC Limbaži/MSĢ”.

«DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE» UN «LIMBAŽI»/MSĢ AIZVADA IZŠĶIRĪGO MAČU

Latvijas volejbola čempionātā svētdien paredzēta izšķirošā, trešā ceturtdaļfināla spēle, kurā «Daugavpils Universitāte» (DU) komanda savā laukumā spēkosies ar «Limbaži»/MSĢ volejbolistiem.

“JĒKABPILS LŪŠI” AIZSNIEDZAS LĪDZ BRONZAI UN PAR ČEMPIONIEM KĻŪST SAAREMAA VK

“Credit24” meistarlīgā volejbolā šodien “Jēkabpils lūši” mačā par 3. vietu piecos setos apspēlēja eksčempionus “Rakvere VK”, bet savā laukumā par čempioniem kļuva “Saaremaa VK”, kas finālā arī piecos setos pārspēja “Parnu VK”.

“JĒKABPILS LŪŠI” CĪNĪSIES PAR MEDAĻĀM

“Credit24” meistarlīgā volejbolā piektdien pusfinālā “Jēkabpils lūši” tiksies ar „Parnu VK”, bet sestdien spēlēs finālā par 1. vai 3. vietu.

VOLEJBOLA FEDERĀCIJA APBALVO LABĀKOS

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos „Credit24” meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

“JĒKABPILS LŪŠI” IEKĻŪST FINĀLČETRINIEKĀ

“Credit24” meistarlīgā volejbolā pusfinālā iekļuvuši “Jēkabpils lūši”, kas arī savā laukumā uzvarēja Austra Štāla vadīto Tallinas „Selver”, bet sezona „Credit24” meistarlīgā beigusies “Biolars/Jelgava” un „RTU/Robežsardzei”.

BŪT VAI NEBŪT? (VIDEO TIEŠRAIDE)

Nedēļas nogale sāksies ar Hamleta vērtu jautājumu “Credit24” meistarlīgas ceturtdaļfināla dalībniekiem. Tiem, kuri zaudēja pirmajā spēlē, atkāpšanās ceļa vairs nav.

“RTU/ROBEŽSARDZE” UN “BIOLARS/JELGAVA” PLAY-OFF SĀK AR ZAUDĒJUMU

“Credit24” meistarlīgā volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē šodien viesos zaudēja “RTU/Robežsardze”, bet savā laukumā – “Biolars/Jelgava”.

“JĒKABPILS LŪŠI” PĀRSTEIDZ “SELVERU” TALLINĀ

“Credit24” meistarlīgas volejbolā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē trešdien viesos uzvaru izcīnīja “Jēkabpils Lūši”, kas piecos setos pieveica “Selver Tallinn”.

AR UZVARU PAMATTURNĪRU NOSLĒDZ “RTU/ROBEŽSARDZE”

“Credit24” meistarlīgas volejbolā pēdējās dienas spēlēs uzvaru izcīnīja “RTU/Robežsardze”, kas savā laukumā četros setos pieveica TTU. Pēc diviem uzvarētiem setiem Tartu piekāpties bija spiesti “Jēkabpils lūši”.

PRIEKŠPĒDĒJĀ PAMATTURNĪRA DIENĀ DIVAS UZVARAS

Vakar “Credit24” meistarlīgā volejbolā uzvaras svinēja “Jēkabpils lūši”, kas viesos apspēlēja “Rakvere VK”, un “Biolars/Jelgava”, kas trijos setos pieveica TTU.

DIVU LATVIEŠU VADĪTO KOMANDU DIVCĪŅĀ UZVAR AUSTRIS ŠTĀLS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā vakar vienīgajā spēlē OC “Limbaži”/MSĢ Tallinā trijos setos piekāpās turienes “Selveram”.

“JĒKABPILS LŪŠI” PIETUVOJAS TREŠAJAI VIETAI

“Credit24” meistarlīgā volejbolā otro uzvaru nedēļas nogalē izcīnīja “Jēkabpils lūši”, kas savā laukumā neatstāja cerības uz panākumu Mārtiņa Jansona pārstāvētajai “Jarvamaa VK”.

“JĒKABPILS LŪŠI” APSPĒLĒ AUSTRA ŠTĀLA VADĪTO TALLINAS “SELVER”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā kārtas centrālajā spēlē “Jēkabpils lūši” savā laukumā piecos setos apspēlēja Austra Štāla vadīto “Selver Tallinn”.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR LIMBAŽNIEKUS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā “Jēkabpils lūši” viesos apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet DU piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

TVNET TIEŠRAIDES CREDIT24 MEISTARLĪGĀ

Jēkabpils «Lūši» viesos cīnīsies ar spēcīgo «Parnu» komandu. «Biolars»/«Jelgava» savā laukumā uzņem RTU/«Robežsardze».

CREDIT24 MEISTARLĪGĀ VIESI BIJA SPĒCĪGĀKI

“Credit24” meistarlīgā volejbolā vakar trīs Latvijas klubi uzņēma ciemiņus no Igaunijas, un visās trīs spēlēs uzvaru svinēja viesi.

“JĒKABPILS LŪŠU” UZVARAS GĀJIENU APTUR DU

“Credit24” meistarlīgā volejbolā sestdien vienīgo panākumu Latvijas klubiem izcīnīja DU, kas savā laukumā piecos setos pārspēja “Jēkabpils lūši”.

BIOLARS/JELGAVA PIEDZĪVO PIRMO ZAUDĒJUMU

Baltijas līgā pirmo zaudējumu piedzīvoja VK Biolars/Jelgava, uzvaru savā starpā sadalīja OC Limbaži/MSĢ un RTU/Robežsardze, bet punktu turnīra tabulā ierakstīja arī Jēkabpils lūši.

DU UN JĒKABPILS LŪŠI SVIN UZVARAS PRET LIETUVIEŠIEM

Baltijas līgas spēlēs vīriešiem Latvijas klubi neatvēlēja ne punkta turnīra tabulā abiem Lietuvas klubiem, bet VK Biolars/Jelgava vinnēja arī trešo spēli un tagad dala pirmo vietu ar Sāremā un Pērnavas komandām.

AR UZVARU BALTIJAS LĪGU UZSĀK JĒKABPILS UN JELGAVAS KLUBI

Šodien ar septiņiem mačiem sākās Baltijas līgas turnīrs volejbolā vīriešiem. Uzvaru pirmajā cīņā svinēja Jēkabpils lūši un Biolars/Jelgava. Rīgas 49. vidusskolā tikās pagājušās sezonas Latvijas čempione RTU/Robežsardze un Latvijas kausa ieguvēji Jēkabpils lūši.