Sastāvs

LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS LLU MĀRUPES SC MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU/MVS 2 RVS SK BABĪTE VK GULBENE VK LĪVĀNI

Spēļu rezultāti

PAMATTURNĪRS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PAMATTURNĪRS
1 2017-10-14 RDC sz 11:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MĀRUPES SC 3-2(-19,15,-21,18,10)
2 2017-10-14 RDC sz 13:00 LLU VK GULBENE 3-1(16,-25,21,16)
3 2017-10-14 RDC sz 14:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LLU 3-0(17;18;8)
4 2017-10-16 RSU sz 19:30 RSU / MVS MSĢ 0-3(-11;-17;-8)
5 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 10:30 LLU RVS 1-3(23,-23,-14,-23)
6 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 12:00 LLU OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 3-1(-20,22,23,13)
7 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 13:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RVS 0-3(-6,-7,-16)
8 2017-10-21 RVS sz 1.laukums 15:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE SK BABĪTE 3-1(23,-24,18,18)
9 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 10:30 MSĢ VK LĪVĀNI 3-0(23,23,14)
10 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 12:00 VK GULBENE MSĢ 3-0(15,19,17)
11 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 13:30 LIEPĀJAS SSS VK LĪVĀNI 1-3(11,-19,-16,-23)
12 2017-10-21 RVS sz 2.laukums 15:00 VK GULBENE LIEPĀJAS SSS 3-0(15,16,11)
13 2017-10-28 Gulbenes SC 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK GULBENE 2-3(20,-21,-21,23,-10)
14 2017-10-28 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-11,-13,-20)
15 2017-10-28 Gulbenes SC 14:00 VK GULBENE LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-22,-16,-19)
16 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 11:00 VK LĪVĀNI MĀRUPES SC 0-3(-18,-10,-10)
17 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 12:30 LLU MĀRUPES SC 2-3(-15,23,23,-15,-10)
18 2017-10-28 Līvānu 1.vsk.sz 14:00 VK LĪVĀNI LLU 0-3(-15,-15,-10)
19 2017-11-04 Liepājas OSC 11:00 RVS LIEPĀJAS SSS 3-0(13,17,15)
20 2017-11-04 Liepājas OSC 12:30 RVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-21,-7,-16)
21 2017-11-04 Liepājas OSC 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE LIEPĀJAS SSS 3-0(20,16,17)
22 2017-11-04 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE VK LĪVĀNI 3-0(22,18,15)
23 2017-11-04 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI RSU / MVS 3-1(-18,18,17,13)
24 2017-11-04 Babītes SK 14:00 VK GULBENE SK BABĪTE 1-3(16,-18,-15,-21)
25 2017-11-04 Babītes SK 15:30 RSU / MVS VK GULBENE 1-3(21,-23,-23,-16)
26 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 10:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MSĢ 3-1(20,17,-23,21)
27 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 12:00 MĀRUPES SC OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 1-3(-22,-15,16,-24)
28 2017-11-04 Limbažu 3.vsk. 13:30 MĀRUPES SC MSĢ 3-0(20,23,17)
29 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 11:00 RVS VK LĪVĀNI 3-2(20,22,-24,-23,9)
30 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 12:30 VK LĪVĀNI VK GULBENE 0-3(-22,-15,-22)
31 2017-11-11 RVS sz 1.laukums 14:00 VK GULBENE RVS 3-2(-22,22,-16,20,11)
32 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 11:00 LLU RSU / MVS 3-2(-16,17,21,-21,12)
33 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 12:30 SK BABĪTE LLU 3-0(15,23,20)
34 2017-11-11 RVS sz 2.laukums 14:00 RSU / MVS SK BABĪTE 1-3(-25,-17,18,-13)
35 2017-11-22 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC VK GULBENE 3-1(26,24,-25,16)
36 2017-11-25 RSU sz 11:00 RSU / MVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-16,-22,-20)
37 2017-11-25 RSU sz 12:30 MSĢ LATVIJAS UNIVERSITĀTE 1-3(-15,19,-13,-17)
38 2017-11-25 RSU sz 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RSU / MVS 3-1(13,-17,21,7)
39 2017-11-25 RSU sz 15:30 MSĢ LIEPĀJAS SSS 3-0(20,16,23)
40 2017-11-25 RSU sz 17:00 LIEPĀJAS SSS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 1-3(-18,22,-22,-22)
41 2017-11-29 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC RSU / MVS 3-1(18;16;-21;11)
42 2017-12-02 Babītes SK 10:00 SK BABĪTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 2-3(-24,-22,29,19,-11)
43 2017-12-02 Babītes SK 11:30 SK BABĪTE LIEPĀJAS SSS 3-1(18,-21,16,12)
44 2017-12-02 Babītes SK 13:00 VK LĪVĀNI OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0-3(-11,-21,-21)
45 2017-12-02 Babītes SK 14:30 LIEPĀJAS SSS LLU 0-3(-24,-19,-23)
46 2017-12-02 Babītes SK 16:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK LĪVĀNI 3-0(21,13,12)
47 2017-12-02 Babītes SK 17:30 MSĢ LLU 3-0(12,21,20)
48 2017-12-05 MSĢ sz 20:00 MSĢ SK BABĪTE 2-3(23,-19,-22,19,-12)
49 2017-12-06 RVS sz 20:00 RVS MSĢ 1-3(-13,18,-28,-22)
50 2017-12-06 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MĀRUPES SC 3-1(-22,19,16,19)
51 2017-12-09 Tīraines SK 11:00 MĀRUPES SC RVS 3-1(-21,15,14,17)
52 2017-12-09 Tīraines SK 12:30 LIEPĀJAS SSS MĀRUPES SC 1-3(-13,23,-12,-21)
53 2017-12-09 Tīraines SK 14:00 RSU / MVS RVS 2-3(-23,23,22,-20,-15)
54 2017-12-09 Tīraines SK 15:30 LIEPĀJAS SSS RSU / MVS 0-3(-22,-17,-13)
55 2017-12-12 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RVS 3-1(-21,11,22,17)
56 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 11:00 VK GULBENE VK LĪVĀNI 3-1(7,-19,23,18)
57 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 12:30 MĀRUPES SC VK LĪVĀNI 3-0(16,23,22)
58 2017-12-16 Līvānu 1.vsk. sz 14:00 VK GULBENE MĀRUPES SC 3-2(-23,22,23,-19,16)
59 2017-12-19 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE MSĢ 3-1(8;20;-23;26)
60 2017-12-20 RVS sz 20:00 RVS RSU / MVS 3-2(18,-16,-16,23,9)
61 2018-01-06 Babītes SK 11:00 SK BABĪTE LATVIJAS UNIVERSITĀTE 3-0(16,23,24)
62 2018-01-06 Babītes SK 12:30 VK LĪVĀNI SK BABĪTE 0-3(-20,-16,-19)
63 2018-01-06 Babītes SK 14:00 VK LĪVĀNI LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-21,-11,-17)
64 2018-01-06 Mārupe 11:00 MĀRUPES SC LLU 3-0(20,15,14)
65 2018-01-06 Mārupe 12:30 RSU / MVS MĀRUPES SC 1-3(22,-25,-18,-16)
66 2018-01-06 Mārupe 14:00 RSU / MVS LLU 3-1(-22,17,16,25)
67 2018-01-13 RSU sz 11:00 LLU VK LĪVĀNI 3-1(21,-20,23,20)
68 2018-01-13 RSU sz 12:30 VK GULBENE RSU / MVS 1-3(21,-23,-19,-11)
69 2018-01-13 RSU sz 14:00 RSU / MVS LIEPĀJAS SSS 3-0(18,16,21)
70 2018-01-13 RSU sz 15:30 LIEPĀJAS SSS VK GULBENE 1-3(20,-13,-8,-10)
71 2018-01-13 MSĢ sz 11:00 MSĢ OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 3-1(20,8,-20,14)
72 2018-01-13 MSĢ sz 12:30 MSĢ RVS 3-0(16,19,20)
73 2018-01-13 MSĢ sz 14:00 RVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0-3(-20,-20,-14)
74 2018-01-16 Babītes SK 20:00 RVS SK BABĪTE 2-3(19,-22,22,-17,-11)
75 2018-01-17 Mārupe 19:30 MĀRUPES SC LATVIJAS UNIVERSITĀTE 3-1(-23,21,10,22)
76 2018-01-20 LLU sz 11:00 LLU LATVIJAS UNIVERSITĀTE 1-3(-8,-21,24,-9)
77 2018-01-20 LLU sz 12:30 LLU LIEPĀJAS SSS 3-0(22,15,18)
78 2018-01-20 LLU sz 14:00 LIEPĀJAS SSS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 0-3(-17,-14,-16)
79 2018-01-20 MSĢ sz 11:00 VK LĪVĀNI MSĢ 0-3(-9,-7,-14)
80 2018-01-20 Gulbenes SC 11:00 VK GULBENE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0-3(-21,-17,-23)
81 2018-01-20 Gulbenes SC 12:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA SK BABĪTE 0-3(-23,-19,-22)
82 2018-01-20 Gulbenes SC 14:00 SK BABĪTE VK GULBENE 3-2(-21,-22,13,11,13)
83 2018-01-24 MSĢ sz 19:30 MSĢ RSU / MVS 3-0(16,16,17)
84 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 11:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MSĢ 3-0(18,17,25)
85 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 12:30 LIEPĀJAS SSS RVS 0-3(-18,-20,-14)
86 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 14:00 VK LĪVĀNI LIEPĀJAS SSS 3-0(10,5,14)
87 2018-01-27 RVS sz 1.laukums 15:30 VK LĪVĀNI RVS 1-3(-22,17,-15,-17)
88 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 11:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA MĀRUPES SC 3-0(19,22,18)
89 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 12:30 LLU SK BABĪTE 1-3(-18,-23,24,-21)
90 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 14:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LLU 3-1(-23,13,20,21)
91 2018-01-27 RVS sz 2.laukums 15:30 MĀRUPES SC SK BABĪTE 2-3(16,-17,-17,19,-12)
92 2018-01-31 Rīga 20:00 RVS VK GULBENE 3-2(-17,13,-15,13,10)
93 2018-02-03 LLU sz 11:00 LLU MSĢ 0-3(-23,-18,-22)
94 2018-02-03 LLU sz 12:30 VK GULBENE LLU 2-3(-21,14,21,-18,-8)
95 2018-02-03 LLU sz 14:00 MSĢ VK GULBENE 3-0(21,22,11)
96 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 11:00 RSU / MVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 2-3(-15,12,21,-19,-9)
97 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 12:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 0-3(-19,-17,-23)
98 2018-02-03 Limbažu 3.vsk. 14:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RSU / MVS 3-0(15,15,15)
99 2018-02-07 Rīga 20:00 RVS MĀRUPES SC 2-3(21,18,-24,-15,-11)
100 2018-02-13 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RSU / MVS 3-1(18,-28,13,24)
101 2018-02-16 RSU sz 19:30 RSU/MVS 2 VK LĪVĀNI 3-0(11,22,12)
102 2018-02-17 RDC sz 17:30 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA LIEPĀJAS SSS 3-0(14,14,15)
103 2018-02-17 RDC sz 10:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RVS 2-3(-22,21,13,-20,-14)
104 2018-02-17 RDC sz 11:30 RVS LLU 3-0(9,15,15)
105 2018-02-17 RDC sz 13:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK GULBENE 3-1(21,15,-22,23)
106 2018-02-17 RDC sz 14:30 LIEPĀJAS SSS SK BABĪTE 0-3(-14,-11,-22)
107 2018-02-17 RDC sz 16:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA VK LĪVĀNI 3-0(16,7,20)
108 2018-02-18 Liepājas OSC 11:00 LIEPĀJAS SSS MSĢ 1-3(-17,20,-9,-10)
109 2018-02-18 Liepājas OSC 12:30 MĀRUPES SC LIEPĀJAS SSS 3-0(14,10,17)
110 2018-02-18 Liepājas OSC 14:00 MSĢ MĀRUPES SC 3-0(17,21,22)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY-OFF
1 2018-03-03 Babītes SK 18:00 SK BABĪTE LLU 3-1(5,-19,12,22)
2 2018-03-03 RDC sz 17:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE VK GULBENE 3-1(21,20,-21,24)
3 2018-03-04 Limbažu 3.vsk.sz 12:00 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA RVS 2-3(-25,20,10,-19,-15)
4 2018-03-04 MSĢ sz 18:00 MSĢ MĀRUPES SC 3-1(-17,23,21,23)
5 2018-03-04 LLU sz 11:00 LLU SK BABĪTE 0-3(-15,-18,-14)
6 2018-03-04 Gulbenes SC 13:00 VK GULBENE LATVIJAS UNIVERSITĀTE 1-3(-13,26,-20,-16)
7 2018-03-07 RVS sz 20:00 RVS OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 3-1(19,24,-24,22)
8 2018-03-07 Mārupes SC 20:00 MĀRUPES SC MSĢ 1-3(-25,19,-19,-16)
9 2018-03-11 RDC sz 15:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MSĢ 3-1(20,-23,19,21)
10 2018-03-13 Babītes SK 20:00 SK BABĪTE RVS 0-3(-23,-19,-25)
11 2018-03-17 MSĢ sz 16:00 MSĢ LATVIJAS UNIVERSITĀTE 3-0(25,21,23)
12 2018-03-18 RVS sz 20:00 RVS SK BABĪTE 3-2(-20,20,20,-21,13)
13 2018-03-18 RDC sz 12:00 LATVIJAS UNIVERSITĀTE MSĢ 3-0(23,17,19)
14 2018-03-28 RDC sz 19:30 LATVIJAS UNIVERSITĀTE RVS 1-3(-23,22,-17,-14)
15 2018-04-06 RVS sz 20:00 RVS LATVIJAS UNIVERSITĀTE 3-2(-20,18,21,-25,8)
16 2018-04-08 Babītes SK 13:00 SK BABĪTE MSĢ 3-2(19,-22,-25,22,13)
17 2018-04-18 MSĢ sz 20:00 MSĢ SK BABĪTE 3-2(26,-20,-21,20,9)
18 2018-04-22 Babītes SK 13:00 SK BABĪTE MSĢ PAR 3. VIETU

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 SK BABĪTE 51 20 18 2 57 22 2,59 1846 1577 1,17
2 LATVIJAS UNIVERSITĀTE 48 20 16 4 51 18 2,83 1620 1291 1,25
3 OC LIMBAŽI/ZELTALEJA 41 20 14 6 46 27 1,70 1603 1503 1,07
4 MSĢ 40 20 13 7 44 24 1,83 1534 1382 1,11
5 MĀRUPES SC 40 20 13 7 47 31 1,52 1766 1560 1,13
6 RVS 32 20 11 9 42 39 1,08 1699 1660 1,02
7 VK GULBENE 27 20 9 11 38 42 0,90 1687 1690 1,00
8 LLU 23 20 8 12 31 40 0,78 1484 1659 0,89
9 RSU / MVS 19 20 5 15 30 45 0,67 1554 1728 0,90
10 VK LĪVĀNI 10 20 3 17 14 53 0,26 1231 1509 0,82
11 LIEPĀJAS SSS 0 20 0 20 6 60 0,10 1115 1628 0,68

Ziņas

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM UZVAR MSĢ

Šodien norisinājās sieviešu Nacionālās līgas otrā bronzas sērijas spēle starp Murjāņu sporta ģimnāzijas un SK Babīte volejbolistēm.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM BRONZAI TUVĀK SK “BABĪTE”

Nacionālajā līgā sākušās spēles finālsērijā par 3. vietu. Pirmajā mačā SK “Babīte” piecos setos uzvarēja Murjāņu Sporta ģimnāzijas volejbolistes.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM UZVAR RVS!

Latvijas Nacionālās līgas čempionāta cīņā par šīs sezonas čempiona titulu pietika ar divām spēlēm, lai noskaidrotu uzvarētāju. Rīgas Volejbola skolas pārstāves arī savā laukumā uzvarēja Latvijas Universitāti un kļuva par jaunajām čempionēm.

FINĀLU AR UZVARU SĀK RVS

Nacionālajā līgā dāmu komandām sākušies fināli par 1. un 3. vietu. Pirmajā spēlē par līgas uzvarētāju titulu Rīgas Volejbola skola viesos uzvarēja Latvijas Universitāti.

VOLEJBOLA FEDERĀCIJA APBALVO LABĀKOS

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos „Credit24” meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

FINĀLĀ TIKSIES LU UN RVS

Kā pirmās nacionālajās līgās finālistes noskaidroja sievietes Nacionālajā līgā. Par tām kļuva RVS, kas arī otrajā spēlē pārspēja SK “Babīte”, un LU, kas triju spēļu sērijā pievarēja MSĢ.

SOLI PRETĪ FINĀLAM SPER RVS

Nacionālajā līgā sievietēm pusfinālsērijā līdz divām uzvarām priekšā izvirzījusies RVS, kas viesos pārspēja SK “Babīte”.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS KLĀT IZŠĶIROŠIE NOTIKUMI

Nacionālajā līgā 1 aizvadīti pirmie ceturtdaļfināla mači, Nacionālajā līgā 2 uzvarējuši Jēkabpils juniori, bet Nacionālajā līgā sievietēm pirmo uzvaru pusfinālā izcīnījusi Latvijas Universitāte.

PUSFINĀLISTĒM NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PIEVIENOJAS ARĪ RVS UN MSĢ

Nacionālās līgas pusfinālā sievietēm SK “Babīte” un Latvijas Universitātes volejbolistēm pievienojušās RVS un MSĢ spēlētājas.

PUSFINĀLĀ NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM IEKĻŪST SK “BABĪTE” UN LU

Nacionālās līgas pusfinālā sievietēm jau iekļuvušas abas labākās pamatturnīra komandas SK “Babīte” un Latvijas Universitāte, kas divreiz pieveica attiecīgi LLU un VK “Gulbene” spēlētājas.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM PAMATTURNĪRĀ UZVAR SK “BABĪTE”

Par Nacionālās līgas uzvarētājām pamatturnīrā kļuvušas Latvijas kausa ieguvējas SK “Babīte” volejbolistes, Nacionālajā līgā 1 vīriešiem kļuvuši zināmi divi ceturtdaļfināla pāri, bet Nacionālajā līgā 2 pagaidām zināms vien tas, ka ceturtdaļfināls ies secen jūrmalniekiem.

IZTEIKTI LĪDERI TIKAI NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1

Nacionālajās līgās atlikušās spēles pārsvarā notiks play-off pāru noteikšana, un tikai Nacionālajā līgā 1 vīriešiem ir izteikts līderis VK „Ventspils”.