P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 1 2 3 4

Jaunumi

PĻAVIŅŠ UN TOČS IEKĻŪST KIŠAS TURNĪRA PUSFINĀLĀ

Ziņas

PĻAVIŅŠ UN TOČS IEKĻŪST KIŠAS TURNĪRA PUSFINĀLĀ

Pasaules tūres posmā Kišas salā šodien ar divām uzvarām pusfinālā iekļuva Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, bet jaunizveidotais duets Haralds Regža ar Kristapu Šmitu Irānā finišēja dalītā 9. vietā.

DENISS PETROVS GRIB SPĒLĒT IZLASĒ

Avo Kēla publiskotajā Latvijas izlases kandidātu sarakstā iekļauts arī ilggadējais izlases cēlājs Deniss Petrovs, kurš jau trešo sezonu pelna maizi Krievijas Superlīgā.

REGŽA UN ŠMITS SVIN VĒL VIENU UZVARU DEBIJĀ

Pasaules tūres posmā Kišas salā Irānā šodien vēl vienu uzvaru izcīnīja jaunizveidotais duets Haralds Regža ar Kristapu Šmitu, bet dalītā 17. vietā finišēja Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru.

JAUNATNES TRENERU KURSI 13.-14. MARTĀ

Latvijas Volejbola federācija marta vidū organizē jaunatnes treneru kursus ar Latvijas un ārvalstu lektora piedalīšanos. Pieteikšanās līdz 6. martam.

VISI TRĪS LATVIJAS DUETI IEKĻŪST PLAY-OFF SPĒLĒS

Pasaules tūres posmā Kišas salā Irānā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs savā grupā uzvarēja, bet Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru un Haralds Regža ar Kristapu Šmitu ieņēma 2. vietu, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

EGLESKALNS FRANCIJĀ TŪRAS KLUBAM PALĪDZ IZVIRZĪTIES LĪDEROS

Francijas čempionātā Hermans Egleskalns ar 24 punktiem palīdzējis Tūras klubam nonākt 1. vietā, bet Matīsa Gabdulļina komanda atkal izvirzījusies 2. vietā Austrijā. Savukārt Čehijā teicama precizitāte uzvarā Tomam Vanagam.

“CREDIT24” MEISTARLĪGĀ “JĒKABPILS LŪŠI” UZVAR LIMBAŽNIEKUS

“Credit24” meistarlīgā volejbolā “Jēkabpils lūši” viesos apspēlēja OC “Limbaži”/MSĢ, bet DU piekāpās Avo Kēla vadītajai “Parnu VK”.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv