P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

Juniori pārbaudes spēlēs tiksies ar Somijas izlasi

Ziņas

Juniori pārbaudes spēlēs tiksies ar Somijas izlasi

Latvijas U-20 junioru izlase 19. un 20. jūnijā aizvadīs pārbaudes spēles ar Somijas junioru izlasi. Spēles norisināsies Cēsu Sporta kompleksā

Otrajā “ERGO Open 2018” posmā pēc kārtas uzvar Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

“ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta posmā pludmales volejbolā Saulkrastos reti kad viss notiek saskaņā ar rangu tabulu. Bez pārsteigumiem neiztika arī šoreiz, kaut gan uzvaru izcīnīja ar pirmo numuru izliktie – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri finālā tika galā ar Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Jau trešo nedēļu pēc kārtas skatītājiem bija iespēja atpūsties lieliskos laika apstākļos, vērojot aizraujošas spēles, kā arī izmantot iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

Latvija vilki nograuž maķedoniešus arī trešoreiz

Eiropas Sudraba līgas finālčetrinieka cīņas Skopjē Latvijas vīriešu volejbola izlase noslēdza ar uzvaru, mačā par 3. vietu apspēlējot maķedoniešus ar 3:1 (20, 16, -23, 26). Uzvaru līgā izcīnīja Horvātija, kas četros setos pieveica Baltkrieviju un ieguva tiesības nākamsezon spēlēt Eiropas Zelta līgā.

Latvija iekrīt baltkrievu izliktajās vilku lamatās

Latvijas vīriešu izlase volejbolā Eiropas Sudraba līgas pusfinālā šodien Skopjē trijos setos piekāpās Baltkrievijai. Otrā pusfinālā vēlajā spēlē Balkānu duelis – mājinieki maķedonieši tiksies ar horvātiem. Šodienas spēles likme bija ne vien balvu fonds, bet arī cīņa par 1. vietu Eiropas Sudraba līgā, kas dotu iespēju nākamajā sezonā spēlēt līgu augstāk – Eiropas Zelta līgā.

Eiropas Sudraba līgas FINAL4. LATVIJA - BALTKRIEVIJA

Latvijas vīriešu volejbola izlase Eiropas Sudraba līgas pusfināla spēlē tiksies ar Baltkrievijas valstsvienību. Spēles sākums 18:00 pēc Latvijas laika. Tiešraide sportacentrs.com un Sportacentrs TV.

“ERGO Open 2018” malkos “Saulkrastu kokteili”!

“ERGO Open 2018” trešais posms Saulkrastos pulcēs tikai vīriešu duetus, taču gan spēlētāju spēka, gan balvu fonda ziņā pretendēs uz visu laiku labāko čempionāta posmu Latvijā. Ceturtdien notiks kvalifikācijas spēles, piektdien – grupu turnīrs, sestdien – izslēgšanas spēles ar kulmināciju tuvu pusnaktij. Ierindā būs visi spēcīgākie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pludmales volejbolisti, kā arī Kanādas pārstāvji Bens Sakstons un Grants O'Gormans. Saulkrastu Jūras parkā lieliska izklaide garantēta skatītājiem, kuriem līdztekus aizraujošu spēļu vērošanai mūzikas pavadījumā garantēta iespēja piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas.

Volejbola festivāls pieaugušajiem – 18. augustā!

19. augustā “Arēnā Rīga” notiks Eiropas čempionāta atlases spēle starp Latvijas un Igaunijas vīriešu izlasēm. Tas būs kā saldais ēdiens lieliskai nedēļas nogalei ar volejbola festivālu pieaugušajiem un bērniem Rīgas pilsētas svētku ietvaros!

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv