U-15 meitenes 1.līga

1.LĪGA 2.LĪGA(1.grupa) 2.LĪGA(2.grupa) PĀRSPĒLES FINĀLGRUPAS

 

REZULTĀTU TABULA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rūgas VS II S.Cepurīte

2


3:1

2


3:0

2


3:0

2


3:1

8 12:2 1.
2. Daugavpils BJSS O.Teivāne

1


1:3

2


3:0

2


3:1

2


3:0

7 10:4 2.
3. Rīgas VS I N.Lūsis

1


0:3

1


0:3

2


3:2

2


3:1

6 6:9 3.
4. Rīgas VS III K.Tene

1


0:3

1


1:3

1


2:3

2


3:0

5 6:9 4.
5. Jelgavas NSC S.Roziņa

1


1:3

1


0:3

1


1:3

1


0:3

4 2:12 5.

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

27.01.

Daugavpils BJSS - Rīgas Volejbola skola III (K.T.)

Daugavpils BJSS - Jelgavas novada sporta centrs

Rīgas volejbola skola III (K.T.) - Rīgas Volejbola skola I (N.L.)

Rīgas Volejbola skola I (N.L.) - Jelgavas novada sporta centrs
Rīga
17.02

Rīgas Volejbola skola III (K.T.) - Jelgavas novada sporta centrs

Rīgas Volejbola skola II (S.C.) - Rīgas Volejbola skolas III (K.T.)

Rīgas Volejbola skola II (S.C.) - Jelgavas novada sporta centrs
Rīga
16.03.

Rīgas Volejbola skolas II (S.C.) - Daugavpils BJSS

Rīgas Volejbola skola II (S.C.) - Rīgas Volejbola skola I (N.L.)

Daugavpils BJSS - Rīgas Volejbola skola  I (N.L.)
Rīga

 

Lejupielāde

PRETENDENTI UZ FINĀLSACENSĪBĀM

LVF BIEDRA PIETEIKUMA VEIDLAPA

2.VIETAS IEGUVĒJI

2.VIETAS IEGUVĒJI 3

1.POSMA REZULTĀTI 4

2.VIETAS IEGUVĒJI 5

Dalībnieku pieteikums vasaras spēles volejbolā

LJPVČ Reitings 15.07.2016

LJPVČ Reitings FINĀLAM

VASARAS SPĒLES VOLEJBOLĀ KOPVĒRTĒJUMS MADONA

VASARAS SPĒLES VOLEJBOLĀ KOPSAVILKUMS

FINĀLOMANDAS

VASARAS SPĒĻU VOLEJBOLĀ FINĀLA PROGRAMMA

FINĀLA UZVARĒTĀJI

Komandu pieteikums_Jaunatne

Vardiskais Pieteikums_Jaunatne

Kolektiva licence_jaunatne

Komandu pieteikums_Jaunatne_kauss

Nolikums_LJC

Nolikums_LKIzcina

FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS KONTROLES VINGRINĀJUMI VOLEJBOLĀ

LVF JURIDISKO BIEDRU SARAKSTS

Jaunatnes Komisija 26_09

Tiesnešu komisija 26.09

LVF_Logo

U19z Kuldiga 29.-30.09

U17z Cēsis 30.09-01.10

CREDIT24 MEISTARLĪGA, REGLAMENTS

CREDIT24 MEISTARLĪGA, MĀRKETINGA UN TEHNISKĀS PRASĪBAS

CREDIT24 MEISTARLĪGA, KLUBA PIETEIKUMS

CREDIT24 MEISTARLĪGA, VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

CREDIT24 MEISTARLĪGA, PĀREJA

BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM, REGLAMENTS

MĀRKETINGA, TEHNISKĀS PRASĪBAS

BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM, KLUBA PIETEIKUMS

BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM, VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM, PĀREJA

U19m_Riga_30.09-01.10

U17z_01.10_Jekabpils

Grupu sadalījums Kauss 2017

Sacensību laiki 2017

Kalendārs Kauss 2017

Pludmales komisija 28.09.2017

U16m_07.-08.10_Riga_1grupa

U16m_07.-08.10_Riga_4grupa

U16m_07.-08.10_Madona

U16m_07.-08.10_Tukums

U16m_07.-08.10_Gulbene

U14z Kuldīga 07-08.10

U13z_Jekabpils_15.10

13z_riga_15.10_2grupa

13z_riga_15.10_4grupa

u19m_riga_14.10_1grupa

u19m_riga_14.10_3grupa

u-19z_13.-14.10_jekabpils

u14z_07.-08.10_daugavpils_labots2

u19z_cesis_14.10

u19z_jelgava_14.10

u19m_daugavpils_14.10

u19m_limbazi_14.-15.10

u13z_valgunde_15.10

SENIORU ČEMPIONĀTS, NOLIKUMS

SENIORU ČEMPIONĀTS, KOMANDAS PIETEIKUMS

SENIORU ČEMPIONĀTS, VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

u13m_zvejniekciems_22.10

u13m_valgunde_22.10

u13m_kuldiga_22.10

u13m_daugavpils_22.10

u15m_vircava_20.-21.10

u17m_gulbene_20.-21.10

u19m_riga_14.10_1grupa_labots

U19 [U20] DARBA PROGRAMMA, KANDIDĀTI

U17 [18] DARBA PROGRAMMA, KANDIDĀTI

U18 [U19] DARBA PROGRAMMA, KANDIDĀTES

U16 [17] DARBA PROGRAMMA, KANDIDĀTES

TOP KAUSS 2018, NOLIKUMS

TOP KAUSS 2018, 1. POSMA NORISE

TOP KAUSS 2018, VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

REGLAMENTS

U12z_Riga_22.-23.10

U12z_22.-23.10_Riga_labots3

U12m_Riga_25_26.10_labots

REGLAMENTS

Kausa Kalendārs2

u15zi-kuldiga-28.-29.10.xls

U15z_Riga_28.-29.10

U15z_Sigulda_28._29.10

U14m_Dugavpils_28._29.10

U14m_Limbazi_28.-29.10

U14m_Riga_29.10

Baltijas Kauss 2017

SASTĀVS LAT U-16 JUNIORES

SASTĀVS LAT U-17 JUNIORI

SASTĀVS LAT U-18 JUNIORES

SASTĀVS LAT U-19 JUNIORI

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 19.01.2017

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 03.02.2017

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 22.02.2017

BIEDRU KOPSAPULCES PROTOKOLS, 03.02.2017

GADA PĀRSKATS, 2014

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 15.03.2017

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 13.04.2017

VALDES SĒDES PROTOKOLS, 12.06.2017

GADA PĀRSKATS, 2016

IZSPĒLES SHĒMA

U17m_Riga_03.11

U16m_04_05.11_riga

U16m_riga_mvs_4-5nov_labots

U16m_04_11_2017_valle

TOP KAUSS 2018, NOLIKUMS (2. DAĻA)

u16m_04_05.11_talsi

u16m_04.11_madona

5f438-u19z_03.-04.11_jelgava

u19z_daugavpils_03.-04.11

SPĒLĒTĀJA PĀREJAS ATĻAUJA

U12m_vietas

U12m_zari

U12z_Riga_22.-23.10_zari

Kausa Kalendārs1

U14z_Jekabpils_11.-12.11

U14z_Valgunde_11.-12.11

U19m_Daugavpils_11.-12.11

U19m_Riga_11.-12.11

U16z_Aizpute_11.-12.11

U13m_Valgunde_19.11

U13m_Limbazi_20.11

U13m_Riga_19.-20.11

U15z_Kuldiga_19.-20.11

U15z_Dundaga_19.11

U15z_Riga_19.-20.11

Kausa Kalendārs3

PLUDMALES VOLEJBOLA TIESNEŠU ĒTIKAS KODEKSS

Pludmales volejbola spēles procedūru protokols

Pludmales volejbola informatora pirms spēles teksts

Pludmales volejbola spēles protokols

Kā kļūt par pludmales volejbola tiesnesi

PVB Semināra pieteikuma anketa

Pludmales volejbola noteikumi

U17z_daugavpils_25.11

U17_Riga_25.-26.11

u15m_daugavpils_25_26_11

u15m_riga_25_26_11

OFICIĀLIE VOLEJBOLA SACENSĪBU NOTEIKUMI

SPĒLES PROTOKOLS

VOLEJBOLA SPĒLES INFORMATORA DARBA LAPA

NOTEIKUMI par valsts jauniešu/junioru izlašu spēlētāju dalību LVF rīkotajās sacensībās pieaugušo konkurencē

Grupu sadalījums_Kauss

Kausa Kalendārs4

U13z_Jekabpils_02_03.12

U13z_Riga_02.12

u17m_limbazi_03.11

u17m_riga_02_03.12

Treneru komisijas sanaksme nr.2

U13z_Zvjeniekciems_02.12

SHĒMA

u16z_riga_09_10.12

u16z-cesis-09.10.12.17

u14m_limbazi_09_10.12

u14m_madona_10.12

u14m_tukums_09.12

1.POSMS, REZULTĀTI SIEVIETES 35+

1.POSMS, REZULTĀTI VĪRIEŠI 40+

1.POSMS, REZULTĀTI VĪRIEŠI 50+

SPORTA ZĀLES, ADRESES

u19z_koknese_16_17.12.xls

u19z_talsi_16_17.12.xls

u19z_un_u19m_riga_15.-16.12

u19m_riga_16_17.12

u19m_zasa_16.12

NL1 REGLAMENTS

NL1 SANKCIJU SKALA

NL1 VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

NL2 REGLAMENTS

NL2 SANKCIJU SKALA

NL2 VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

NLs REGLAMENTS

NLs SANKCIJU SKALA

NLs VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

u19m_riga_16_17.12_labots

LJC_Vietas

LJC_Datumi

U19z_Daugavpils_12.01

U19z_Talsi_12.01

U16m_Riga_13.01

U16m_Rezekne_12_13.01

U16m_Valle_13.01

U16m_Zvejniekciems_13.01

U-15z_Sigulda_13.-14.01

U15z_Tukums_13.01

U15z_Riga_13.-14.01

U19m_Rigamvs_14.01

U13z_Skrynda_20.01

U13z_Daugavpils_20.01

U13z_Riga_20.01

U14z_Cesis_21.01

U14z_Zvejniekciems_21.01

U14z_Valgunde_21.01

U17m_Limbazi_20.01

JČ - gripas

U14m_limbazi_21.01

U14m_Madona_21.01

U14m_Skrunda_21.01

LATVIJAS SENIORU VOLEJBOLA SACENSĪBU KALENDĀRS 2018.GADS

U13z_Valle_20.01

U15m_Riga_27.01

U15m_Kuldiga_27.01

U15m_Gulbene_27.01

U16z_Riga_27-28.01

U16z_Aizpute_27-28.01

U16z_Cesis_27-28.01

U19z_Daugavpils_26.01

U19z_Riga_26.01

Ergo Winter Open 2018 nolikums

2. POSMS, REZULTĀTI VĪRIEŠI 40+

2. POSMS, REZULTĀTI VĪRIEŠI 50+

REZ_TABULA_50+gr._vīr_1.KARTA

REZ_TABULA_40+gr._vīr_1.KARTA

REZ_TABULA_35+gr._siev_1.KARTA

LAT čempis

Jaunatnes nolikums 2017/2018

U16m_Rezekne_03.02

U16m_Valle_03.02

U14m_Riga_04.02

U14m_Madona_04.02

U15z_Cesis_3-04.02

U15z-Dundaga_03.02

U15z_Riga_03-04.02

U16m_Zvejniekciems_02.02

U15z_03-04.02-cESIS

U16m_Riga_03.02

TOP KAUSS, 1. POSMA REZULTĀTI

TOP KAUSS, FINĀLKOMANDAS

U19z_Riga_09.-10.02

U19z_Cesis_10.02

U19z_Liepaja_10.02

U19m_Riga_11.02

U19m_Vircava_10.-11.02

U19m_Limbazi_10-11.02

U19m_Cesis_10.02

U14z_Tukums_10.02

U14m_Riga_11.02

CREDIT24 MEISTARLĪGA, LATVIJAS ČEMPIONĀTS NOTEIKUMI

U19m_Talsi_10-11.02

U19m_Limbazi_10-11.02lab

U19m_Vircava_10-11.02

NOLIKUMS

BALTIJAS LĪGA-3.POSMS LATVIJAS ČEMPIONĀTS

KONKURSS

U19m_talsi_10.-11.02kab

U15m_riga_17.02

U15m_Skrunda_17.02

U16z_Jekabpils_17-18.02

U16z_Talsi_17-18.02

U16z_Cesis_17-18.02

U17m-Riga_18.02

U17m_Daugavpils_18.02

U13m_Aizpute_17.02

U13m_Zvejniekciems_17.02

U13m_Madona_18.02

u13m_Riga_17.02

Treneru komisija

JČ -izspēle

JČ-vietas

CREDIT24 LĪGA LATVIJAS ČEMPIONĀTS KALENDĀRS

OFICIĀLIE VOLEJBOLA SACENSĪBU NOTEIKUMI

BŪTISKĀKĀS IZMAIŅAS OFICIĀLAJOS VOLEJBOLA SACENSĪBU NOTEIKUMOS

SPĒLES PROTOKOLS

NOLIKUMS PAR VOLEJBOLA TIESNEŠU KATEGORIJAS PIEŠĶIRŠANU

NOLIKUMS PAR VOLEJBOLA SPĒLES SEKRETĀRA TIESNEŠU KATEGORIJAS PIEŠĶIRŠANU

LVF TIESNEŠU ĒTIKAS UN PROFESIONĀLĀS DARBĪBAS NOTEIKUMI

TIESNEŠU SARAKSTS

LVF TIESNEŠU STARPTAUTISKĀS SPĒLES UN TURNĪRI

LVF TIESNEŠU SEMINĀRS JAUNIEŠIEM 17. FEBRUĀRĪ, CĒSĪS

NOVIETOJUMA LAPAS

U16m_Riga_24.02

U16m_Livani_23.-24.02

U16m_Skrunda_24.02

U16m_Aizpute_24.02

U13z_Kuldiga_24.02

U13z_Jekabpils_24.02

U13z_Vecumneiki_24.02

U13z_Riga_24.02

U17z_Jekabpils_23.02

U17z-Daugavpils_24.02

U14m_Riga_25.02

U14m_Rezekne_25.02

U14m_Riga_25.02

seniori

u14z_Kuldiga_02.03

U14z_Valgunde_02.03

U19z_Daugavpils_03-04.03

u19m_Daugavpils_03.03

U17m_Vilkene_04.03

U17m_04.03.Riga

FĀRMKLUBU NOTEIKUMI

U14z_Kulduga)02.03

U14m_Madona_09-10.03

U16m_Talsi_11-12.03

U16z_Talsi_11-12.03

U13z_Cesis_09-10.03

U13z_Valle_09.-10.03

U13z_Zvejniekciems_9-10.03

TOP KAUSS 2018, 2. VIETAS IZLOZES REZULTĀTI

KOKNESE REZULTĀTI SIEVIETES 35+

KOKNESE REZULTĀTI VĪRIEŠI 40+

KOKNESE REZULTĀTI VĪRIEŠI 50+

U13m_Gulbene_15.03

U13m_Kuldiga_15.03

U13m_Preiļi_15.03

U13m_Riga_15.03

U15m_Riga_16.03

U15m_Kuldiga_16.03

u14z_Valgunde_15-16.03

U17z_Jekabpils_18.03

U17z_Riga_18.03

U15z_Kuldiga_24-25.03

U19m_Limbazi_24-25.03