U-13 meitenes

1.POSMS FINĀLGRUPAS

 

1.GRUPA

800x600

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Liepājas sporta spēļu skola, Liepājas rajona sporta skola, Kuldīgas novada sporta skola, Tukuma sporta skola, Rīgas Volejbola skola 3.k. (A.K./J.Ļ.)

Aizpute

2.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Daugavpils BJSS, Gulbenes novada BJSS, Aizkraukles novada sporta skola, Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, Rīgas Volejbola skola (R.M.)

Zvejniekciems

3.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

18.02.

Madonas BJSS, Preiļu BJSS, Rīgas Volejbola skolas 1.k. (N.L.), Līvānu BJSS (A.L./L.P.)

Madona

4.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

 

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02. Jelgavas novada sporta centrs, Rīgas Volejbola skolas 2.k. (N.D.), Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, Minusas Volejbola skola Rīga