U-13 meitenes

1.POSMS FINĀLGRUPAS

 

1.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas SSS  

6 | 6


2:2 | 2:2

6 | 6


2:2 | 2:2

8 | 7


4:0 | 3:1

7 | 8


3:1 | 4:0

54 22:10 1.
2. LRSS/Aizpute  

6 | 6


2:2 | 2:2

6 | 6


2:2 | 2:2

7 | 6


3:1 | 2:2

6 | 6


2:2 | 2:2

49 17:15 3.
3. Tukuma sp.sk.  

6 | 6


2:2 | 2:2

6 | 6


2:2 | 2:2

7 | 6


3:1 | 2:2

8 | 7


4:0 | 3:1

52 15:12 2.
4. Kuldīgas NSS  

4 | 5


0:4 | 1:3

5 | 6


1:3 | 2:2

5 | 6


1:3 | 2:2

5 | 7


1:3 | 3:1

43 11:21 4.
5. Rīgas VS III  

5 | 4


1:3 | 0:4

6 | 6


2:2 | 2:2

4 | 5


0:4 | 1:3

7 | 5


3:1 | 1:3

42 10:22 5.

 

800x600

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

1.finālgrupa spēlē par 1.-6. vietu

Līvānu BJSS

Daugavpils BJSS

Pierīgas BJSS/ Zvejniekciema vsk

Kuldīgas novada Sporta skola II

Rīgas Volejbola skola

Limbažu un Salacgrīvas NSS

2.finālgrupa spēlē par 7.-10. vietu

Jelgavas novada Sporta centrs

Gulbenes novada BJSS

Balvu Sporta skola

Kuldīgas novada Sporta skola I

3.finālgrupa spēlē par 11.-13. vietu

Cēsu pilsētas sporta skola

Viesītes sporta skola

Talsu novada SS/ Dundaga

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Liepājas sporta spēļu skola, Liepājas rajona sporta skola, Kuldīgas novada sporta skola, Tukuma sporta skola, Rīgas Volejbola skola 3.k. (A.K./J.Ļ.)

Aizpute
15.03. Liepājas sporta spēļu skola, Liepājas rajona sporta skola, Kuldīgas novada sporta skola, Tukuma sporta skola, Rīgas Volejbola skola 3.k. (A.K./J.Ļ.) Kuldīga

2.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

8 | 8


4:0 | 4:0

7 | 6


3:1 | 2:2

5 | 5


1:3 | 1:3

4 | 4


0:4 | 0:4

47 15:17 4.
2. Rīgas VS IV R.Mizāns

4 | 0


0:4 | 0:4

4 | 0


0:4 | 0:4

4 | 0


0:4 | 0:4

4 | 0


0:4 | 0:4

16 0:32 5.
3. Gulbenes novada BJSS Ā.Samsonova

5 | 6


1:3 | 2:2

8 | 8


4:0 | 4:0

6 | 6


2:2 | 2:2

5 | 5


1:3 | 1:3

49 17:15 3.
4. Aizkraukles NSS I.Silavs

7 | 7


3:1 | 3:1

8 | 8


4:0 | 4:0

6 | 6


2:2 | 2:2

6 | 6


2:2 | 2:2

54 22:10

2.

5. Daugavpils BJSS K.Žuka

8 | 8


4:0 | 4:0

8 | 8


4:0 | 4:0

7 | 7


3:1 | 3:1

6 | 6


2:2 | 2:2

58 26:6 1.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02.

Daugavpils BJSS, Gulbenes novada BJSS, Aizkraukles novada sporta skola, Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, Rīgas Volejbola skola (R.M.)

Zvejniekciems
15.03. Daugavpils BJSS, Gulbenes novada BJSS, Aizkraukles novada sporta skola, Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, Rīgas Volejbola skola (R.M.) Gulbene

3.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS  

8 | 7


4:0 | 3:1

6 | 4


2:2 | 0:4

8 | 7


4:0 | 3:1

40 16:8 2.
2. Preiļu BJSS  

4 | 5


0:4 | 1:3

4 | 4


0:4 | 0:4

8 | 8


4:0 | 4:0

33 9:15 3.
3. Rīgas VS I  

6 | 8


2:2 | 4:0

8 | 8


4:0 | 4:0

8 | 8


4:0 | 4:0

46 22:2 1.
4. Līvānu BJSS  

4 | 5


0:4 | 1:3

4 | 4


0:4 | 0:4

4 | 4


0:4 | 0:4

25 1:23

4.

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

18.02.

Madonas BJSS, Preiļu BJSS, Rīgas Volejbola skolas 1.k. (N.L.), Līvānu BJSS (A.L./L.P.)

Madona
15.03. Madonas BJSS, Preiļu BJSS, Rīgas Volejbola skolas 1.k. (N.L.), Līvānu BJSS (A.L./L.P.) Preiļi

4.GRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II N.Deveikusa

8


4:0

8


4:0

8


4:0

24 12:0 1.
2. Minusas VS A.Sidorova

4


0:4

7


3:1

6


2:2

17 5:7 2.
3. Jelgavas NSC I.Jursone/S.Roziņa

4


0:4

5


1:3

7


3:1

16 4:8 3.
4. Limbažu un Sal. NSS M.Sakārne/I.Mežgaile

4


0:4

6


2:2

5


1:3

15 3:9

4.

 

 

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

17.02. Jelgavas novada sporta centrs, Rīgas Volejbola skolas 2.k. (N.D.), Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, Minusas Volejbola skola Rīga
15.03. Jelgavas novada sporta centrs, Rīgas Volejbola skolas 2.k. (N.D.), Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola, Minusas Volejbola skola Rīga