Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

U-16 meitenes finālgrupas

1.LĪGA 2.LĪGA(1.grupa) 2.LĪGA(2.grupa) 2.LĪGA(3.grupa) PĀRSPĒLES FINĀLGRUPAS

 

1.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS II N.Lūsis

1


0:3

1


0:3

1


2:3

1


1:3

4 3:12 5.
2. Rīgas VS I N.Deveikusa/V.Korbuta

2


3:0

2


3:0

2


3:0

2


3:0

8 12:0 1.
3. Rīgas VS III A.Odinokovs

2


3:0

1


0:3

2


3:0

2


3:0

7 9:3 2.
4. Talsu NSS A.Pekmans

2


3:2

0


0:3

1


0:3

1


2:3

4 5:11 4.
5. Daugavpils BJSS N.Novikova

2


3:1

1


0:3

1


0:3

2


3:2

6 6:9 3.

Labākās spēlētājas:

 RVS(N.D./V.K.) - Olga Kuzņecova un Jekaterina Gordejeva

 RVS (A.O.) - Anastasija Denisova

 Daugavpils BJSS - Diāna Fiļipova

 Talsu NSS - Paula Liepiņa

 RVS (N.L.) - Līva Staķava

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

21.-22.04.

Rīgas VS I, Rīgas VS II, Rīgas VS III, Daugavpils BJSS, Talsu NSS

Rīga

2.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Kuldīgas NSS/Skrunda R.Kronlaka

2


3:0

2


3:0

4 6:0 6.
2. Tukuma sp.sk. A.Bērziņa

1


0:3

2


3:0

3 3:3 7.
3. Vecumnieku NDSS J.Plūme

1


0:3

1


0:3

2 0:6 8.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

21.04.

Kuldīgas NSS/Skrunda, Tukuma sp.sk., Vecumnieku NDSS

Skrunda

3.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Gulbenes novada BJSS S.Vīcupa

2


3:2

1


2:3

3 5:5 10.
2. Rēzeknes BJSS A.Žogots

1


2:3

1


1:3

2 3:6 11.
3. Minusas Volejbola skola E.Pūliņš

2


3:2

2


3:1

4 6:3 9.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

22.04.

Rēzeknes BJSS, Minusas Volejbola skola, Gulbenes novada BJSS

Gulbene

4.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Rīgas VS IV A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

2


3:2

2


3:0

4 6:2 12.
2. Līvānu BJSS V.Školina/L.Petkevičs

1


2:3

1


0:3

2 2:6 14.
3. Liepājas SSS I.Valdmane

1


0:3

2


3:0

3 3:3 13.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

21.04.

Līvānu BJSS, Liepājas SSS, Rīgas VS IV

Rīga

5.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. Punkti Attiecība Vieta
1. Madonas BJSS J.Sudārs/I.Strode

2


3:1

2


3:0

4 6:1 15.
2. Kuldīgas NSS A.Megne

1


1:3

1


1:3

2 2:6 17.
3. Zvejn. vsk./Ādažu BJSS Dz.Dulpiņa/J.Smirnova

1


0:3

2


3:1

3 3:4 16.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

21.04.

Madonas BJSS, Zvejn. vsk./Ādažu BJSS, Kuldīgas NSS

Zvejniekciems

6.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1. Liepājas RSS I.Laškovs

2


3:0

2


3:0

2


3:0

6 9:0 18.
2. Smiltenes PBJSS G.Brālēna

1


0:3

1


2:3

2


3:1

4 5:7 19.
3. Dagdas NSS H.Kavinskis

1


0:3

2


3:2

1


2:3

4 5:8 20.
4. Rūjienas NSS V.Markins

1


0:3

1


1:3

2


3:2

4 4:8 21.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

21.-22.04.

Rūjienas NSS, Dagdas NSS, Smiltenes PBJSS, Liepājas RSS

Aizpute