Gadsimta cīna | Latvija - Igaunija

U-13 zēni finālgrupas

1.GRUPA 2.GRUPA 3.GRUPA 4.GRUPA FINĀLGRUPAS

 

1.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Punkti Attiecība Vieta
1. Jēkabpils sp.sk. R.Obrumans, G.Grigalis

7


3:1

7


3:1

7


3:1

8


4:0

7


3:1

8


4:0

8


4:0

52 24:4 1.
2. Cēsu PSS/Siguldas VĢ N.Šulte, M.Krams

5


1:3

6


2:2

6


2:2

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

49 21:7 3.
3. Jelgavas NSC S.Belte

5


1:3

6


2:2

5


1:3

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

48 20:8 4.
4. Daugavpils BJSS I V.Priščeps

5


1:3

6


2:2

7


3:1

8


4:0

8


4:0

8


4:0

8


4:0

50 22:6 2.
5. Vecumnieku NDSS I R.Zariņš', R.Plēsnieks

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

5


1:3

4


0:4

4


0:4

29 1:27 8.
6. Kuldīgas NSS/Skrunda V.Švānbergs

5


1:3

4


0:4

4


0:4

4


0:4

7


3:1

5


1:3

5


1:3

34 6:22 7.
7. Minusas VS A.Reliņš

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

8


4:0

7


3:1

5


1:3

36 8:20 6.
8. Kuldīgas NSS Z.Milzarājs

4


0:4

4


0:4

4


0:4

4


0:4

8


4:0

7


3:1

7


3:1

38 10:18 5.

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Kuldīgas NSS/Skrunda, Kuldīgas NSS, Jēkabpils sporta skola, Daugavpils BJSS I, Cēsu PSS/Siguldas VĢ, Vecumnieku NDSS I, Jelgavas NSC, Minusas Volejbola skola

Cēsis

2.FINĀLGRUPA

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

    -
2.    

 


 

 


 

 


 

    -
3.    

 


 

 


 

 


 

    -
4.    

 


 

 


 

 


 

   

-

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Talsu NSS/Dundaga, Daugavpils BJSS II, Vecumnieku NDSS II, Rīgas VS III

Valle

 

Nr.p.k. Komanda Treneris 1. 2. 3. 4. 5. 6. Punkti Attiecība Vieta
1.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
2.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
3.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
4.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
5.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     
6.    

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

     

KALENDĀRS

Datums Komandas

Vieta(Spēļu kalendārs)

09.03.

Rīgas VS I, Sēlijas sporta skola, Viļakas novada BJSS, Zvejn. vsk./Ādažu BJSS, Rīgas VS II, Mārupes SC

Zvejniekciems