P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6

Jaunumi

JAUNATNES TRENERU KURSI 13.-14. MARTĀ

Ziņas

JAUNATNES TRENERU KURSI 13.-14. MARTĀ

Latvijas Volejbola federācija marta vidū organizē jaunatnes treneru kursus ar Latvijas un ārvalstu lektora piedalīšanos. Pieteikšanās līdz 6. martam.

NEDĒĻAS NOGALĒ SĀKAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS

Šajā nedēļas nogalē sākas 2018. gada Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā.

XVII SKOLU KOMANDU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ NOTIKS ZEM “TOP!” ZĪMES

Līdz ar ģenerālsponsora maiņu Latvijas Volejbola federācijas rīkotās sacensības vispārizglītojošo skolu komandām kļūs par “top! kausu”. Nosaukums oficiāli tiks mainīts no 2018. gada, uzsākot turnīra XVII sezonu.

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTU PLUDMALES VOLEJBOLĀ LATVIJAS DUETI SĀK AR PANĀKUMU

Itālijā ar panākumu pirmajā cīņā Eiropas U-20 čempionātu uzsākuši abi Latvijas dueti – Mihails Samoilovs/Kristaps Šmits un Vanesa Grosberga/Anete Namiķe.

LATVIJAS VOLEJBOLA FEDERĀCIJA AICINA DARBĀ MĀRKETINGA UN SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU

Pievienojies mūsu komandai un esi viens no volejbola un pludmales volejbola dzīves veidotājiem Latvijā.

SVEICAM 1. SEPTEMBRĪ

Latvijas volejbola federācija novēl lai jaunais mācību gads atnāk ar jauniem sasniegumiem gan skolas gaitās, gan sportā! Lai pietiek spēka un pacietības apgūt jaunās zināšanas, un sasniegt augstākās virsotnes!

NAMIĶE UN GROSBERGA FINIŠĒ 9. VIETĀ

Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā izcīnījušas dalītu 9. vietu. Latvijas duets Vanesa Grosberga/Anete Namiķe šodien izslēgšanas spēļu turnīra 1. kārtā ar 2:1 (-13, 19, 12) pārspēja Norvēģijas pāri Frīda Berntsena/Emīlija Olimstada, bet 2. kārtā ar 0:2 (-12, -15) piekāpās turnīrā ar 1. numuru izliktajām krievietēm Marijai Voroņinai un Marijai Bočarovai.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv