Logo

Posmi

1. GRUPAS SABRAUKUMI

Vieta

1. SABRAUKUMS - Rīgas Volejbola skola 14.03.2022.
Cieceres iela 9, Rīga

2. SABRAUKUMS - Rīgas Volejbola skola 27.03.2022.
Cieceres iela 9, Rīga

Laiks

14.03.2022.

1. LAUKUMS
10:00 
Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Rīgas Volejbola skola (I.J.)
11:15 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Preiļu novada BJSS
12:30 Rīgas Volejbola skola (S.C.) VS Preiļu novada BJSS
13:45 Līvānu novada BJSS VS Preiļu novada BJSS 

2. LAUKUMS
10:00 Rīgas Volejb.sk.(S.C.) VS Līvānu novada BJSS
11:15 Rīgas Volejb.sk. (I.J.) VS Līvānu novada BJSS
12:30 Rīgas Volejb.sk.(I.J.) VS Rēzeknes BJSS
13:45 Rīgas Volejb.sk. (N.L.) VS Rēzeknes BJSS

27.03.2022.

1. LAUKUMS
11:00
Līvānu novada BJSS VS Rīgas Volejb.sk. (N.L.)
12:15 Preiļu novada BJSS VS Rīgas Volejb.sk. (I.J.)
13:30 Līvānu novada BJSS VS Rēzeknes BJSS
14:45 Preiļu novada BJSS VS Rēzeknes BJSS

2. LAUKUMS
11:00 Rīgas Volejb.sk.(S.C.) VS Rīgas Volejb.sk. (I.J.)
12:15 Rīgas Volejb.sk.(S.C.) VS Rēzeknes BJSS
13:30 Rīgas Volejb.sk.(S.C.) VS Rīgas Volejb.sk. (N.L.)

Rezultāti
KOMANDA PUNKTI (Setu attiecība) VIETA
Rīgas Volejbola skola (N.L.) 10 (10:0) 1.
Rīgas Volejbola skola (S.C.) 8 (6:6) 3.
Rīgas Volejbola skola (I.J.) 7 (6:6) 5.
Līvānu novada BJSS 8 (6:4) 2.
Preiļu novada BJSS 7 (4:7) 4.
Rēzeknes BJSS 5 (0:10) 6.

14.03.2022.

Rīgas Volejbola skola (N.L.) 2:0 Rīgas Volejbola skola (I.J.)
(25:8, 25:7)

Rīgas Volejbola skola (N.L.) 2:0 Preiļu novada BJSS
(25:14, 25:8)

Rīgas Volejbola skola (S.C.) 2:0 Preiļu novada BJSS 
(25:12, 26:24)

Līvānu novada BJSS 2:0 Preiļu novada BJSS
(25:14, 25:14)

Rīgas Volejb.sk.(S.C.) 1:2 Līvānu novada BJSS
(25:20, 20:25, 13:15)

Rīgas Volejb.sk. (I.J.) 2:0 Līvānu novada BJSS
(25:11, 27:25)

Rīgas Volejb.sk.(I.J.) 2:0 Rēzeknes BJSS
(25:3, 25:7)

Rīgas Volejb.sk. (N.L.) 2:0 Rēzeknes BJSS
(25:2, 25:7)

27.03.2022.


Līvānu novada BJSS 0:2 Rīgas Volejb.sk. (N.L.)
(2:25, 16:25)

Preiļu novada BJSS 2:1 Rīgas Volejb.sk. (I.J.)
(20:25, 25:21, 15:11)

Līvānu novada BJSS 2:0 Rēzeknes BJSS
(25:9, 25:8)

Preiļu novada BJSS 2:0 Rēzeknes BJSS
(25:6, 25:6)

Rīgas Volejb.sk.(S.C.) 2:1 Rīgas Volejb.sk. (I.J.)
(25:13, 21:25, 15:6)

Rīgas Volejb.sk.(S.C.) 2:0 Rēzeknes BJSS
(25:14, 25:19)

Rīgas Volejb.sk.(S.C.) 0:2 Rīgas Volejb.sk. (N.L.)
(14:25, 7:25)

2. GRUPAS SABRAUKUMI

Vieta

1. SAUBRAUKUMS - Kuldīgas novada Sporta skolas halle 14.03.2022.
Piltenes iela 25, Kuldīga

2. SABRAUKUMS - Madonas Sporta halle 27.03.2022.
Gaujas iela 13, Madona

Laiks

14.03.2022.

1. LAUKUMS
12:00
Kuldīgas novada Sporta skola VS Liepājas Sporta Spēļu skola
13:00 Daugavpils BJSS VS Liepājas Sporta Spēļu skola
14:00 Kuldīgas novada Sporta skola VS Daugavpils BJSS
15:00 Kuldīgas novada Sporta skola VS Gulbenes novada BJSS
16:00 Daugavpils BJSS VS Madonas BJSS 1 (E.S.) 

2. LAUKUMS
12:00 Madonas BJSS 2 (I.S.) VS Dienvidkurzemes Sporta skola
13:00 Madonas BJSS 1 (E.S.) VS Gulbenes novada BJSS
14:00 Madonas BJSS 1 (E.S.) VS Dienvidkurzemes Sporta skola
15:00 Liepājas Sporta Spēļu skola VS Dienvidkurzemes Sporta skola
16:00 Madonas BJSS 2 (I.S.) VS Gulbenes novada BJSS

27.03.2022.

1. LAUKUMS
11:00 
Madonas BJSS 2 (I.S.) VS Daugavpils BJSS
12:00 Kuldīgas novada Sporta skola VS Madonas BJSS 1 (E.S.)
13:00 Kuldīgas novada Sporta skola VS Madonas BJSS 2 (I.S.)
14:00 Liepājas Sporta Spēļu skola VS Madonas BJSS 1 (E.S.)
15:00 Liepājas Sporta Spēļu skola VS Madonas BJSS 2 (I.S.)

2. LAUKUMS
11:00 Gulbenes novada BJSS VS Liepājas Sporta Spēļu skola
12:00 Dienvidkurzemes Sporta skola VS Gulbenes novada BJSS
13:00 Dienvidkurzemes Sporta skola VS Daugavpils BJSS
14:00 Gulbenes novada BJSS VS Daugavpils BJSS
15:00 Dienvidkurzemes Sporta skola VS Kuldīgas novada Sporta skola 

Rezultāti
KOMANDA PUNKTI (Setu attiecība) VIETA
Kuldīgas novada Sporta skola 10 (8:5) 3.
Liepājas Sporta spēļu skola 12 (12:3) 1.
Dienvidkurzemes SS 8 (5:8) 5.
Gulbenes novada BJSS 9 (8:6) 4.
Madonas BJSS 1 6 (1:12) 7.
Madonas BJSS 2 7 (2:11) 6.
Daugavpils BJSS 11 (11:2) 2.

14.03.2022.

Kuldīgas novada Sporta skola 0:2 Liepājas Sporta Spēļu skola
(20:25;17:25)

Daugavpils BJSS 1:2 Liepājas Sporta Spēļu skola
(20:25;25:23;13:15)

Kuldīgas novada Sporta skola 0:2 Daugavpils BJSS
(12:25;26:28)

Kuldīgas novada Sporta skola 2:1 Gulbenes novada BJSS
(25:11;10:25;15:12)

Daugavpils BJSS 2:0 Madonas BJSS 1 (E.S.) 
(25:12;25:4)

Madonas BJSS 2 (I.S.) 0:2 Dienvidkurzemes Sporta skola
(19:25;24:26)

Madonas BJSS 1 (E.S.) 0:2 Gulbenes novada BJSS
(8:25;5:25)

Madonas BJSS 1 (E.S.) 0:2 Dienvidkurzemes Sporta skola
(10:25;9:25)

Liepājas Sporta Spēļu skola 2:1 Dienvidkurzemes Sporta skola
(25:14;19:25;15:6)

Madonas BJSS 2 (I.S.) 0:2 Gulbenes novada BJSS
(13:25;17:25)

27.03.2022.

Madonas BJSS 2 (I.S.) 0:2 Daugavpils BJSS
(2:25; 21:25)

Kuldīgas novada Sporta skola 2:0 Madonas BJSS 1 (E.S.)
(25:14;25:10)

Kuldīgas novada Sporta skola 2:0 Madonas BJSS 2 (I.S.)
(25:12;25:16)

Liepājas Sporta Spēļu skola 2:0 Madonas BJSS 1 (E.S.)
(25:6; 25:13)

Liepājas Sporta Spēļu skola 2:0 Madonas BJSS 2 (I.S.)
(25:17; 25:16)

Gulbenes novada BJSS 1:2 Liepājas Sporta Spēļu skola
(26:24;8:25;12:15)

Dienvidkurzemes Sporta skola 0:2 Gulbenes novada BJSS
(22:25;11:25)

Dienvidkurzemes Sporta skola 0:2 Daugavpils BJSS
(8:25; 8:25)

Gulbenes novada BJSS 0:2 Daugavpils BJSS
(7:25;10:25)

Dienvidkurzemes Sporta skola 0:2 Kuldīgas novada Sporta skola 
(23:25; 25:27)


FINĀLA posms

Vieta

FINĀLS par 1. - 6. vietu:
Rīgas Volejbola skola 09. - 10.04.2022. 
Cieceres iela 9

FINĀLS par 7. - 10. vietu: 
Gulbenes Sporta centra 2. zāle 09.04.2022. 
Skolas iela 12A

FINĀLS par 11. - 13. vietu:
Barkavas pamatskolas zāle 09.04.2022. 
Skolas iela 1, Barkava, Madonas nov.

Laiks

FINĀLS par 1. - 6. vietu

09.04.2022.
1. LAUKUMS
12:00
Līvānu BJSS VS Kuldīgas novada Sporta skola
13:15 Līvānu BJSS VS Liepājas Sporta Spēļu skola
14:30 Daugavpils BJSS VS Kuldīgas novada Sporta skola
15:45 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Kuldīgas novada Sporta skola

2. LAUKUMS
12:00 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Rīgas Volejbola skola (S.C.)
13:15 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Daugavpils BJSS
14:30 Liepājas Sporta Spēļu skola VS Rīgas Volejbola skola (S.C.)
15:45 Līvānu BJSS VS Rīgas Volejbola skola (S.C.)

10.04.2022.
1. LAUKUMS
11:00
Daugavpils BJSS VS Liepājas Sporta Spēļu skola
12:15 Daugavpils BJSS VS Līvānu BJSS
13:30 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Līvānu BJSS
14:45 Rīgas Volejbola skola (N.L.) VS Liepājas Sporta Spēļu skola

2. LAUKUMS
12:15 Kuldīgas novada Sporta skola VS Liepājas Sporta Spēļu skola
13:30 Kuldīgas novada Sporta skola VS Rīgas Volejbola skola (S.C.)
14:45 Daugavpils BJSS VS Rīgas Volejbola skola (S.C.)

FINĀLS par 7. - 10. vietu

09.04.2022. 
11:00
Gulbenes novada BJSS VS Rīgas Volejbola skola (I.J.)
12:00 Dienvidkurzemes SS VS Preiļu novada BJSS
13:00 Preiļu novada BJSS VS Gulbenes novada BJSS
14:00 Rīgas Volejbola skola (I.J.) VS Dienvidkurzemes SS
15:00 Dienvidkurzemes SS VS Gulbenes novada BJSS
16:00 Preiļu novada BJSS VS Rīgas Volejbola skola (I.J.)

FINĀLS par 11. - 13. vietu

11:00 Madonas BJSS 2 (I.S.) VS Rēzeknes BJSS
12:00 Madonas BJSS 1 (E.S.) VS Madonas BJSS 2 (I.S.)
13:00 Rēzeknes BJSS VS Madonas BJSS 1 (E.S.) 

Kontakti
+371 67869774
lvf@volejbols.lv
Andrejostas iela 17,
Rīga , LV-1045
Rekvizīti
Biedrība "Latvijas volejbola federācija"
Vienotais reģistrācijas Nr: 40008023463
PVN reģistrācijas Nr: LV40008023463
Banka: AS Swedbank
Bankas konta Nr: LV21HABA001940J031933
SWIFT kods: HABALV22
Adrese: Andrejostas iela 17, Rīga, Latvija, LV-1045
© 2022 Latvijas volejbola federācija