Tiešraides

4. augustā, plkst. 18:00, Latvijas sieviešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi Igaunijas Facebook lapā

5. augustā Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāts U-18 grupā ŠEIT:

5. augustā, plkst. 18:00, Latvijas sieviešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi Postimees.ee 

6. augustā. plkst. 12:00 Latvijas sieviešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi  Igaunijas Facebook lapā

6. augustā, plkst. 18:00, Latvijas vīriešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi Postimees.ee

7. augustā, plkst. 18:00, Latvijas vīriešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi Postimees.ee

8. augustā, plkst. 16:00, Latvijas vīriešu volejbola izlase pret Igaunijas izlasi Postimees.ee

9. augustā ERGO Open 2020 Daugavpils FINĀLDIENAS spēles no plkst. 14:00 LTV7 kanālā 

skaties podkāstu ''Volejbola tīklos''

volejbola tiešraides YOUTUBE kanālā

_____________________

Aizvadītās spēles 

30. oktobrī, OC Limbaži/MSĢ - RTU/Robežsardze spēle ŠEIT:

3. novembrī, VK Biolars/Jelgava - SK Jēkabpils Lūši spēle ŠEIT:

9. novembrī, SK Jēkabpils Lūši vs TalTech, tiešraidi meklē SK Jēkabpils Lūši facebook lapā;

10. novembrī, SK Jēkabpils Lūši - BIGBANK Tartu spēle ŠEIT:

21. novembrī, EEVZA U-17 Čempionāts Daugavpilī, Latvija vs Polija @volejbolsLV facebook;

23. novembrī, VK Biolars/Jelgava vs RTU/Robežsardze, ŠEIT:

28. novembrī, plkst. 20:00, OC Limbaži/ MSĢ - SK Jēkabpils Lūši, ŠEIT:

30. novembrī, plkst. 17:00, TalTech vs RTU/Robežsardze meklē ŠEIT:

30. novembrī, plkst. 19:00, BIGBANK Tartu vs VK BIOLARS/Jelgava meklē ŠEIT:

7. decembrī, plkst. 19:00, RTU/Robežsardze vs Selver Tallinn ŠEIT:

14. decembrī, plkst. 17:00, SK Jēkabpils Lūši vs BIGBANK Tartu ŠEIT:

15. decembrī, plkst. 19:00, SK Jēkabpils Lūši vs TalTech ŠEIT:

21. decembrī, plkst. 17:30, Latvijas Kauss, vīriešu pusfināls Sportacentrs TV;

21. decembrī, plkst. 19:30, Latvijas Kauss, SK Jekabpils Lūši vs VK BIOLARS/Jelgava vīriešu pusfināls Sportacentrs TV;

22. decembrī, plkst. 15:00, Latvijas Kauss, RVS vs Jelgava/LLU sieviešu fināls Sportacentrs TV;

25. janvārī, plkst. 18:00, SK Jēkabpils Lūši vs OC Limbaži/MSĢ, Sportacentrs TV;

5. februārī, plkst. 19:00, OC Limbaži/MSĢ vs RTU/Robežsardze, Sportacentrs.TV;

9. februārī, plkst. 16:00, VK BIOLARS/Jelgava vs SK Jēkabpils Lūši, Sportacentrs.com

16. februārī, plkst. 12:00, RTU/Robežsardze vs VK BIOLARS/Jelgava Sportacentrs TV

23. februārī, plkst. 16:00, SK Jēkabpils Lūši vs BIGBANK Tartu, SK Jēkabpils Lūši facebook lapā

29. februārī, plkst. 19:30RTU/Robežsardze vs Selver Tallinn Sportacentrs.TV

7. martā, plkst. 18:00, SK Jēkabpils Lūši  vs PARNU VK Sportacentrs.TV

8. martā, plkst. 18:00, TalTech/Tradehouse vs Rigas Volejbola skola Sportacentrs.TV FINĀLS!