SNIEGA VOLEJBOLS

Sniega volejbols tiek spēlēts uz laukuma, kas klāts ar sniegu, un tā noteikumi ir ļoti līdzīgi pludmales volejbola noteikumiem. Spēle notiek līdz uzvarai divos setos, taču, lai uzvarētu setā, pietiek ar 11 punktiem un divu punktu pārsvaru.

Čempionāta uzvarētāji līdztekus uzvarētāja titulam, medaļām un naudas balvai nodrošinās arī dalību Eiropas meistarsacīkstēs, kas no 23. līdz 25. martam notiks Austrijas Alpos – Vagrainā. Tā būs lieliska iespēja samērot spēkus ar Eiropas labākajiem sniega volejbola spēlētājiem. Pērn, aprīļa sākumā, tas lieliski izdevās Jekaterinai Stepanovai un Martai Ozoliņai, kuras uzvarēja 6. Eiropas tūres posmā Lihtenšteinas kalnu slēpošanas kūrortā Malbunā.

Lai piedalītos pirmajās Latvijas sniega volejbola meistarsacīkstēs, līdz 22. janvārim jāpiesakās internetā, sūtot pieteikumu uz adresi: pieteikumi@volejbols.lv.

Pieteikumā jānorāda spēlētāju vārds, uzvārds, dzimšanas gads, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Turnīrā drīkstēs piedalīties 2001. gadā un agrāk dzimušie spēlētāji. Sacensību nolikums pieejams šeit: NOLIKUMS