P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Jaunumi

ILZE LIEPIŅLAUSKA: „LIELĀKĀ ATŠĶIRĪBA IR TĀ, KA SLĪD”

Ziņas

ILZE LIEPIŅLAUSKA: „LIELĀKĀ ATŠĶIRĪBA IR TĀ, KA SLĪD”

Šonedēļ no pirmā Eiropas čempionāta sniega volejbolā Austrijā atgriezās Ilze Liepiņlauska un Alise Lece, lai tūlīt tālāk dotos uz treniņnometni Ēģiptē. Padalīties ar iespaidiem lūdzām vienu no bronzas meitenēm Ilzi Liepiņlausku.

PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM SNIEGA VOLEJBOLĀ KĻŪST SOLOVEJS/FINSTERS UN LIEPIŅLAUSKA/LECE

Siguldā notikušajās pirmajās Latvijas meistarsacīkstēs sniega volejbolā “Ergo Winter Open 2018” uzvaru vīriešiem svinēja Aleksandrs Solovejs ar Rihardu Finsteru, bet sievietēm triumfēja Ilze Liepiņlauska ar Alisi Leci.

SNIEGA VOLEJBOLS

Sniega volejbols tiek spēlēts uz laukuma, kas klāts ar sniegu, un tā noteikumi ir ļoti līdzīgi pludmales volejbola noteikumiem. Spēle notiek līdz uzvarai divos setos, taču, lai uzvarētu setā, pietiek ar 11 punktiem un divu punktu pārsvaru.

LATVIJĀ PIRMO REIZI NORISINĀSIES SNIEGA VOLEJBOLA ČEMPIONĀTS

27. janvārī Siguldā notiks pirmais oficiālais Latvijas čempionāts sniega volejbolā "ERGO Winter Open", kurā tiks noskaidroti uzvarētāji gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

STEPANOVA UN OZOLIŅA UZVAR SNIEGA VOLEJBOLA EIROPAS TŪRES POSMĀ

Par Eiropas tūres 6. posma uzvarētājām sniega volejbolā Lihtenšteinas kalnu slēpošanas kūrortā Malbunā kļuvušas Latvijas pārstāves Jekaterina Stepanova un Marta Ozoliņa.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv