Aizvadītā pirmā “100+ draugi Latvijas volejbolam” “Iedvesmas Pēcpusdiena”

22. novembrī, piektdienas pēcpusdienā, kinoteātra Splendid Palace “Cafe Film Noir” telpās notika pirmā, Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta Jāņa Buka iniciētā “Iedvesmas Pēcpusdiena”.

28/11/2019
 
Vakara īpašie viesi bija Olimpiskais čempions, sieviešu volejbola komandas RVS treneris Pāvels Seļivanovs, kā arī Ukrainas izlases un Ļvivas komandas “Barkom Kažani” galvenais treneris Uģis Krastiņš. Moderatora lomu šajā vakarā bija uzņēmies žurnālists Jānis Celmiņš.
 
Pasākums iesākās ar LVF prezidenta Jāņa Buka uzrunu, kurā tika akcentēta volejbola ilgtermiņa attīstības nozīme, kā arī tas, ka to iespējams veidot pašu spēkiem un domubiedru klubs “100+ draugi Latvijas volejbolam” ir lielisks veids kā atbalstīt konkrētas volejbola programmas.
 
Kā pirmais uz sarunu tika aicināts Pāvels Seļivanovs, kurš dalījās iespaidos par šī brīža sieviešu volejbolu Latvijā, kā arī dalījās atmiņās no savām jaunības dienām un to cik svarīga loma komandas uzvarās ir trenerim. Ierasti Pāvelam Seļivanovam, daudzi atmiņu stāsti tika pasniegti vieglā humora veidā. Noslēdzot sarunu Pāvles visus aicināja 4. decembrī, plkst. 19.00 uz Daugavas sporta namu, kur pirmo Eiropas CEV Izaicinajuma kausa spēli aizvadīs viņa trenētā Rīgas Volejbola Skolas sieviešu komanda.
 
Ukrainas izlases galvenais treneris Uģis Krastiņš savā uzrunā akcentēja lielo atšķirību volejbola “domāšanā” starp bijušajām padomju savienības un Eiropas valstīm. Krastiņš atzina, ka daudz ir iemācījies spēlējot un trenējot Somijā un tieši šī pieredze palīdzējusi Ukrainas izlases mikroklimata veidošanā. Treneris dalījās ar vairākām lietām, kuras ieviesis Ukrainas izlases sagatavošanas procesā kā pilnībā jaunas. Sākotnēji tām esot bijusi iepriekšparedzama pretestība, taču laika gaitā spēlētāji tās pieņēmuši un sasniegtais rezultāts apliecinot, ka jauninājumi ir nesuši tikai pozitīvas vēsmas.
 
Pēc abu runātāju uzstāšanās LVF ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis pastāstīja par paveikto.
Pateicoties “100+ draugi Latvijas volejbolam” domubiedriem pie atbalsta šogad jau tikuši: volejbola tiesnesis Iļja Miņins (kvalifikācijas celšanas apmācības Turcijā), pludmales volejbola treneris Rihards Finsters (atbasts trenera darbam vasarā), dokumentālā filma Latvijas Volejbola Leģendas (atbalsts filmas veidošanā), sieviešu volejbola komandas “Aurora” 50 gadu jubilejas pasākums (atbalsts pasākuma norisē), kā arī nodrošināts atbalsts Latvijas vīriešu volejbola izlases pārbaudes spēlei Talsos.
 
Noslēgumā tika sveikti pirmie domubiedru kluba “100+ draugi Latvijas volejbolam” atbalstītāji un pausta apņēmība rīkot šādus pasākumus vismaz pāris reizes gadā.
 
Plašāk par “100+ draugiem Latvijas volejbolam” meklē ŠEIT