Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka – Eiropas pludmales volejbola karalienes!

Piektdien, Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā, notikušajā CEV (Eiropas volejbola konfederācijas) volejbola noslēguma pasākumā mūsu pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka kronētas par gada “Pludmales karalienēm”! Šādu titulu mūsu dāmas izpelnās pirmo reizi.

26/10/2019

CEV volejbola noslēguma pasākums notiek jau piekto reizi un kļuvis par ikgadēju tradīciju. Tajā tiek apbalvoti labākie Eiropas spēlētāji, treneri un amatpersonas par sezonas sasniegumiem un ieguldījumu volejbola attīstībā.
 
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka: “Jūtamies gandarītas un esam priecīgas, ka mūsu padarīto darbu novērtē Eiropas līmenī! Šī mums būs īpaša balva. Protams, spilgtākie šīs sezonas mirkļi saistīti ar uzvarām Eiropas Čempionātā un Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. Uzvaras šajos turnīros mums garantēja visu laiku veiksmīgāko kopīgo sezonu, taču vienlaikus mēs pašas neaizmirstam arī sezonas neveiksmīgākos turnīrus Varšavā un Espinju, kuros mums nekas nesanāca un zaudējām daudz spēles. Šie zaudējumi mums ļāva izvērtēt, ko varam un nevaram, kā arī ļāva atrast pareizo ritmu un saprast pareizās sajūtas un mentalitāti ar kādu jāaizvada spēles laukumā. Maskavā (Eiropas Čempionātā) un Ķīnā (Olimpiskās kvalifikācijas turnīrā) tas mums izdevās, uz laukuma jutāmies perfekti!
Tagad līdz novembrim mums bija pilnīga atpūta no treniņiem. Par cik esam izpildījušas lielāko mērķi – iekļūt Olimpiskajās spēlēs, šobrīd esam uzstādījušas sev jaunu – nākamsezon paaugstināt mūsu komandas vietu Pasaules rangā. Tāpat mūsu komandai pievienojies fiziskās sagatavotības treneris Andris Eikens un jau novembrī pamazām liksim pamatus sezonai!”
 
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šajā sezonā nedaudz negaidīti triumfēja Eiropas Čempionātā, ieguva 9. vietu Pasaules čempionātā un uzvarot Tokijas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā pārrakstīja Latvijas volejbola vēsturi kā pirmā Latvijas sieviešu pludmales volejbola komanda, kura kvalificējusies Olimpiskajām spēlēm.
 
Pasaules rangā mūsu meitenes šobrīd ieņem 22. vietu.
 
https://www.cev.eu/News.aspx?NewsID=29899&ID=1