Gabdulļins un Samoilovs Erevānā ieņem 2. vietu

Sezonas trešajā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmā pludmales volejbolā Erevānā Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins tika līdz finālam, piekāpjoties tikai iepriekšējā EEVZA posmā Ventspilī uzņemtajam Baltkrievijas duetam.

Sezonas trešajā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmā pludmales volejbolā Erevānā piedalījās viens duets no Latvijas – Matīss Gabdulļins un Mihails Samoilovs, kas bija izlikts ar 5. numuru. Turnīrā piedalījās arī viens mājinieku duets, kā arī krievu, ukraiņu un baltkrievu pludmales volejbolisti.

Sestdien, spēlējot līdz diviem zaudējumiem, pirmajās divās turnīra kārtās Gabdulļins un Samoilovs svinēja divas uzvaras – 2:1 (18, -17, 7) pār krieviem Maksimu Adoņinu un Kirilu Marširovu (12.) un 2:0 (15, 12) pār vienīgo mājinieku duetu Ašots Balabekjans/Andrē Simoni (4.).

Ar vēl vienu uzvaru šodien 3. kārtā pār iepriekšējā posma Ventspilī uzvarētājiem – turnīra pirmo duetu no Baltkrievijas Aļjaksandru Dzjadkouu un Pavelu Pjatrušku (1.) – pa uzvarētāju zaru izdevās nokļūt pusfinālā – 2:1 (20, -20, 5).

Uzvaru sēriju MM (Mihails ar Matīsu) turpināja arī pusfinālā, pārliecinoši ar 2:0 (17, 14) apspēlējot krievus Andreju Bolgovu un Vladislavu Jermilovu (7.) un nonākot viena panākuma attālumā no uzvaras visā turnīrā.

Finālā vēlreiz bija jātiekas ar 3. kārtā uzvarētajiem baltkrieviem, kuri šoreiz nekādas vaļības neatļāvās, uzvarot Samoilovu un Gabdulļinu ar 2:0 (14, 15).

3. vietu divu Krievijas duetu spēlē izcīnīja ar 3. numuru Erevānā izliktie Pavels Šustrovs un Aleksejs Gusevs, kuri intriģējošā cīņā ar 2:0 (25, 19) pieveica Bolgovu un Jermilovu.