Latvieši Antverpenē finišē 1. kārtā

Otrajā “Korta karaļu” posmā Antverpenē (Beļģija) Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš izstājās 1. kārtā.

“Korta karaļu” otrajā turnīrā Antverpenē izrādījās, ka jau iepriekš ielozētā grupa nav īpaši laba latviešiem Aleksandram Samoilovam un Mārtiņam Pļaviņam. Pretī nāca pirmās dienas vicečempioni – nīderlandietis Aleksandrs Brouvers un krievs Oļegs Stojanovskis -, pirmās dienas garākās punktu sērijas autori austrieši Aleksandrs Horsts un Klemenss Doplers, mājinieki Toms van Valle un Drīss Koikelkorens, kā arī brazīliešu leģenda Hikardu Santoss ar Gustavu “Gutu” Karvaljaesu.

Pārliecinošā vadībā izvirzījās nīderlandieši, un drīz vien viņiem sekoja mājinieki, kam padevās vairākas punktu sērijas. Pārējo triju pāru cīņā ilgāku laiku vadībā bija austrieši, kas sakrāja 5 punktus. Ar 5 punktiem finišēja arī brazīlieši, bet latvieši pirmās 10 no 20 minūtēm pavadīja bez punktiem. Ar 3 punktu sēriju pietrūka, lai apsteigtu vienus no konkurentiem, un šīs sacensības Samoilovam ar Pļaviņu bija beigušās.

“Šodien bija grūti dabūt punktus,” pēc mača teica Pļaviņš. “Bija daudz garu izspēļu, taču pirmajās 10 minūtēs no tām nevinnējām nevienu. Pieļāvām pārāk daudz kļūdu.”

Pārceļojušiem skatītāju rindās, latviešiem atliek gatavoties nākamajam “King of the Court” turnīram, kas notiks 14. septembrī Havaju salās, Vaikiki.