Tīna Laura Graudiņa – labākā debitante

Arī sievietēm lauvas tiesu pasaules tūres balvu nopelnīja pasaules ranga līderes – brazīlietes Agata Bednarčuka un Eduarda “Duda” Lizboa. Viena atzinība ceļos arī uz Latviju. Labākās debitantes balvu ar krievieti Svetlanu Holominu dala Tīna Laura Graudiņa.

Pludmales volejbola pēcsezonas spēlētāju, treneru, tiesnešu un Starptautiskās volejbola federācijas funkcionāru balsojumā par pasaules tūres labākajiem sportistiem sieviešu vērtējumā tāpat kā vīriešiem norvēģi Anderss Mols un Kristians Serums piecas balvas nopelnīja brazīliešu duets Agata Bednarčuka un Eduarda “Duda” Lizboa. Bednarčuka tika atzīta par gada sportisti un iedvesmojošāko spēlētāju, bet Duda – par vērtīgāko, labāko spēlētāju uzbrukumā un labāko sitēju.

Divas balvas tika kanādiešu duetam Brendija Vilkersone/Hetere Banslija. Vilkersonei – labākās bloķētājas lauri, bet Banslija izpelnījusies gada labākās spēlētājas titulu aizsardzībā.

Tāpat divas balvas izpelnījies austrāliešu duets Mariafa Artačo del Solara/Talika Klensija. Artačo kļuvusi par visvairāk progresējušo spēlētāju, bet Klensija atzīta par labāko servētāju.

Par labāko piespēlētāju atzīta kanādiete Melisa Hjūmana-Paredesa, bet labākās debitantes balva ceļos arī uz Latviju. Tā šosezon piešķirta divām spēlētājām – latvietei Tīnai Laurai Graudiņai un krievietei Svetlanai Holominai. Graudiņa pārī ar Anastasiju Kravčenoku aizvadītajā sezonā pasaules tūres posmos trīsreiz tika līdz 9. vietai, kā arī ieņēma otro vietu Eiropas U-22 čempionātā Jūrmalā un Eiropas čempionāta “Masters” posmā Pelhržimovā (Čehija).