Šonedēļ finišē “ERGO Open 2018”

“ERGO Open 2018” aizsākās un arī noslēgsies ar posmu Ventspilī, kurā tiks sadalīts 3000 eiro balvu fonds. Vienlaicīgi šis būs arī Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas posms Latvijā ar Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Lietuvas duetu piedalīšanos. Skatītājiem garantētas aizraujošas spēles, iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

Vīriešu turnīram Ventspilī pieteikušies 17 dueti. Galvenie pretendenti uz uzvaru būs divi Latvijas pāri – Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters un Toms Šmēdiņš/Haralds Regža –, kā arī baltkrievi –krietnu starptautisko spēļu rūdījumu guvušais Aļaksandrs Dzjadkous, kurš šoreiz spēlēs kopā ar Pavelu Pjatrusķu. Uz augstām vietām tieksies vēl divi Baltkrievijas, kā arīPolijas un Ukrainas dueti. Ko paradīt būs volejbolistu duetam Atvaram Vildem  unTomam Benjavu. Īpašu interesi,  raisa Matīsa Gabdulļina un Eiropas U-22 čempiona Mihaila Samoilova apvienošanās dalībai šajāturnīrā..

Tāpat sieviešu turnīrā 9 pāru konkurencē viegla spēlē nav gaidāma Anastasijai Kravčenokai, kura savas pastāvīgās pārinieces Tīnas Lauras Graudiņas studiju prombūtnes laikā šo turnīru aizvadīs kopā ar Alisi Leci. Pretiniekos būs atzīstamā Baltkrievijas pludmales volejboliste Viktorija Sjakretava, kurā šoreiz spēlēs kopā ar Lizavetu Čabai. Šosezon kopā spēlējušāsAgnese Caica un Marta Ozoliņa arī izmēģinās spēkus ar citām pāriniecēm, attiecīgi – Gintu Vedļu un Kristu Paegli. Vienmēr interesanti vērot jauno talantu pāruVanesas Grosbergas unKristīnes Briedes, kā arīAnetes Namiķes unVarvaras Brailko  progresu. Arī pārējie Latvijas dueti negrasās padoties, tāpat kā Lietuvas un Ukrainas pāri.

Ceturtdienas vakarā tiks izspēlēts kvalifikācijas turnīrs, bet piektdien un sestdien – sadalītas posma godalgas. Vispirms gan vīrieši, gan sievietes izspēles grupu turnīra kārtu, bet pēc tam sekos cīņas olimpiskajā formātā, kad sacensības turpina tikai uzvarētāji. Uzvarētājam pārim gan vīriešiem, gan sievietēm tiks pa 120 pasaules ranga punktiem, 2. vietai – 108, trešajai – 96 punkti, bet pārim, kurš finišēs 17. vietā, - 48 punkti.

Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Jau sesto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Ventspils, Alūksnes, Saulkrastu, Jūrmalas un Cēsu pilsētas domes.

Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt augsta līmeņa pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem šeit.