SAMOILOVS UN ŠMĒDIŅŠ SASNIEDZ PUSFINĀLU

Pasaules tūres posma pusfinālā Fortloderdeilā (ASV) iekļuvuši Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu, kas ceturtdaļfinālā vinnēja poļus Pjotru Kantoru un Bartošu Lošjaku. Pusfinālā šonakt jāspēlē ar mājiniekiem Filu Dalhauseru un Niku Lusenu.

Pēc olimpiskajiem čempioniem brazīliešiem Alisona Seruti un Brunu Oskara Šmidta Fortloderdeilā no Jāņa Šmēdiņa un Aleksandra Samoilova rokas krituši arī pasaules ranga līderi poļi Pjotrs Kantors/Bartošs Lošjaks, kuri Floridā izlikti ar 3. numuru, kamēr latviešiem tikai 12. numurs turnīrā. 1. sets Samoilovam un Šmēdiņam neizdevās. Pārāk daudz bija kļūdu un nepareizu lēmumu. Turklāt uzbrukumā nekādi neizdevās bumbu dabūt līdz smiltīm pretinieku laukuma pusē – 12:21. 2. sets līdz tā vidum noritēja līdzīgā cīņā, taču tad sāka kļūdīties arī Polijas duets, un efektīgu punktu setam pielika Šmēdiņš, ar otro pieskārienu ar abām rokām ieceļot bumbu otrajā zonā – 21:13. 3. seta sākums neliecināja par labu latviešiem – 0:3. Tomēr tad ar spēli aizsardzībā un blokā izdevās poļus salauzt, kuri beidzamos trīs punktus Samoilovam un Šmēdiņam uzdāvināja ar sitieniem tīklā un autā – uzvara ar 2:1 (-12, 13, 10). Pusfinālā Latvijas duets tiksies ar mājinieku cerībām Filu Dalhauseru un Niku Lusenu, kuri turnīrā izlikti ar 1. numuru un ceturtdaļfinālā ar 2:0 (20, 16) apspēlēja nīderlandiešus Robertu Mēvsenu un Aleksandru Brūveru (11.). Spēles sākums Latvijas laika pulksten 3:30. Vairāk par turnīru lasiet šeit: http://worldtour.2018.fivb.com/en/563