PELHRIMOVĀ ŠODIEN IZSLĒGŠANS SPĒĻU TURNĪRĀ STARTĒ VISI TRĪS LATVIJAS DUETI

Eiropas tūres „Masters” posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā vakar play-off turnīrā iekļuva visi Čehijā pamatturnīrā startējušie Latvijas pludmales volejbolisti. Grupā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs finišēja otrie, bet Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču un Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku – trešie.

Kā pirmie vietu turnīra turpinājumā ar 2:0 (13, 22) panākumu pār austriešiem Julianu Horlu un Tobiasu Vinteru (14.) nodrošināja Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Turnīra trešais pāris par uzvaru grupā tikās ar beļģiem Drīsu Koikelkorenu un Tomu van Valli (6.). Šajā cīņā ar 2:0 (16, 19) pārāki bija beļģi, izcīnot uzvaru grupā un uzreiz iekļūstot izslēgšanas spēļu 2. kārtā.

Abiem pārējiem Latvijas duetiem būt vai nebūt tika atlikts uz otro spēli grupā, jo pirmajā nācās zaudēt. Pagājušās nedēļas pasaules tūres posma Hāgā uzvarētāji Mārtiņš Plaviņš un Edgars Točs (7.) pirmajā mačā ar 0:2 (-15, -14) piekāpās Riharda Finstera un Aleksandra Soloveja pāridarītājiem izšķirošajā cīņā par iekļūšanu pamatturnīrā poļiem Mariušam Prudelam un Jakubam Šalankevičam (10.). Ceļu uz izslēgšanas spēlēm šodien nācās lauzt caur spēli par 3. vietu grupā pret mājiniekiem. Saspringtā cīņā setu galotnē latvieši bija pārāki par Vaclavu Berčiku un Janu Dumeku ar 2:0 (23, 21).

Seši seti iekļūšanai nākamajā sacensību kārtā bija nepieciešami Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai (12.). Pirmajā grupas spēlē ar 1:2 (17, -13, -9) nācās piekāpties polietēm Kataržinai Kocjolekai un Kingai Kolosinskai (5.), bet izslēgšanas cīņā par 3. vietu grupā ar 2:1 (15, -12, 11) jau otro reizi šajā turnīrā izdevās pārspēt olimpietes – nīderlandietes Madelainu Mepelinku un Sanni Keizeru (13.).

Vairāk par turnīru lasiet šeit:

http://www.cev.lu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1063&mID=2225&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod