NAMIĶE UN GROSBERGA IEKĻŪST EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTA PLAY-OFF TURNĪRĀ

Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā ar divām uzvarām sākušas Eiropas U-18 čempionātu pludmales volejbolā. Puišu turnīrā zaudējums Robertam Kļaviņam un Jānim Jansonam.

Pēc uzvarām divās pirmajās spēlēs vietu izslēgšanas spēļu turnīrā nodrošinājis Latvijas duets Vanesa Grosberga/Anete Namiķe. Viņas vispirms ar 2:0 (12, 13) apspēlēja Kipras pāri Evita Leonidu/Darja Gusarova, bet ar 2:0 (6, 11) – Azerbaidžānas pludmales volejbolistes Fidanu Agammamadovu un Duņu Vaļijevu. Rīt Latvijas duets par 1. vietu grupā cīnīsies ar austrietēm Ronju Klingeri un Viktoriju Gogeri, kuras šodien latviešu pieveiktās pretinieces pārspēja ar attiecīgi 2:0 (12, 8) un 2:0 (9, 9).

Ar zaudējumu sacensības sāka puišu duets Roberts Kļaviņš/Jānis Jansons, kas ar 0:2 (-15, -19) atzina zviedru Dāvida Ūmana un Joela Andersona pārākumu. Abu latviešu rītdienas pretinieku savstarpējā cīņā krievi Pāvels Šustrovs un Aleksejs Gusevs ar 2:0 (19, 10) apspēlēja francūžus Vivjenu Turnjē un Polu Nikolu.

“Pirmajā spēlē ļoti blāvs sniegums stiprajā vējā, un bezierunu zaudējums Zviedrijas jauniešiem,” pēc mača Kazaņā puišu sniegumu Facebook vietnē komentēja treneris Lauris Iecelnieks. “Līdz ar to cīņa par izkļūšanu no grupas kļūst sarežģītāka, jo Krievijas pirmais pāris pārliecinoši apspēlēja Francijas vienaudžus. Jau rīt viss būs skaidrs.”

Vairāk lasiet šeit.