ERGO OPEN 2017 FINĀLĀ PĀRSTEIGUMI VĪRIEŠU TURNĪRĀ

Lieliskajos laika apstākļos Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017 finālā Majoru pludmalē par neatrisināmiem rebusiem pretiniekiem parūpējās vīriešu dueti Klāvs Zaļkalns/Reinis Zelčs un Dāvis Nātriņš/Gints Antoms, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Gan vīriešu, gan sieviešu turnīrā rīt tiks kronēti jauni uzvarētāji, jo pašreizējie čempioni Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu, kā arī Alise Lece ar Martu Ozoliņu titulu neaizstāv.

Sievietēm ceturtdaļfinālā iekļuva visi četri ar pirmajiem numuriem izliktie pāri. Ļoti pārliecinoši to izdarīja turnīra galvenās favorītes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kuras nevienā no sešiem setiem pretiniecēm neatvēlēja vairāk par astoņiem punktiem. Savukārt divas uzvaras šajā grupā izcīnīja jaunās Paula Ņečiporuka un Dārta Lūse.

Otrā grupā cīņā par pirmo vietu grupā ar 3. numuru izsētās Inese Jursone un Ance Olte ar 2:1 (-14, 10, 10) apspēlēja turnīra otro duetu Agnese Caica/Ilze Liepiņlauska un iekļuva pusfinālā, kamēr pretiniecēm nāksies aizvadīt ceturtdaļfināla spēli.

Vīriešiem A un B grupā pirmās divas vietas ieguva un ceturtdaļfinālā iekļuva spēcīgākie, attiecīgi turnīra pirmais pāris Mārtiņš Pļaviņš ar Haraldu Regžu un Mihails Samoilovs ar Kristapu Šmitu (8.), kā arī Edgars Točs ar Rihardu Finsteru (2.) un Arnis Reliņš ar Matīsu Gabdulļinu (15.), kuri jau trešajā turnīrā pēc kārtas pierāda, ka ir labāki, nekā viņu sakrātā reitinga punktu summa.

C grupā bez Toma Šmēdiņa un Aleksandra Soloveja līdz ceturtdaļfinālam tika arī vecmeistars Klāvs Zaļkalns un Reinis Zelčs, kuri ar 2:1 (-15, 18, 15) izbeidza Raimonda Vilmaņa un Kaspara Salmiņa gaitas finālā.

Savukārt no D grupas ceturtdaļfinālā gan iekļuva ar ceturto numuru izsētie grupas favorīti Arnis Tunte un Toms Benjavs, taču tikai kā otrie. Par pārsteigumu un trim uzvarām parūpējās ar zemāko numuru grupā (13.) izliktie Dāvis Nātriņš un Gints Antoms, kuri ar 2:1 (-18, 16, 13) pieveica arī Tunti un Benjavu, taču nez vai viņus iepriecināja nosacīti vājākie pretinieki ceturtdaļfinālā – Reliņš un Gabdulļins...

Rīt no pulksten 10:50 (sieviešu ceturtdaļfināli Majoros sāksies jau pulksten 10:00) ceturtdaļfinālos tiksies: Regža/Pļaviņš – Zaļkalns/Zelčs (11.), Nātriņš/Antoms – Reliņš/Gabdulļins, Šmēdiņš/Solovejs – Tunte/Benjavs un Točs/Finsters – Samoilovs/Šmits.

Sievietēm cīņa par 3. vietu pulksten 14:10, bet fināls – 16:10, bet vīriešiem bronza tiks dalīta pulksten 15:00, bet zelts – 17:20.

Šosezon Latvijas čempionātā ERGO OPEN 2017 pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā, un jau piekto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Ventspils, Jūrmalas un Alūksnes pilsētas domes.

Ieeja uz visām ERGO OPEN 2017 spēlēm arī finālā ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens pludmales volejbola līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt spraigās spēles ar konkursiem skatītājiem, karsējmeiteņu uzstāšanos un augsta līmeņa pludmales volejbolu.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem šeit.