Jaunatnes čempionāts 2021 jaunietēm

Dalībnieki:                                                                                                                                   

     U-14 - 2008.+ g. dzimušie meitenes
     U-16 - 2006.+ g. dzimušie meitenes  
     U-18 - 2004.+ g. dzimušie meitenes 
     U-20 - 2002.+ g. dzimušie meitenes 

Pieteikšanās: 

     Dalībniekus var pieteikt atbildīgais treneris vai vecāks  - ŠEIT 
     Atbildīgajām personām pie katra komandas pieteikuma jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija komentāru sadaļā.
     Uz sacensībām dalībniekiem jāņem līdzi pilnībā aizpildīti pieteikuma oriģināli.

Balvu fonds: 

      U-14 vecuma grupā:1.vieta - 250EUR, 2.vieta - 150EUR, 3.vieta - 50EUR
      U-16 vecuma grupā:1.vieta - 300EUR, 2.vieta - 200EUR, 3.vieta - 100EUR
      U-18 vecuma grupā:1.vieta - 350EUR, 2.vieta - 250EUR, 3.vieta - 150EUR
      U-20 vecuma grupā:1.vieta - 400EUR, 2.vieta - 300EUR, 3.vieta - 200EUR

Sacensību datumi:

    1. posms:
          U-14 - 8. jūlijs, Beach Box, Rīga
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   Vietu sadalījums
          U-16 – 10. jūlijs, Beach Box, Rīga
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   Vietu sadalījums
          U-18 - 30. jūnijs, Pludmales volejbola stadions, Ventspils
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   Vietu sadalījums
          U-20 - 1. jūlijs, Pludmales volejbola stadions, Ventspils
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   Vietu sadalījums                         

    2. posms:
          U-14 - 14. jūlijs, Cēsu Olimpiskais Centrs, Cēsis
                                 Dalībnieku saraksts
                                     Kalendārs
                                     Grupu turnīrs
                                     Play OFF
                                     Vietu sadalījums
          U-16 - 21. jūlijs, Majoru pludmale, Jūrmala
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-18 - 15. jūlijs, Cēsu Olimpiskais Centrs, Cēsis
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-20 - 22. jūlijs, Majoru pludmale, Jūrmala
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums

    3. posms:
          U-14 – 3. augusts, Engures pludmale, Engure
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-16 – 5. augusts, Engures pludmale, Engure
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-18 - 6. augusts, Engures pludmale, Engure.
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-20 - 8. augusts, Engures pludmale, Engure
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums

   4.posms:
          U-14 - 10. augusts, Beach Fest, Vecāķi
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums
          U-16 - 11. augusts, Beach Fest, Vecāķi
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums
          U-18 - 12. augusts, Beach Fest, Vecāķi
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums
          U-20 - 13. augusts, Beach Fest, Vecāķi
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums

Fināls:
          U-14 - 24. augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe. Pieteikšanās ŠEIT
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums

          U-16 - 26. augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe. Pieteikšanās ŠEIT
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums

          U-18 - 27. augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe. Pieteikšanās ŠEIT
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums

          U-20 - 29. augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe. Pieteikšanās ŠEIT
                                  Dalībnieku saraksts
                                       Kalendārs
                                       Grupu turnīrs
                                       Play OFF
                                       Vietu sadalījums

Neskaidrības jautājumos zvanīt - Pludmales volejbola sacensību koordinatorei - Dana Timma +371 29558993