Jaunatnes čempionāts 2020 jauniešiem

Dalībnieki:                                                                                                                                   

     U-14 - 2007.+ g. dzimušie zēni                                                                       
     U-16 - 2005.+ g. dzimušie zēni  
     U-18 - 2003.+ g. dzimušie zēni 
     U-20 - 2001.+ g. dzimušie zēni 

Pieteikšanās: 

     Dalībniekus var pieteikt atbildīgais treneris vai vecāks  - ŠEIT 
      
Atbildīgajām personām pie katra komandas pieteikuma jānorāda vārds, uzvārds un kontaktinformācija komentāru sadaļā.
     Uz sacensībām dalībniekiem jāņem līdzi pilnībā aizpildīti pieteikuma oriģināli.


Balvu fonds: 

     
 U-14 vecuma grupā:1.vieta - 250EUR, 2.vieta - 150EUR, 3.vieta - 50EUR
      U-16 vecuma grupā:1.vieta - 300EUR, 2.vieta - 200EUR, 3.vieta - 100EUR
      U-18 vecuma grupā:1.vieta - 350EUR, 2.vieta - 250EUR, 3.vieta - 150EUR
      U-20 vecuma grupā:1.vieta - 400EUR, 2.vieta - 300EUR, 3.vieta - 200EUR

Kalendārs/ pieteikšanās termiņi:

    1. posms:
          U-14 - 7. jūlijs, Beach Box, Rīga
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   Vietu sadalījums
          U-16 - 8
. jūlijs, Beach Box, Rīga
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   
Vietu sadalījums
          U-18 - 3. jūlijs, Pludmales volejbola stadions, Ventspils
                                   Dalībnieku saraksts
                                   Kalendārs
                                   Grupu turnīrs
                                   Play OFF
                                   
Vietu sadalījums

          U-20 - 9. jūlijs, Beach Box, Rīga
   
                                Dalībnieku saraksts
                  
                 Kalendārs
                              
     Grupu turnīrs
                              
     Play OFF
                                   
Vietu sadalījums
                         

    2. posms:
          U-14 - 15. jūlijs, Beach Fest, Vecāķi
                                     Dalībnieku saraksts
                                     Kalendārs
                                     Grupu turnīrs
                                     Play OFF
                                     VIetu sadalījums

          U-16 - 16. jūlijs, Beach Fest, Vecāķi
                                Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-18 - 17. jūlijs, Beach Fest, Vecāķi
                                Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-20 - 14. jūlijs, Beach Fest, Vecāķi
                                         Dalībnieku saraksts
                                  Kalendārs
                                  Grupu turnīrs
                                  Play OFF
                                  Vietu sadalījums

    3. posms:
         
 U-14 - 28. jūlijs, Pafbet/ O-Sands, Rīga
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      VIetu sadalījums
          U-16 - 12.augusts, Cēsis
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
          U-18 - 4.augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe.
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums
                                      LIVE YOUTUBE 

          U-20 - 10.augusts, Cēsis
                                 Dalībnieku saraksts
                                      Kalendārs
                                      Grupu turnīrs
                                      Play OFF
                                      Vietu sadalījums

   Fināls:
          U-14 - 20.augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe.
                                  Dalībnieku saraksts
                                       
Kalendārs
                                             
Grupu turnīrs
                                       
Play OFF
                                       
Vietu sadalījums
                                       
LIVE YOUTUBE
          U-16 - 21.augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe.
                                  Dalībnieku saraksts
                                       
Kalendārs
                                       
Grupu turnīrs
                                       
Play OFF
                                       
Vietu sadalījums
                                       
LIVE YOUTUBE
          U-18 - 22.augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe.
                                  Dalībnieku saraksts
                                       
Kalendārs
                                       
Grupu turnīrs
                                       
Play OFF
                                       
Vietu sadalījums
                                       
LIVE YOUTUBE
          U-20 - 23.augusts, Ruukki pludmales centrs, Mārupe.
                                  Dalībnieku saraksts
                                       
Kalendārs
                                       
Grupu turnīrs
                                       
Play OFF
                                       
Vietu sadalījums
                                       
LIVE YOUTUBE

 

Neskaidrības jautājumos zvanīt - Pludmales volejbola sacensību koordinatorei - Dana Timma +371 29558993