3-4. posms U17, Ikšķile

Informācija

Laiks: 11. augusts

Vieta: Ikškiles novads, Dubkalnu karjers Zilajos kalnos

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam


Pieteikšanās: līdz 7.augustam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija
11.augusts  U17 zēniem un U17 meitenēm

9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 

Apakšgrupu izspēles rezultāti:  

Komanda A Komanda B Rezultāts      
Vilde/Fokerots Vecvanags/Pētersons 21:7 A1 Vilde/Fokerots  
Liepiņš/Gūtmanis Naglis/Bulgačs 21:13 A2 Liepiņš/Gūtmanis 1,147059
Vilde/Fokerots Liepiņš/Gūtmanis 21:18 A3 Naglis/Bulgačs 0,871795
Vecvanags/Pētersons Naglis/Bulgačs 18:21 A4 Vecvanags/Pētersons  
   
Komanda A Komanda B Rezultāts        
Vēvers/Suhānovs Puškundzis/Tatarincevs 21:13 B1 Vēvers/Suhānovs  
Kilks/Maculēvičs Miķelsons/Korpfs 21:16 B2 Kilks/Maculēvičs 1
Vēvers/Suhānovs Kilks/Maculēvičs 21:16 B3 Miķelsons/Korpfs 1
Miķelsons/Korpfs Puškundzis/Tatarincevs 21:16 B4 Puškundzis/Tatarincevs  
   
Komanda A Komanda B Rezultāts        
Bulgačs/Teteris Zuza/Ūburgs 21:11 C1 Bulgačs/Teteris  
Auziņš/Kokins Kļaviņš/Vasiļevskis 21:8 C2 Auziņš/Kokins 1,275862
Bulgačs/Teteris Auziņš/Kokins 21:16 C3 Kļaviņš/Vasiļevskis 0,935484
Zuza/Ūburgs Kļaviņš/Vasiļevskis 10:21 C4 Zuza/Ūburgs  
   
Komanda A Komanda B Rezultāts        
Bērziņš/Andersons Liepa/Riņķis 21:18 D1 Bērziņš/Andersons  
Vīksne/Teikmanis Bičevskis/Āboltiņš 21:14 D2 Vīksne/Teikmanis 0,914286
Bērziņš/Andersons Vīksne/Teikmanis 21:11 D3 Liepa/Riņķis 0,97561
Liepa/Riņķis Bičevskis/Āboltiņš 22:20 D4 Bičevskis/Āboltiņš  
   
Komanda A Komanda B Rezultāts        
Teteris/Janums Baumanis/Lānets 18:21 E1 Žukovskis/Jansons  
Žukovskis/Jansons Lukjanskis/Semeneņa 21:13 E2 Baumanis/Lānets 1,025
Baumanis/Lānets Žukovskis/Jansons 20:22 E3 Teteris/Janums 1,181818
Teteris/Janums Lukjanskis/Semeneņa 21:12 E4 Lukjanskis/Semeneņa  
   
Komanda A Komanda B Rezultāts        
Rorbaks/Tabors Jurciņš/Amsils 21:5 F1 Saulītis/Graudiņš  
Saulītis/Graudiņš Verlis/Straustiņš 21:14 F2 Rorbaks/Tabors 1,307692
Rorbaks/Tabors Saulītis/Graudiņš 13:21 F3 Verlis/Straustiņš 0,897436
Jurciņš/Amsils Verlis/Straustiņš 18:21 F4 Jurciņš/Amsils  

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

Rnd Laukums Komanda A  Komanda B Rezultāts
I 1 Liepa/Riņķis Jurciņš/Amsils 21:19
I 3 Teteris/Janums Bičevskis/Āboltiņš 21:19
I 4 Kilks/Maculēvičs Vecvanags/Pētersons 21:12
I 1 Baumanis/Lānets Puškundzis/Tatarincevs 21:19
I 3 Liepiņš/Gūtmanis Lukjanskis/Semeneņa 21:13
I 4 Kļaviņš/Vasiļevskis Naglis/Bulgačs 21:14
I 1 Miķelsons/Korpfs Zuza/Ūburgs 21:13
I 3 Vīksne/Teikmanis Verlis/Straustiņš 21:17
II 4 Vilde/Fokerots Liepa/Riņķis 21:19
II 1 Auziņš/Kokins Teteris/Janums 21:13
II 3 Žukovskis/Jansons Kilks/Maculēvičs 21:16
II 4 Bērziņš/Andersons Baumanis/Lānets 21:8
II 1 Bulgačs/Teteris Liepiņš/Gūtmanis 21:19
II 3 Saulītis/Graudiņš Kļaviņš/Vasiļevskis 21:10
II 4 Rorbaks/Tabors Miķelsons/Korpfs 21:17
II 1 Vēvers/Suhānovs Vīksne/Teikmanis 21:19
QF 3 Vilde/Fokerots Auziņš/Kokins 21:0
QF 4 Žukovskis/Jansons Bērziņš/Andersons 9:21
QF 1 Bulgačs/Teteris Saulītis/Graudiņš 25:27
QF 3 Rorbaks/Tabors Vēvers/Suhānovs 21:15
9.-16. 4 Liepa/Riņķis Teteris/Janums 21:11
9.-16. 1 Kilks/Maculēvičs Baumanis/Lānets 0:21
9.-16. 3 Liepiņš/Gūtmanis Kļaviņš/Vasiļevskis 21:12
9.-16. 4 Miķelsons/Korpfs Vīksne/Teikmanis 0:21
5.-8. 1 Auziņš/Kokins Žukovskis/Jansons 0:21
5.-8. 3 Bulgačs/Teteris Vēvers/Suhānovs 21:23
SF 4 Vilde/Fokerots Bērziņš/Andersons 0:2(14:21 7:21)
SF 1 Saulītis/Graudiņš Rorbaks/Tabors 2:0(21:15 21:14)
3.-4. 3 Vilde/Fokerots Rorbaks/Tabors 2:1(19:21;21:17;15:13)
1.-2. 1 Bērziņš/Andersons Saulītis/Graudiņš 1:2(17:21;21:18;17:19)