3-3.posms U19 Cēsis

Informācija

Vieta: Cēsis, Pilsētas stadions, Valmieras iela 6

Laiks: 31. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 28. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija

31. jūlijs  U19 zēni un meitenes
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšgrupu izspēles rezultāti: 
 
Komanda A Komanda B Rezultāts    
Bulgačs/Teteris bye   10 Bulgačs/Teteris
Specians/Lānets Bičevskis/Liepa 13:21 A2 Bičevskis/Liepa
Bulgačs/Teteris Bičevskis/Liepa 21:12 A3 Specians/Lānets
Specians/Lānets bye   A4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Saulitis/Graudiņš bye   B1 Saulitis/Graudiņš
Korpfs/Miķelsons Vīksne/Teikmanis 22:20 B2 Korpfs/Miķelsons
Saulitis/Graudiņš Korpfs/Miķelsons 21:7 B3 Vīksne/Teikmanis
Vīksne/Teikmanis bye   B4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Dombrovskis/Muižnieks Vilde/Fokerots 17:21 C1 Vilde/Fokerots
Krakops/Krakops Ivulāns/Seleckis 21:9 C2 Krakops/Krakops
Vilde/Fokerots Krakops/Krakops 24:22 C3 Dombrovskis/Muižnieks
Dombrovskis/Muižnieks Ivulāns/Seleckis 21:16 C4 Ivulāns/Seleckis
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Auziņš/Knēža Storķis/Folkheims 14:21 D1 Liepa/Žurevskis
Liepa/Žurevskis Mačtams/Bērziņš 21:6 D2 Storķis/Folkheims
Storķis/Folkheims Liepa/Žurevskis 14:21 D3 Auziņš/Knēža
Auziņš/Knēža Mačtams/Bērziņš 21:4 D4 Mačtams/Bērziņš
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Vočtavs/Karlovskis Bičevskis/Riņķis 6:21 E1 Vēvers/Suhānovs
Podnieks/Vētra Vēvers/Suhānovs 8:21 E2 Bičevskis/Riņķis
Bičevskis/Riņķis Vēvers/Suhānovs 19:21 E3 Podnieks/Vētra
Vočtavs/Karlovskis Podnieks/Vētra 17:21 E4 Vočtavs/Karlovskis

 

Izslēģšanas spēļu rezultāti:

Nr. Rnd Laukums Komanda A  Komanda B Rezultāts
1 I 1 Bulgačs/Teteris Podnieks/Vētra 21:11
2 I 2 Krakops/Krakops Vīksne/Teikmanis 21:13
3 I 1 Vēvers/Suhānovs Auziņš/Knēža 18:21
4 I 2 Liepa/Žurevskis Korpfs/Miķelsons 21:16
5 I 1 Vilde/Fokerots Specians/Lānets 21:15
6 I 2 Bičevskis/Riņķis Dombrovskis/Muižnieks 21:17
7 I 1 Storķis/Folkheims Vočtavs/Karlovskis 21:14
8 I 2 Saulitis/Graudiņš Bičevskis/Liepa 21:17
9 QF 1 Bulgačs/Teteris Krakops/Krakops 21:19
10 QF 2 Auziņš/Knēža Liepa/Žurevskis 22:20
11 QF 1 Vilde/Fokerots Bičevskis/Riņķis 21:19
12 QF 2 Storķis/Folkheims Saulitis/Graudiņš 16:21
13 9.-16. 1 Podnieks/Vētra Vīksne/Teikmanis 21:0
14 9.-16. 2 Vēvers/Suhānovs Korpfs/Miķelsons 21:16
15 9.-16. 1 Specians/Lānets Dombrovskis/Muižnieks 0:21
16 9.-16. 1 Vočtavs/Karlovskis Bičevskis/Liepa 21:12
17 5.-8. 2 Krakops/Krakops Liepa/Žurevskis 21:19
18 5.-8. 2 Bičevskis/Riņķis Storķis/Folkheims 21:0
19 SF 1 Bulgačs/Teteris Auziņš/Knēža 2:1(16;-15;9)
20 SF 2 Vilde/Fokerots Saulitis/Graudiņš 2:1(19;-14;9)
21 3.-4. 2 Auziņš/Knēža Saulitis/Graudiņš 1:2(-17;19-14)
22 1.-2. 1 Bulgačs/Teteris Vilde/Fokerots 1:2(21:17;15:21;9:15)