3-2.posms U13 Rīga, O-sands

Informācija

Vieta: Rīga, Hanzas iela 14a, O-sands pludmales volejbola laukumos 

Laiks: 28. jūlijs

Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam

Pieteikšanās: līdz 28. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: 

http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija

30. jūlijs  U13 zēniem
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
 
Apakšgrupu rezultāti: 
 
 
Komanda A Komanda B Rezultāts    
Andrejevs/Vensbergs Zuza/Krūmiņš 21:2 10 Andrejevs/Vensbergs
Dancis/Druska Zemītis/Finsters 21:5 A2 Dancis/Druska
Andrejevs/Vensbergs Dancis/Druska 21:12 A3 Zemītis/Finsters
Zuza/Krūmiņš Zemītis/Finsters 8:21 A4 Zuza/Krūmiņš
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Martinsons/Mardoks Gailums/Spalviņš 21:5 B1 Martinsons/Mardoks
Mihailovs/Gabaks Rozīts/Alksnis 21:5 B2 Mihailovs/Gabaks
Martinsons/Mardoks Mihailovs/Gabaks 21:19 B3 Rozīts/Alksnis
Gailums/Spalviņš Rozīts/Alksnis 14:21 B4 Gailums/Spalviņš
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Šplīts/Liepiņš bye   C1 Šplīts/Liepiņš
Orups/Kuprašovs Jansons/Jurjāns 21:18 C2 Orups/Kuprašovs
Šplīts/Liepiņš Orups/Kuprašovs 22:20 C3 Jansons/Jurjāns
Jansons/Jurjāns bye   C4  
 
Komanda A Komanda B Rezultāts      
Ameļkovičs/Ameļkovičs Jaundžeikars/Pētresons 21:11 D1 Ķirsons/Blekte
Ķirsons/Blekte Sūna/Morlats 21:10 D2 Ameļkovičs/Ameļkovičs
Ameļkovičs/Ameļkovičs Ķirsons/Blekte 04:21 D3 Jaundžeikars/Pētresons
Jaundžeikars/Pētresons Sūna/Morlats 21:17 D4 Sūna/Morlats

 

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

Nr. Rnd Laukums Laiks Komanda A  Komanda B Rezultāts
1 I 5   Orups/Kuprašovs Rozīts/Alksnis 21:08
2 I 6   Dancis/Druska Rozīts/Alksnis 14:21
3 I 5   Ameļkovičs/Ameļkovičs Zemītis/Finsters 21:17
4 I 6   Mihailovs/Gabaks Jaundžeikars/Pētresons 23:21
5 QF 5   Andrejevs/Vensbergs Orups/Kuprašovs 21:12
6 QF 6   Ķirsons/Blekte Jansons/Jurjāns 21:18
7 QF 5   Šplīts/Liepiņš Ameļkovičs/Ameļkovičs 21:13
8 QF 6   Martinsons/Mardoks Mihailovs/Gabaks Trauma Mihailovs/Gabaks
9 5.-8. 5   Jansons/Jurjāns Orups/Kuprašovs 13:21
10 5.-8. 6   Ameļkovičs/Ameļkovičs Mihailovs/Gabaks Trauma Mihailovs/Gabaks
11 SF 5   Andrejevs/Vensbergs Ķirsons/Blekte 2:0 (13:15;11;15)
12 SF 6   Šplīts/Liepiņš Martinsons/Mardoks 0:2(10:15;5;15)
13 3.-4. 5   Šplīts/Liepiņš Ķirsons/Blekte 0:2 (13:15;9:15
14 1.-2. 6   Andrejevs/Vensbergs Martinsons/Mardoks 2:0 (15:10;15:9)