3-1.posms U15 Ventspils

Informācija

Vieta: Ventspils, Ventspils Dienvidu pludmale, Pludmales stadions
Laiks: 24. jūlijs
Dalības maksa: 6,00 Eur no komandas, 2,00 Eur licences maksa katram spēlētājam
Pieteikšanās: līdz 21. jūlijam jāaizpilda reģistrācijas anketa mājaslapā: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/jaunatnes-cempionats-2019/registracija
24. jūlijs  U15 zēniem
9.00 - 9.30 reģistrēšanās
10:00 - 18:00 pamatsacensības
18.15 apbalvošana
Dalībniekus piesaka pašvaldība, sporta skola vai treneris, kuri arī nes atbildību par sportista ierašanos uz turnīru.
Apakšgrupu rezultāti:
A grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts    
1   1 Kokins/Auziņš bye   A1 Kokins/Auziņš
2   1 Jansons/Misjuro Ziemiņš/Sluga 9:21 A2 Ziemiņš/Sluga
5   1 Kokins/Auziņš Ziemiņš/Sluga 21:03 A3 Jansons/Misjuro
6   1 Jansons/Misjuro Z2   A4  
B grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   2 Liepiņš/Gūtmanis bye   B1 Liepiņš/Gūtmanis
2   2 Skuja/Dzirlanks Mihailovs/Virza 11:21 B2 Mihailovs/Virza
5   2 Liepiņš/Gūtmanis Mihailovs/Virza 21:5 B3 Skuja/Dzirlanks
6   2 Skuja/Dzirlanks     B4  
C grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   3 Kilks/Dobelis bye   C1 Kilks/Dobelis
2   3 Siljānis/Stienis Skosa/Šukelis 21:8 C2 Siljānis/Stienis
5   3 Kilks/Dobelis Siljānis/Stienis 21:8 C3 Skosa/Šukelis
6   3 Skosa/Šukelis     C4  
D grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
1   4 Dobelis/Bulgačs bye   D1 Dobelis/Bulgačs
2   4 Pastars/Baumanis Amsils/Millers 21:17 D2 Pastars/Baumanis
5   4 Dobelis/Bulgačs Pastars/Baumanis 21:10 D3 Amsils/Millers
6   4 Amsils/Millers     D4  
E grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   1 Naglis/Zaščerinskis Ustinovs/Tālbergs 21:8 E1 Naglis/Zaščerinskis
4   1 Orste/Liberts Kreimanis/Semjonovs 21:14 E2 Orste/Liberts
7   1 Naglis/Zaščerinskis Orste/Liberts 21:05 E3 Kreimanis/Semjonovs
8   1 Ustinovs/Tālbergs Kreimanis/Semjonovs 17:21 E4 Ustinovs/Tālbergs
F grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   2 Šalkovskis/Gūtmanis Tatarincevs/Melohins 21:0 F1 Šalkovskis/Gūtmanis
4   2 Lēnerts/Braše Lerhs/Soopargs 21:15 F2 Lēnerts/Braše
7   2 Šalkovskis/Gūtmanis Lēnerts/Braše 21:17 F3 Lerhs/Soopargs
8   2 Tatarincevs/Melohins Lerhs/Soopargs   F4  
G grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   3 Jaundžeikars/Krūmiņš Wozny/Rybak 19:21 G1 Wozny/Rybak
4   3 Blekte/Raitums Zīle/Apsītis 16:21 G2 Zīle/Apsītis
7   3 Wozny/Rybak Zīle/Apsītis 21:14 G3 Jaundžeikars/Krūmiņš
8   1 Jaundžeikars/Krūmiņš Blekte/Raitums 21:6 G4 Blekte/Raitums
H grupa
Nr. Laiks Laukums Komanda A Komanda B Rezultāts      
3   4 Mekšs/Blekte Jaundžeikars/Jonass 21:10 H1 Tambergs/Kārkliņš
4   4 Tambergs/Kārkliņš Šplīts/Liepiņš 21:8 H2 Mekšs/Blekte
7   2 Mekšs/Blekte Tambergs/Kārkliņš 18:21 H3 Jaundžeikars/Jonass
8   4 Jaundžeikars/Jonass Šplīts/Liepiņš 21:19 H4 Šplīts/Liepiņš

Izslēgšanas spēļu rezultāti:

Nr. Rnd Laukums Komanda A  Komanda B Rezultāts
1 I 1 Orste/Liberts Amsils/Millers 18:21
2 I 2 Ziemiņš/Sluga Kreimanis/Semjonovs 21:7
3 I 3 Mekšs/Blekte Jansons/Misjuro 21:8
4 I 4 Mihailovs/Virza Jaundžeikars/Jonass 21:15
5 I 1 Lēnerts/Braše Jaundžeikars/Krūmiņš 3:21
6 I 2 Pastars/Baumanis Skosa/Šukelis 16:21
7 I 3 Siljānis/Stienis Skuja/Dzirlanks 21:9
8 I 4 Zīle/Apsītis Lerhs/Soopargs 21:12
9 II 1 Kokins/Auziņš Amsils/Millers 21:6
10 II 2 Tambergs/Kārkliņš Ziemiņš/Sluga 21:18
11 II 3 Naglis/Zaščerinskis Mekšs/Blekte 21:14
12 II 4 Dobelis/Bulgačs Mihailovs/Virza 21:9
13 II 1 Kilks/Dobelis Jaundžeikars/Krūmiņš 20:22
14 II 2 Šalkovskis/Gūtmanis Skosa/Šukelis 21:8
15 II 3 Wozny/Rybak Siljānis/Stienis 21:15
16 II 4 Liepiņš/Gūtmanis Zīle/Apsītis 21:10
17 QF 1 Kokins/Auziņš Tambergs/Kārkliņš 21:10
18 QF 2 Naglis/Zaščerinskis Dobelis/Bulgačs 14:21
19 QF 3 Jaundžeikars/Krūmiņš Šalkovskis/Gūtmanis 21:11
20 QF 4 Wozny/Rybak Liepiņš/Gūtmanis 21:15
21 9.-16. 1 Amsils/Millers Ziemiņš/Sluga 0:21
22 9.-16. 2 Mekšs/Blekte Mihailovs/Virza 21:12
23 9.-16. 3 Kilks/Dobelis Skosa/Šukelis 21:10
24 9.-16. 4 Siljānis/Stienis Zīle/Apsītis 21:18
25 5.-8. 3 Tambergs/Kārkliņš Naglis/Zaščerinskis 21:17
26 5.-8. 4 Šalkovskis/Gūtmanis Wozny/Rybak 17:21
27 SF 1 Kokins/Auziņš Dobelis/Bulgačs 2:0 (8;15)
28 SF 2 Jaundžeikars/Krūmiņš Liepiņš/Gūtmanis 0:2(-15;-18)
29 3.-4. 1 Dobelis/Bulgačs Jaundžeikars/Krūmiņš 2:0(14;-16;10)
30 1.-2. 1 Kokins/Auziņš Liepiņš/Gūtmanis 2:0 (14;13)