2-2.posms U15 Cēsis

Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 03.07.2019 1.kārta 1 Krišjānis Skosa, VNDSS / Jānis Šukelis, VNDSS Mārtiņš Ūburgs Smiltenes PBJSS / Roberts Vāvere Smiltenes PBJSS 18:21
2 03.07.2019 1.kārta 2 Markuss Ziemiņš JNSC / Ritvars Sluga JNSC Roberts Raitums, O-Sands / Gustavs Druska, O-Sands 21:23
3 03.07.2019 1.kārta 3 Kārlis Āboms PPVK / Ralfs Āboliņš PPVK Valters Ķirsons / Rūdolfs Leinerts 21:16
4 03.07.2019 1.kārta 4 Kārlis Bērziņš, Cēsu PSS / Roberts Gūtmanis, Cēsu PSS Leo Aleksandrs Štolcs, MVS / Artūrs Ikaunieks, MVS 21:18
5 03.07.2019 1.kārta 1 Jānis Dobelis O-Sands / Ansis Dobelis O-Sands Mārcis Bērziņš TSS / Artūrs Pastars Cēsu SS 21:14
6 03.07.2019 1.kārta 2 Kristofers Kļaviņš, MVS / Nils Daniels Prauls, MVS Pauls Pabriks, VBSS / Gustavs Judeiks, VBSS 21:17
7 03.07.2019 1.kārta 3 Matīss Šalkovskis, SVĢ / Edvards Krūmiņš, CPSS Tomas Orste, Engures sportam / Kristers Liberts, Engures sportam 21:7
8 03.07.2019 1.kārta 4 Emīls Siljānis, VNDSS / Mārcis Stienis, VNDSS Aivis Blekte, Saulkrasti / Tomass Blekte, Saulkrasti 21:6
9 03.07.2019 2.kārta 4 Gabriēls Kokins, SVĢ / Gustavs Auziņš, SVĢ Mārtiņš Ūburgs Smiltenes PBJSS / Roberts Vāvere Smiltenes PBJSS 21:7
10 03.07.2019 2.kārta 3 Kristaps Kārlis Naglis O-Sands / Robins Zaščerinskis O-Sands Roberts Raitums, O-Sands / Gustavs Druska, O-Sands 21:12
11 03.07.2019 2.kārta 4 Rihards Tambergs JNSC / Markuss Kārkliņš JNSC Kārlis Āboms PPVK / Ralfs Āboliņš PPVK 21:19
12 03.07.2019 2.kārta 3 Druvis Bičevskis Smiltenes PBJSS / Daniels Zuza Smiltenes PBJSS Kārlis Bērziņš, Cēsu PSS / Roberts Gūtmanis, Cēsu PSS 21:11
13 03.07.2019 2.kārta 2 Krišs Liepiņš, Engures sportam / Ernests Gūtmanis, Engures sportam Jānis Dobelis O-Sands / Ansis Dobelis O-Sands 28:26
14 03.07.2019 2.kārta 4 Viesturs Mekšs O-Sands / Bruno Bulgačs O-Sands Kristofers Kļaviņš, MVS / Nils Daniels Prauls, MVS 21:11
15 03.07.2019 2.kārta 3 Markuss Maculēvičs O-Sands / Oskars Kilks O-Sands Matīss Šalkovskis, SVĢ / Edvards Krūmiņš, CPSS 21:11
16 03.07.2019 2.kārta 2 Armands Rokjāns, Daugavpils novads / Nikita Dimitrijevs, Daugavpils novads Emīls Siljānis, VNDSS / Mārcis Stienis, VNDSS 21:14
17 03.07.2019 1/4 fināls 4 Gabriēls Kokins, SVĢ / Gustavs Auziņš, SVĢ Kristaps Kārlis Naglis O-Sands / Robins Zaščerinskis O-Sands 21:8
18 03.07.2019 1/4 fināls 3 Rihards Tambergs JNSC / Markuss Kārkliņš JNSC Druvis Bičevskis Smiltenes PBJSS / Daniels Zuza Smiltenes PBJSS 21:18
19 03.07.2019 1/4 fināls 1 Krišs Liepiņš, Engures sportam / Ernests Gūtmanis, Engures sportam Viesturs Mekšs O-Sands / Bruno Bulgačs O-Sands 21:10
20 03.07.2019 1/4 fināls 3 Markuss Maculēvičs O-Sands / Oskars Kilks O-Sands Armands Rokjāns, Daugavpils novads / Nikita Dimitrijevs, Daugavpils novads 13:21
21 03.07.2019 9. - 16. 4 Mārtiņš Ūburgs Smiltenes PBJSS / Roberts Vāvere Smiltenes PBJSS Roberts Raitums, O-Sands / Gustavs Druska, O-Sands 21:10
22 03.07.2019 9. - 16. 2 Kārlis Āboms PPVK / Ralfs Āboliņš PPVK Kārlis Bērziņš, Cēsu PSS / Roberts Gūtmanis, Cēsu PSS 21:11
23 03.07.2019 9. - 16. 1 Jānis Dobelis O-Sands / Ansis Dobelis O-Sands Kristofers Kļaviņš, MVS / Nils Daniels Prauls, MVS 21:15
24 03.07.2019 9. - 16. 3 Matīss Šalkovskis, SVĢ / Edvards Krūmiņš, CPSS Emīls Siljānis, VNDSS / Mārcis Stienis, VNDSS 21:10
25 03.07.2019 5. - 8. 4 Kristaps Kārlis Naglis O-Sands / Robins Zaščerinskis O-Sands Druvis Bičevskis Smiltenes PBJSS / Daniels Zuza Smiltenes PBJSS 15:21
26 03.07.2019 5. - 8. 2 Viesturs Mekšs O-Sands / Bruno Bulgačs O-Sands Markuss Maculēvičs O-Sands / Oskars Kilks O-Sands 11:21
27 03.07.2019 1/2 Fināls 3 Gabriēls Kokins, SVĢ / Gustavs Auziņš, SVĢ Rihards Tambergs JNSC / Markuss Kārkliņš JNSC 2:0 (21;7; 21:10)
28 03.07.2019 1/2 Fināls 4 Krišs Liepiņš, Engures sportam / Ernests Gūtmanis, Engures sportam Armands Rokjāns, Daugavpils novads / Nikita Dimitrijevs, Daugavpils novads 2:1 (19:21; 21:15; 15:10)
29 03.07.2019 3.vieta 3 Rihards Tambergs JNSC / Markuss Kārkliņš JNSC Armands Rokjāns, Daugavpils novads / Nikita Dimitrijevs, Daugavpils novads 1:2 (21:18; 17:21; 9:15)
30 03.07.2019 FINĀLS 4 Gabriēls Kokins, SVĢ / Gustavs Auziņš, SVĢ Krišs Liepiņš, Engures sportam / Ernests Gūtmanis, Engures sportam 2:0 (21:13; 21:8)